Poprzedni
Następny

[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku Dawid rekomenduje trzy najciekawsze głośniki multiroom pierwszej połowy 2022 roku. W zestawieniu znalazły się propozycje od Bowers & Wilkins, Bluesound, Audio Pro. Na pokładzie prezentowanych modeli znajdziecie takie funkcjonalności jak Bluetooth, Wi-Fi, dedykowane aplikacje producentów, BluOS, Google Chromecast czy Apple AirPlay 2. Więcej o każdym z nich dowiecie się z niniejszego materiału. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Zestawy kina domowego skomponowane przez Ekspertów - poradnik Top Hi-Fi

Soundbary klasy premium - Top 5 - rekomendacje Ekspertów Dobrego Brzmienia

Słuchawki Audeze LCD-X Creator Edition - najbliżej dźwięku | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: