Umów

Adres

Poznań 61-136

ul. Pleszewska 1 - Centrum Posnania

Godziny otwarcia

pon-sob: 10.00-22.00

niedz: 10.00-21.00*

*poza niedzielami wolnymi od handlu

Sala odsłuchowa

W naszej sali odsłuchowej w komfortowych warunkach możesz sprawdzić, jak gra wybrany sprzęt.

Parking

Na wielopoziomowym parkingu w CH Posnania znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe.

Obsługa odbiorców internetowych

W naszym salonie, w godzinach jego pracy, możesz odebrać zamówienie złożone przez internet.

Obsługa zgłoszeń serwisowych

Nasz salon przyjmuje zgłoszenia serwisowe na produkty zakupione w naszej sieci.

Rezerwacja odsłuchów

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować odsłuch w pasujących dla Ciebie godzinach.

Akceptowane formy płatności

W naszym salonie za zamówienie zapłacisz gotówką lub kartą debetową/ kredytową. Istnieje również możliwość rozłożenia płatności na raty.

Zakupy na raty

W naszych salonach (jak i online na stronie tophifi.pl) oferujemy możliwość kupienia wymarzonego sprzętu korzystając z dogodnych rat 0%. Mamy raty 10, 20, 30, 40, a nawet 50 x 0 %, a o szczegóły tej oferty pytaj bezpośrednio w salonach Top Hi-Fi & Video Design, telefonicznie lub mailowo.

Top hi-fi Poznań (Posnania)

O naszym salonie

Nasz drugi salon Top Hi-Fi & Video Design w Poznaniu rozpoczął swoją działalność w 2016 r. wraz z otwarciem nowo wybudowanego centrum handlowego Posnania. Sklep zajmuje powierzchnię ok. 60 m kw. i wyróżnia się nowocześnie urządzonym wnętrzem, w którym  prezentowane są urządzenia audio-wideo z każdej kategorii produktowej – nowe media, zestawy głośnikowe, konstrukcje stereofoniczne, w tym gramofony, a także urządzenia kina domowego.

Najnowszy salon sieci Top Hi-Fi & Video Design wyposażony jest w profesjonalnie przygotowaną salę odsłuchową (13 m kw.). Nawiązująca wystrojem do domowego salonu, pozwala sprawdzić brzmienie i funkcjonalność wyselekcjonowanych przez siebie urządzeń. Listę zalet rozszerza lokalizacja w centrum handlowym. Niewielka odległość od centrum miasta i znajdujące się w pobliżu popularne szlaki komunikacyjne ułatwiają dojazd do galerii, a liczne miejsca parkingowe pozwalają pozostawić swój pojazd na czas wyboru i testowania sprzętu audio-wideo.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: