Umów

Adres

Lublin 20-301

ul. Fabryczna 2 - Galeria Gala

Godziny otwarcia

pn-pt: 10.00–18.00

sob: 10.00–14.00

Sala odsłuchowa

W naszej sali odsłuchowej w komfortowych warunkach możesz sprawdzić, jak gra wybrany sprzęt.

Parking

Na poziomie 0 w CH Gala znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe.

Obsługa odbiorców internetowych

W naszym salonie, w godzinach jego pracy, możesz odebrać zamówienie złożone przez internet.

Obsługa zgłoszeń serwisowych

Nasz salon przyjmuje zgłoszenia serwisowe na produkty zakupione w naszej sieci.

Rezerwacja odsłuchów

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować odsłuch w pasujących dla Ciebie godzinach.

Akceptowane formy płatności

W naszym salonie za zamówienie zapłacisz gotówką lub kartą debetową/ kredytową. Istnieje również możliwość rozłożenia płatności na raty.

Zakupy na raty

W naszych salonach (jak i online na stronie tophifi.pl) oferujemy możliwość kupienia wymarzonego sprzętu korzystając z dogodnych rat 0%. Mamy raty 10, 20, 30, 40, a nawet 50 x 0 %, a o szczegóły tej oferty pytaj bezpośrednio w salonach Top Hi-Fi & Video Design, telefonicznie lub mailowo.

Top hi-fi Lublin

O naszym salonie

Salon Top Hi-Fi & Video Design w Lublinie rozpoczął swoją działalność w sierpniu 2014 r. Sklep zlokalizowany jest galerii handlowej Gala i zajmuje powierzchnię ponad 100 mkw. Przestronne i nowocześnie urządzone wnętrze umożliwia nam zaprezentowanie bardzo szerokiego asortymentu z każdej kategorii produktowej.


 

Wyróżnikiem naszego salonu jest profesjonalnie przygotowana sala odsłuchowa (25 mkw.), pierwsze tego typu miejsce w Lublinie. To właśnie tutaj, w warunkach zbliżonych do domowych, można przetestować wybrane przez siebie systemy stereo lub nawet najbardziej rozbudowane wielokanałowe zestawy kina domowego. Na odsłuchy zapraszamy codziennie, w godzinach pracy salonu.

Nasza obecność w galerii Gala wiąże się z kolejnymi zaletami. Zmotoryzowani docenią łatwo dostępny parking podziemny. Pozostałych klientów z pewnością przekona bliskość od centrum Lublina, co ułatwia dojazd z innych części miasta również środkami komunikacji.

Kierownikiem salonu od początku jego działalności jest Łukasz Krzyżanowski, zagorzały miłośnik wysokiej jakości dźwięku, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży audio-wideo. To niezwykle otwarta i komunikatywna osoba, która posiada ogromną wiedzę na temat sprzętu AV. Pomaga mu Wojciech Zalewski, który również może się określić mianem eksperta dobrego brzmienia. Odwiedzając nasz salon możesz mieć pewność, że zostaniesz potraktowany fachowo, a czas spędzisz w bardzo przyjaznej atmosferze.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: