Poprzedni
Następny

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design w Częstochowie

W czwartek 27 maja, sieć Top Hi-Fi & Video Design otwiera swój kolejny, 19. już salon audio-wideo w Polsce, przeznaczony dla wszystkich miłośników muzyki oraz osób zainteresowanych systemami hi-fi, high-end i kina domowego. Najnowszy salon zlokalizowany jest w Częstochowie przy ul. Sobieskiego 2 i zapewnia częstochowskim miłośnikom dobrych brzmień dostęp do najnowszych technologii i najwyższej klasy urządzeń audio-wideo.

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design w Częstochowie

Salon w Częstochowie, podobnie jak wszystkie pozostałe sklepy sieci Top Hi-Fi & Video Design, wyznacza nowy poziom jakości obsługi w sklepach z urządzeniami audio-wideo. Na klientów czeka bogata oferta urządzeń hi-fi, high-end, kina domowego i nowych mediów. W ciągłej sprzedaży znajdują się liczne modele z niemal każdej kategorii cenowej i produktowej – od kolumn głośnikowych, przez wzmacniacze i źródła dźwięku, aż do wszelkiego rodzaju akcesoriów niezbędnych do skompletowania nawet najwyższej klasy systemu stereo lub kina domowego.

W salonie zostało również wydzielone specjalne miejsce, gdzie eksponowane są systemy mini, m.in. kultowej serii PianoCraft Yamahy, a także ekspozycje poświęcone systemom multiroom firm Yamaha i Bluesound. Uwagę przykuje również sekcja poświęcona wysokiej klasy, nowoczesnym urządzeniom Bowers & Wilkins tworzącym linię Formation. Częstochowski salon jest kolejnym punktem sieci Top Hi-Fi & Video Design, gdzie można w łatwy sposób przetestować szeroką gamę słuchawek.

Szczególną uwagę zwracamy także na specjalnie zaprojektowaną salę odsłuchową, w której można przetestować najwyższej klasy obraz dostarczany przez telewizory marki Loewe oraz system kina domowego Dolby Atmos w zabudowie złożonej z głośników instalacyjnych Bowers & Wilkins.

Dzięki funkcjonalnie zaprojektowanemu wnętrzu i profesjonalnie przygotowanej sali odsłuchowej klienci nie tylko mogą zobaczyć swój wymarzony sprzęt audio-wideo „na żywo”, lecz także porównać go z innymi urządzeniami, a przede wszystkim w komfortowych warunkach ocenić jego możliwości brzmieniowe. Przy wyborze optymalnego rozwiązania ogromnym ułatwieniem są bogata oferta oraz specjalistyczna pomoc ekspertów.

Salon w Częstochowie czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 oraz w sobotę od godziny 10.00 do 14.00. Zainteresowani mogą skontaktować się z pracownikami sklepu telefonicznie – pod numerem (34) 355 48 68 – oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]. Warto dodać, że najnowszy sklep jest kolejnym punktem odbioru produktów zamówionych przez stronę internetową www.tophifi.pl.

Zjęcie salonu firmowego

O sieci Top Hi-Fi & Video Design

Ogólnopolska sieć Top Hi-Fi & Video Design prowadzi swoją działalność już od ponad 25 lat i na przestrzeni tego okresu zdobyła i umocniła zaufanie klientów, zyskując miano „Ekspertów dobrego brzmienia”, a także znacząco rozwijając swoją sieć. Dzisiaj Top Hi-Fi & Video Design tworzy już 19 salonów w 14 miastach Polski oraz sklep internetowy tophfi.pl, gdzie na klientów czeka szeroka gama sprzętu audio-wideo dostarczana przez cenionych na całym świecie producentów, takich jak Audio-Technica, Bluesound, Bowers & Wilkins, Devialet, ELAC, Hegel, Linn, Loewe, Luxman, Magico, NAD, ProAc, Rotel, Thorens, Vienna Acoustics, Yamaha i wiele, wiele innych.

Zjęcie salonu firmowego

Pierwszy salon sieci został otwarty w Warszawie w 1994 r. przy ul. Nowogrodzkiej 44. Już wtedy klienci mogli wybierać spośród wyselekcjonowanej gamy urządzeń audio-wideo najlepszych światowych producentów. Zaufanie ze strony klientów, będące pochodną zaangażowania pracowników salonu i zapewnionej atrakcyjnej oferty, skłoniło twórców marki do rozwinięcia ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-wideo. Kropką nad „i” było uruchomienie sklepu internetowego tophifi.pl, dzięki któremu każdy miłośnik dobrego brzmienia może cieszyć się szybkim i łatwym dostępem do najwyższej jakości produktów. Słuszność decyzji podjętej ponad 25 lat temu, której konsekwencją jest obecny kształt sieci, potwierdziło umieszczenie Top Hi-Fi & Video Design wśród laureatów prestiżowego grona – zdobywców tytułu „Diament Forbesa 2020”.

Jak przystało na „Ekspertów dobrego brzmienia” w każdym z salonów klienci spotykają się z najwyższym standardem obsługi oraz pomocą w doborze urządzeń i tworzeniu instalacji kina domowego. Specjaliści z Top Hi-Fi & Video Design poświęcają wiele uwagi na to, aby konstrukcje trafiające na półki salonów gwarantowały znakomite brzmienie, spełniając równocześnie szeroki zakres oczekiwań w odniesieniu do funkcjonalności, wzornictwa oraz ceny.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: