Kategoria

Głośniki instalacyjne

(58 produktów)

Głośniki instalacyjne często określane są mianem głośników do zabudowy lub też jako głośniki montażowe. Są to konstrukcje umieszczane w ścianie (głośniki ścienne) lub w suficie (głośniki sufitowe). Ten sposób montażu pozwala zaoszczędzić cenne miejsce w pomieszczeniu, nie wpływa także w żaden sposób na wystrój wnętrza. Takie estetyczne modele, w których jedynym widocznym elementem jest maskownica, będą więc pasowały do każdej aranżacji, w dowolnym miejscu niezależnie od kolorystyki czy umeblowania pomieszczenia. Głośniki sufitowe i ścienne stosowane są w systemach stereo, kina domowego oraz instalacjach wielostrefowych. Różnorodna oferta tego typu sprzętu pozwala bez problemu wybrać model dopasowany do wielkości pomieszczenia, oczekiwanego charakteru brzmienia oraz budżetu użytkownika.

Instalacje AV

Rodzaje głośników instalacyjnych ze względu na miejsce instalacji:

 • Głośniki ścienne. Głośniki do montażu ściennego to konstrukcje mające najczęściej prostokątną obudowę. Takie modele w większości przypadków są dwudrożne. Głośniki naścienne mają wówczas oddzielony głośnik wysokotonowy oraz średnio-niskotonowy, co zapewnia wyższą klarowność brzmienia. Wśród głośników ściennych znajdziemy także subwoofery do zabudowy.

 • Głośniki sufitowe. Głośnik sufitowy, a więc przeznaczony do montażu w suficie, ma zwykle okrągły kształt obudowy. Głośniki sufitowe mają często koncentryczne układy głośnikowe – wewnątrz przetwornika średnio-niskotonowego umieszczony jest głośnik wysokotonowy. Dzięki temu szerokopasmowy dźwięk rozchodzi się praktycznie z jednego punktu. Producenci starają się ograniczyć masę oraz rozmiary głośników sufitowych. Kompaktowe rozmiary mają na celu ułatwić użytkownikom montaż. Warto pamiętać, że głośnik sufitowy w praktyce nadaje się także do montażu w ścianie. Niektóre nowoczesne głośniki montażowe, zarówno głośnik naścienny, jak i sufitowy, mogą być wyposażone w Bluetooth. Rozwiązanie to pozwala strumieniowe odtwarzanie audio m.in. ze smartfonów i tabletów, a tym samym zwiększa wygodę użytkowania systemu audio.

 • Głośniki zewnętrzne. Są to konstrukcje przeznaczone przede wszystkim do montażu na zewnątrz pomieszczeń. Są najczęściej odporne na różnorodne warunki atmosferyczne. Dzięki temu doskonale sprawdzają się np. na tarasie czy w przydomowym ogrodzie, niezależnie od pogody. Wśród głośników zewnętrznych znajdziemy także specjalne subwoofery, który pozwalają na wzmocnienie przetwarzania niskich tonów w otwartej przestrzeni.

Rodzaje głośników instalacyjnych ze względu na konstrukcję:

 • Głośniki instalacyjne aktywne. Takie konstrukcje mają wbudowany wzmacniacz. Do podłączenia wymagane jest poprowadzenie okablowania przesyłającego sygnał liniowy. Najczęściej są to złącza RCA. Głośniki instalacyjne aktywne stanowią niewielki segment rynku.

 • Głośniki instalacyjne pasywne. Podobnie jak klasyczne kolumny głośnikowe podłogowe czy podstawkowe, także modele instalacyjne są konstrukcjami bez zintegrowanego wzmacniacza. Podłącza się je ze wzmacniaczem czy amplitunerem AV wykorzystując kable głośnikowe, poprowadzone w ścianie lub w suficie podwieszanym.

Głośniki ścienne i głośniki sufitowe (Bluetooth) – najważniejsze parametry

 • Pasmo przenoszenia. Jest to zakres częstotliwości, jaki jest w stanie przetworzyć dany głośnik. Głośniki ścienne czy też sufitowe powinny mieć pasmo przenoszenia pokrywające cały zakres częstotliwości słyszalnych przez człowieka. W praktyce jednak rzadko zdarza się, aby, aby głośniki były w stanie odtwarzać dźwięki w zakresie od 20 do 20.000 Hz. Dotyczy to w szczególności głośników instalacyjnych, ze względu na ich specyficzną konstrukcję, pozbawioną klasycznej obudowy. Z tego względu głośniki sufitowe oraz ścienne zwykle nie są w stanie wytworzyć ciśnienia akustycznego, aby odtworzyć perfekcyjnie zwłaszcza te najniższe częstotliwości. Pasmo przenoszenia większości modeli zaczyna się w granicach 60 – 70 Hz.

 • Efektywność. Jest to jeden z najbardziej przydatnych parametrów podczas wyboru głośników. Informuje o tym, jakie natężenie dźwięku jest w stanie wygenerować dany model po przyjęciu sygnału o określonych parametrach. Standardowo pomiary wykonuje się w odległości 1 metr od głośnika, podłączając sygnał o napięciu 2,83 V. Znaczenie tego parametru najłatwiej wyjaśnić na przykładzie. Jeśli do dwóch głośników o różnych parametrach podłączymy sygnał o takim samym napięciu, głośniej zagra model o większej efektywności. Jeśli zależy Wam na osiągnięciu wysokiego poziomu natężenia dźwięku w pomieszczeniu, warto wybierać modele o wyższej efektywności, wynoszącej przynajmniej 86 dB.

 • Średnica membrany. Ruch membrany ma na celu wytworzenie ciśnienia akustycznego, niezbędnego do nagłośnienia pomieszczenia. Zależność jest prosta. Im większą powierzchnię membrany ma dany głośnik, tym większe ciśnienie akustyczne jest w stanie wytworzyć. Warto zatem przed zakupem zwrócić szczególną uwagę na ten parametr, co pozwoli wstępnie oszacować, czy wybrany przez Was głośnik będzie odpowiedni do danego metrażu pomieszczenia. Najczęściej spotykane są głośniki instalacyjne wyposażone w membranę o średnicy od 6 do 8 cali.

 • Jest to parametr, który określa opór stawiany przez głośnik podczas dostarczania do niego sygnału elektrycznego. Producenci najczęściej podają w specyfikacji impedancję nominalną głośnika. Jest to uśredniona wartość tego parametru, która pozwala użytkownikom właściwie dobrać wzmacniacz do systemu. Podobnie jak w przypadku kolumn głośnikowych, impedancja wzmacniacza lub amplitunera powinna mieć podobną wartość do impedancji głośników instalacyjnych. Dopuszcza się jednak podłączanie modeli o wyższej impedancji do wzmacniacza lub amplitunera o niższej impedancji. Może to co prawda spowodować spadek mocy, lecz nie grozi uszkodzeniem sprzętu. Nie należy natomiast podłączać głośników o niskiej impedancji do sprzętu o wyższej impedancji nominalnej.

 • Głębokość montażowa. Głośniki sufitowe montowane są w suficie podwieszanym. Głębokość montażowa głośnika musi być mniejsza niż przestrzeń między sufitem a płytą gipsowo-kartonową. Podobnie jest w przypadku głośników ściennych. Tego typu modele mogą być montowane bezpośrednio w otworze wykonanym w ścianie lub w konstrukcji wykonanej z płyt GK. Znając ten parametr, dużo łatwiej będzie Wam dobrać odpowiedni model głośnika, pasujący w możliwy do wykonania otwór montażowy.

 • Sposób mocowania maskownicy. Maskownica w głośnikach instalacyjnych może być montowana na specjalne wciski lub magnetycznie. Pierwszy sposób spotykany jest jeszcze w niektórych budżetowych modelach. Standardem staje się jednak magnetyczne mocowanie maskownicy. Jest to rozwiązanie zdecydowanie bardziej praktyczne. Zdejmowanie i zakładanie maskownicy jest wówczas o wiele prostsze. Warto zwrócić uwagę na grubość ramki głośnika instalacyjnego. Cienka ramka znacznie ułatwiają integrację nagłośnienia ze ścianą lub sufitem.

 • Bluetooth – Łączność bezprzewodowa pomaga w instalacji poszczególnych głośników. W przypadku tego typu konstrukcji nie trzeba prowadzić w ścianach kabli głośnikowych, co znacznie upraszcza cały proces montażu.

Zalety głośników instalacyjnych

Jedną z najważniejszych zalet głośników instalacyjnych jest oszczędność miejsca. Montowane są w ścianie lub w suficie konstrukcje, nie zajmują tym samym cennej przestrzeni. Ma to szczególne znaczenie w przypadku budynków o ograniczonej powierzchni. Użytkownicy mogą stworzyć zestaw audio, nie tracąc części cennej przestrzeni. Właśnie z tego powodu głośniki instalacyjne często montowane są w miejscach publicznych – poczekalniach, czy restauracjach, gdzie tradycyjne głośniki nie są najlepszym wyborem. Będzie to także dobry wybór do sklepu.

Głośniki instalacyjne sprawdzą się także w pomieszczeniach, w których klasyczne systemy audio mogą nie do końca pasować do wystroju wnętrza. W niektórych wnętrzach, z powodu kolorystyki, czy ustawienia mebli, dobór klasycznych głośników podstawkowych i podłogowych jest czasami trudny lub wręcz niemożliwy. Głośniki sufitowe czy ścienne całkowicie rozwiązują ten problem. Jedynym elementem widocznym dla użytkownika jest wówczas maskownica. Co, ważne, w większości konstrukcji producenci dopuszczają ich malowanie. Dzięki temu system audio staje się właściwie niewidoczny dla użytkowników.

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 58

 1. Supercena
  RD 280

  RD 280

  Indiana Line
  Głośniki instalacyjne
  Special Price 249 zł Regular Price 500 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 249 zł
  biały
 2. Supercena
  RD 260

  RD 260

  Indiana Line
  Głośniki instalacyjne
  Special Price 100 zł Regular Price 300 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99.5 zł
  biały
 3. Bestseller
  M-1

  M-1

  Bowers & Wilkins
  Głośniki instalacyjne
  As low as 1 199 zł
 4. Supercena
  CCM362

  CCM362

  Bowers & Wilkins
  Głośniki instalacyjne
  As low as 499 zł Regular Price 839 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 499 zł
 5. Supercena
  CCM382

  CCM382

  Bowers & Wilkins
  Głośniki instalacyjne
  As low as 749 zł Regular Price 1 169 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 749 zł
 6. NS-AW592

  NS-AW592

  Yamaha
  Głośniki instalacyjne
  As low as 800 zł
 7. Yamaha NS IC600

  NS-IC600

  Yamaha
  Głośniki instalacyjne
  Special Price 649 zł Regular Price 675 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 649 zł
 8. NANO.2

  NANO.2

  Indiana Line
  Głośniki instalacyjne
  As low as 299 zł Regular Price 350 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 299 zł
 9. NS-AW392

  NS-AW392

  Yamaha
  Głośniki instalacyjne
  As low as 674 zł Regular Price 675 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 674 zł
 10. Yamaha NS-IC400

  NS-IC400

  Yamaha
  Głośniki instalacyjne
  475 zł
  biały mat
 11. AM-1

  AM-1

  Bowers & Wilkins
  Głośniki instalacyjne
  As low as 1 699 zł Regular Price 1 799 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1699 zł
 12. Yamaha-NS IC800

  NS-IC800

  Yamaha
  Głośniki instalacyjne
  825 zł
 13. Yamaha NS-AW194

  NS-AW194

  Yamaha
  Głośniki instalacyjne
  As low as 424 zł
 14. Supercena
  CWM664

  CWM664

  Bowers & Wilkins
  Głośniki instalacyjne
  As low as 1 199 zł Regular Price 1 639 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1199 zł
 15. IC-V61-W

  IC-V61-W

  ELAC
  Głośniki instalacyjne
  949 zł
  biały
 16. Supercena
  TesiQ

  Tesi Q

  Indiana Line
  Głośniki instalacyjne
  Special Price 499 zł Regular Price 650 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 349.5 zł
  biały
 17. LUNA

  LUNA

  Indiana Line
  Głośniki instalacyjne
  As low as 499 zł Regular Price 600 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 499 zł
 18. Bowers & Wilkins CCM664

  CCM664

  Bowers & Wilkins
  Głośniki instalacyjne
  Special Price 1 639 zł Regular Price 1 649 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1099 zł
  czarny-biała maskownica
 19. CWM362

  CWM362

  Bowers & Wilkins
  Głośniki instalacyjne
  As low as 799 zł Regular Price 929 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 799 zł
 20. CWM652

  CWM652

  Bowers & Wilkins
  Głośniki instalacyjne
  As low as 1 299 zł Regular Price 1 599 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1299 zł
 21. Supercena
  CWM663

  CWM663

  Bowers & Wilkins
  Głośniki instalacyjne
  As low as 1 449 zł Regular Price 1 899 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1449 zł
 22. Supercena
  CCM665

  CCM665

  Bowers & Wilkins
  Głośniki instalacyjne
  As low as 899 zł Regular Price 1 299 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 899 zł
 23. Supercena
  CCM662

  CCM662

  Bowers & Wilkins
  Głośniki instalacyjne
  As low as 1 999 zł Regular Price 2 799 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1999 zł
 24. CCM684

  CCM684

  Bowers & Wilkins
  Głośniki instalacyjne
  As low as 1 869 zł

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 58

Jak zamontować głośniki instalacyjne (głośniki sufitowe natynkowe)?

Montaż głośników instalacyjnych należy zacząć od wykonania niezbędnego otworu w ścianie lub suficie, zależnie od tego, gdzie i jaki głośnik chcemy podłączyć. Niektórzy producenci dołączają do zestawu odpowiedni szablon, który ułatwia pracę. Mając przygotowany otwór, należy odizolować i przygotować kable głośnikowe do podłączenia.

Wykonując tę czynność, warto upewnić się, że przewody zostały dokładnie wpięte do terminali głośnikowych i nie odłączą się przypadkowo podczas montażu. Kolejną czynnością jest włożenie głośnika do przygotowanego wcześniej otworu oraz dokręcenie śrub montażowych, które przytwierdzą głośnik do powierzchni płyty GK. Ostatnim elementem jest założenie maskownicy.

Zobacz także: Jak zamontować głośnik instalacyjny w suficie | Top Hi-Fi

Jak dobrać głośniki instalacyjne (nagłośnienie sufitowe) do pomieszczenia?

Podobnie jak w przypadku wielu komponentów audio, także podczas wyboru głośników instalacyjnych użytkownik powinien poświęcić nieco czasu na analizę i wybór odpowiedniego modelu. Warto przed zakupem odpowiedzieć sobie na pytanie – do czego będą używane głośniki instalacyjne. Konstrukcje te mogą być wykorzystywane zarówno do zestawu stereo, jak i wielokanałowego (takiego jak np. system kina domowego Dolby Atmos/DTS:X).

Głośniki instalacyjne kino domowe CWM8 sound

Dobór głośników instalacyjnych odbywa się w ten sam sposób, co tradycyjnych głośników podłogowych i podstawkowych. Znając wielkość pomieszczenia, oczekiwany poziom natężenia dźwięku oraz charakter brzmienia, jaki zamierzacie uzyskać, wystarczy dopasować modele o odpowiedniej powierzchni membrany oraz brzmieniu. Z doświadczenia wiemy, że klienci do pomieszczeń o powierzchni 20 – 30 metrów wybierają konstrukcje o powierzchni membrany 6,5 cala lub 8 cali. To najbardziej popularny typ głośników instalacyjnych dostępny na rynku. Warto dodać, że takie przetworniki mogą mieć także kolumny podłogowe czy podstawkowe.

Wybierając głośniki naścienne czy też głośniki sufitowe należy sprawdzić specyfikację danego modelu. W szczególności chodzi o impedancję oraz efektywność. Warto także wiedzieć, jaką moc wzmacniacza rekomenduje producent.

Przed zakupem wybranego głośnika, podobnie jak w wypadku tradycyjnych kolumn podłogowych czy podstawkowych rekomendujemy jego odsłuch. Tylko w ten sposób przekonacie się, czy brzmienie odpowiada Waszym preferencjom. Odsłuch będzie także dobrą okazją, aby sprawdzić, czy konstrukcja obudowy jest solidna, zapewnia wysoką jakość brzmienia i nadaje się do użytku domowego.

Estetyczne Instalacje AV (marka Yamaha)

Czy głośniki instalacyjne (Bluetooth) zapewnią dobrą jakość dźwięku?

Wiele osób planujących zakup głośników instalacyjnych zastanawia się, czy zapewnią one dobrą jakość dźwięku. Wszystko zależy od konkretnego modelu oraz oczekiwań klienta. Jeśli użytkownicy pragną zainstalować głośniki do grania w tle, np. głośnik sufitowy Bluetooth, aby umilić sobie codzienne czynności, z pewnością większość konstrukcji, nawet ze średniej półki cenowej, spełni ich oczekiwania. Jeśli jednak planujecie stworzyć zestaw stereo (przede wszystkim do słuchania muzyki) lub kina domowego (przede wszystkim do oglądania filmów), który miałby zastąpić kolumny podstawkowe lub podłogowe, może się okazać, że niektóre aspekty brzmienia, np. zejście basu czy stereofonia będą na nieco niższym poziomie. W takim przypadku zachęcamy do odsłuchu oraz porównania możliwości obu rozwiązań. Znając jakość dźwięku wybranego modelu głośnika do zabudowy, łatwiej będzie Wam stwierdzić, czy dane rozwiązanie spełnia Wasze oczekiwania.

Użytkownikom, którzy chcą zbudować estetyczny, dobrze brzmiący zestaw stereo lub kina domowego, ale stworzony wyłącznie z głośników instalacyjnych, sugerujemy wybór modeli z wyższej półki. Polecamy modele renomowanych w branży audio producentów, np. Bowers & Wilkins, Yamaha czy Indiana Line. Takie konstrukcje pod względem brzmienia deklasują konkurencję. Zarówno do zestawów głośnikowych stereo, jak i kina domowego, składającego się z głośników instalacyjnych, warto dodać subwoofer. Pozwoli to uzyskać lepsze przetwarzanie niskich częstotliwości. Producent głośniki instalacyjne wyposaża często w różnorodne rozwiązania techniczne, których zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej jakości dźwięku, mimo stosunkowo niewielkich gabarytów tego typu konstrukcji.

Jakie głośniki montażowe: sufitowe, ścienne (natynkowe)?

Jeżeli nie masz miejsca na tradycyjne kolumny lub stojący sprzęt kłóci się z gustem niektórych domowników, to świetnym rozwiązaniem będą głośniki sufitowe lub ścienne. Można je zamontować właśnie w suficie lub ścianie, dzięki czemu przy okazji uda się ukryć plączące się przewody. Rozwiązań do użytku domowego jest sporo i zależą one od tego, czy chcemy stworzyć zestaw kina domowego, czy też system stereo.

TesiQ (marka Indiana Line) znajdzie zastosowanie np. do nagłośnienia sklepu czy kuchni, ale też świetnie uzupełni się z kinem domowym

Klasyczne głośniki naścienne (głośniki natynkowe) doskonale sprawdzą się zarówno w systemach stereo do odtwarzania muzyki, jak i kina domowego. Przykładem takowych jest np. model Indiana Line Tesi Q, które można zamontować bezpośrednio na płycie kartonowo-gipsowej (bez potrzeby sięgania po dodatkowe akcesoria). Z kolei przy tworzeniu kina domowego możemy zamontować pięć lub więcej głośników sufitowych/ściennych, otrzymując kompletny zestaw. Alternatywą jest wykorzystanie klasycznych kolumn z przodu, by do obsługi kanałów efektowych przeznaczyć głośniki do zabudowy, np. Bowers & Wilkins CWM663.

Jakie głośniki do łazienki?

Warto pamiętać, że standardowe głośniki montażowe, ze względu na podwyższoną wilgotność, nie powinny być stosowane w łazience. Użytkownicy, chcący nagłośnić to pomieszczenie, powinni wybrać wodoodporne głośniki instalacyjne. Mają one odpowiednią konstrukcję, która zapobiega przedostawaniu się wilgoci do wewnętrznych elementów. Producenci wyraźnie zaznaczają w specyfikacji głośnika, czy może on być stosowany w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Przykładem wodoodpornego modelu jest Bowers & Wilkins CWM663, który może być wykorzystywany nawet na basenach.

Jakie głośniki zewnętrzne?

Wśród głośników instalacyjnych, jakie mamy w swojej ofercie na łamach TopHiFi.pl ważne miejsce zajmują pasywne głośniki zewnętrzne – to znaczy dedykowane do przewodowego montażu i stałego przebywania na świeżym powietrzu. Urządzenia te wyróżniają się solidnym wykonaniem oraz trwałymi materiałami. Muszą być bowiem odporne na warunki atmosferyczne, również te najmniej korzystne.

Segment głośników zewnętrznych jest jednak na tyle popularny i rozwinięty, że z powodzeniem możemy znaleźć godne zaufania urządzenia przygotowane przez topowych producentów, takich jak Bowers & Wilkins, Indiana Line czy Yamaha. Warto zwrócić uwagę chociażby np. na model Indiana Line Luna. Te kompaktowe, niewielkie dwudrożne kolumny są odporne na wilgoć i promieniowanie UV, a specjalny uchwyt pozwala na prosty montaż ścienny lub jako głośnik sufitowy. Dodatkowo obrotowa konstrukcja pozwala na skierowanie dźwięku wprost na słuchaczy.

Jaki wzmacniacz do głośników instalacyjnych?

Głośniki instalacyjne pasywne, tak jak kolumny głośnikowe, są urządzeniami przewodowymi, w związku z czym wymagają kablowego podłączenia do zewnętrznej elektroniki, np. wzmacniacza zintegrowanego, amplitunera AV lub wielostrefowego wzmacniacza instalacyjnego. Ich wybór zależy od preferencji i potrzeb użytkownika.

Wzmacniacz stereo to klasyczne rozwiązanie, które zapewnia dyskretny montaż, a jego głównym zadaniem jest dostarczenie mocy głośnikom zewnętrznym. Jest to znakomity wybór dla wszystkich tych, którzy chcieliby cieszyć się emocjonującym dźwiękiem, a jednocześnie nie mają możliwości posiadania w swoim domu widocznych kolumn, elektroniki czy kabli. Dyskretnym rozwiązaniem będzie np. połączenie wszechstronnego odtwarzacza sieciowego Bluesound POWERNODE oraz głośników naściennych Bowers & Wilkins AM-1.

 Wzmacniacz sieciowy Bluesound POWERNODE

Amplitunery AV to natomiast wybór do kina domowego, ale nie tylko, bowiem tego typu urządzenia często wyposażone są w funkcjonalność drugiej strefy. Jest to oddzielne wyjście głośnikowe (i najczęściej, także 2xRCA), którym możemy przekazywać sygnał z innego źródła, niż to, które gra w tzw. strefie głównej. W praktyce oznacza to, że w ogrodzie lub na tarasie możemy słuchać muzyki np. z aplikacji streamingowej (Spotify, Tidal, Deezer), podczas gdy inni domownicy jednocześnie oglądają film w salonie.

Warto też zwrócić uwagę na wielostrefowe wzmacniacze, dedykowane do rozbudowanych instalacji. Doskonale sprawdzą się np. przy nagłośnieniu hotelu, sklepu czy jako centrum zaawansowanego domowego systemu audio. Tego typu konstrukcje pozwalają przekazywać dźwięk do kilku różnych stref jednocześnie, gwarantując wysoką jakość dźwięku w wielu pomieszczeniach naraz.

Zapraszamy do salonów

Zastanawiasz się, jakie głośniki do zabudowy wybrać? Masz pytania dotyczące konkretnych modeli? Zachęcamy do odwiedzenia jednego z salonów sieci Top Hi-Fi & Video Design, a także do zapoznania się z ofertą głośników sufitowych i ściennych w naszym sklepie internetowym. Oferujemy szeroki wybór wysokiej klasy głośników instalacyjnych renomowanych producentów. Zobacz także artykuły poradnikowe znajdujące się na naszym blogu:

Nasza

Strefa wiedzy

Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych

Czytaj
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych

Jak wybrać kolumny podłogowe?

Czytaj
Jak wybrać kolumny podłogowe?

Jakie stereo wybrać?

Czytaj
Jakie stereo wybrać?

[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Czytaj
Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Co to jest system multiroom?

Czytaj
Co to jest system multiroom?

HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Czytaj
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Co to jest impedancja?

Czytaj
Co to jest impedancja?
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jakie stereo wybrać?
Jakie stereo wybrać?
Przeglądaj strefę wiedzy
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
Przeglądaj strefę wiedzy
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest system multiroom?
Co to jest system multiroom?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
Co to jest impedancja?
Co to jest impedancja?
Przeglądaj strefę wiedzy

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: