Kategoria

Zestawy z telewizorem

(56 produktów)

Wielu właścicieli telewizorów narzeka na słabą jakość dźwięku z wbudowanych głośników. Dlatego dużą popularnością wśród Klientów cieszą się głośniki do telewizora czy też kompletne zestawy z telewizorem. Wybierając takie rozwiązanie użytkownik może mieć pewność, że uzyska dobrą jakość obrazu oraz wrażenia dźwiękowe na wysokim poziomie. Istnieje wiele rozwiązań, pozwalających poprawić dźwięk z odbiornika telewizyjnego. Szeroka oferta zestawów, w skład których wchodzą głośniki do telewizora sprawia, że każdy użytkownik znajdzie propozycję dopasowaną do własnych oczekiwań. 


Podział zestawów z telewizorem:

Dostępne są zarówno budżetowe propozycje, jak i wysokiej klasy systemy wykorzystujące głośniki do telewizora, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 • Zestawy z soundbarem
 • Zestawy z kolumnami głośnikowymi i wzmacniaczem stereo
 • Zestawy z głośnikami instalacyjnymi i wzmacniaczem stereo
 • Zestawy z głośnikami aktywnymi
 • Zestawy z amplitunerem AV i głośnikami

Zestawy z soundbarem

Soundbary pozwalają na znaczną poprawę jakości dźwięku z telewizora. Nawet zakup podstawowego modelu wpłynie na poprawę czystości dialogów oraz zapewni odbiór stereofonicznego dźwięku w domowym zestawie audio.

Producenci oferują także bardziej zaawansowane modele z bezprzewodowym subwooferem, a nawet systemy audio zawierające głośniki bezprzewodowe (np. jako głośniki surround). W zależności od zastosowanego modelu soundbara użytkownik może uzyskać dźwięk stereo lub wielokanałowy.

Wszystkie soundbary teoretycznie wykorzystują podobne technologie, ale w praktyce różnie radzą sobie z wytwarzaniem dźwięku przestrzennego. Na rynku znajdziesz również TV z wbudowanym, odpowiednio dopasowanym soundbarem.

Zestawy z kolumnami głośnikowymi i wzmacniaczem stereo

Warto przypomnieć, że zestawy stereo ze wzmacniaczem i kolumnami sprawdzają się nie tylko do odsłuchu muzyki. Podłączając je do telewizora, użytkownik zyska znaczącą poprawę jakości dźwięku podczas oglądania TV. Wyraźnemu polepszeniu ulega nie tylko wyrazistość dialogów. Zastosowanie zestawu wykorzystującego głośniki do telewizora i zewnętrzny wzmacniacz rekomendujemy zwłaszcza w większych pomieszczeniach.

Jak podłączyć głośniki do telewizora? Wystarczy podpiąć je do terminali głośnikowych we wzmacniaczu lub amplitunerze. A jak podłączyć telewizor? Większość wzmacniaczy wyposażona jest w wejście optyczne. Można zamiast tego wykorzystać HDMI z ARC/eARC.

Warto pamiętać, że użytkownicy mają możliwość modyfikacji poszczególnych komponentów zestawu. Osobno można wymienić głośniki oraz wzmacniacz, testując wpływ poszczególnych elementów na brzmienie. Tę konfigurację zestawu z telewizorem polecamy szczególnie osobom, które często słuchają muzyki.

Zestawy z głośnikami instalacyjnymi i wzmacniaczem stereo

Nie zajmują one wiele miejsca, gdyż głośniki do telewizora montowane są w ścianie lub w suficie. Decydując się na tego typu zestaw należy pamiętać, że głośniki do zabudowy montowane są w suficie podwieszanym.

Niezbędne więc będą prace budowlane polegające na wykonaniu zabudowy z płyt gipsowo kartonowych oraz umieszczenie przewodów głośnikowych pod tynkiem. Można to zrobić podczas remontu. Najlepiej jednak pomyśleć o tym rozwiązaniu już podczas wykańczania mieszkania.

Pamiętajcie, aby wybierać zestawy z głośnikami instalacyjnymi renomowanych producentów. Takie modele oferuje min. Bowers & Wilkins.

Zestawy z głośnikami aktywnymi stereo

Nie wiesz, jaki sprzęt do nagłośnienia telewizora wybrać? Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się głośniki aktywne, czyli konstrukcje mające wbudowany wzmacniacz, które cieszą się coraz większą popularnością wśród użytkowników. Nie wymagają bowiem zakupu osobnego urządzenia do wzmacniania sygnału, który zajmuje dodatkowe miejsce w pomieszczeniu. Taki system audio często jest więc wybierany przez użytkowników, którzy nie mogą przeznaczyć dużej ilości miejsca na sprzęt audio, pragną jednak uzyskać dobrą jakość dźwięku.

Dostępne są zarówno aktywne kolumny podstawkowe, jak i podłogowe. Użytkownicy mogą więc bez trudu znaleźć model dopasowany do powierzchni pomieszczenia oraz preferencji dźwiękowych.

W zależności od modelu, głośniki aktywne wyposażone są w złącza analogowe, cyfrowe lub oba typy jednocześnie. Obecność wejścia optycznego lub koaksjalnego świadczy, że kolumny mają także wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy. Umożliwia to podłączenie zewnętrznych urządzeń źródłowych. Na rynku dostępne są także aktywne głośniki bezprzewodowe, które doskonale sprawdzą się nie tylko do nagłośnienia telewizora.

Zestawy z amplitunerem kina domowego i głośnikami (przestrzenny dźwięk)

Telewizorem, do którego podłączony jest amplituner wielokanałowy oraz kolumny stanowi zestaw kina domowego. To rozwiązanie zapewni przestrzenny dźwięk wysokiej jakości. Jest to propozycja dla użytkowników dysponujących odpowiednią przestrzenią oraz budżetem. Należy bowiem pamiętać, że system kina domowego składa się z minimum pięciu kanałów. Tworzą je kolumny frontowe, głośnik centralny oraz kolumny surround. Najczęściej w skład zestawu wchodzi także subwoofer.

Dostępne są zestawy z głośnikami podstawkowymi i podłogowymi różnych producentów. Decydując się na wybrany zestaw kina domowego z telewizorem, amplitunerem wielokanałowym i głośnikami oferowany przez Top Hi-Fi & Video Design, możecie mieć pewność, że będzie to system wielokanałowy wysokiej klasy. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby oferowane zestawy składały się z odpowiednio dobranych urządzeń, które zapewnią użytkownikowi rewelacyjną jakość dźwięku i obrazu. Odpowiedni dobrany system kina domowego pozwoli uzyskać wrażenia porównywalne do profesjonalnej sali kinowej.

Zestawy urządzeń audio z telewizorem – najważniejsze cechy:

Wybierając zestaw z telewizorem, warto zwrócić uwagę na kilka najistotniejszych cech, które wpłyną na wygodę użytkowania. Chodzi o dostępne złącza, dekodery dźwięku przestrzennego, ilość głośników oraz funkcje sieciowe.

 • Dostępne złącza. Zestaw z telewizorem powinien mieć złącza umożliwiające komunikację między urządzeniami oraz podłączanie zewnętrznych źródeł. Ich rodzaj zależy oczywiście od typu wybranego zestawu. W wypadku zestawu z soundbarem powinno to być wejście HDMI, złącze optyczne, czy też analogowy jack 3.5mm. Znacznie bogatsze możliwości podłączeniowe oferują amplitunery kina domowego. Dostępne złącza determinują sposób podłączenia nagłośnienia do telewizora.
 • Liczba głośników. Warto sprawdzić, ile głośników ma dany zestaw audio. Dwa głośniki z telewizorem nie wygenerują brzmienia przestrzennego, lecz znacznie poprawią dźwięk z telewizora. Niektóre soundbary, dzięki procesorowi DSP oraz odpowiedniemu rozmieszczeniu przetworników, są w stanie wygenerować dźwięk przestrzenny. Dzięki temu dźwięk podczas oglądania filmu na ekranie telewizora będzie zdecydowanie lepszy.
 • Dekodery dźwięku przestrzennego. Dekodowanie i odtwarzanie dźwięku przestrzennego jest niezbędne, gdy chcecie poczuć magię kina bez wychodzenia z domu. Właśnie w tym celu większość soundbarów wyposażona jest w odpowiednie dekodery, umożliwiające odtwarzanie dźwięku zapisanego w formacie Dolby lub DTS:X. Zaawansowane technicznie soundbary mają nawet możliwość odtwarzania dźwięku Dolby Atmos. Polecamy sprawdzić w specyfikacji technicznej urządzenia, jakie formaty są odtwarzane.
 • Łączność z Internetem. Współczesne urządzenia podłączane do telewizora często oferują użytkownikowi łączność z Internetem. Dzięki temu system ma wiele dodatkowych funkcji, które zapewniają użytkownikom rozrywkę. Należy tutaj wymienić np. dostęp do serwisów streamingowych, służących do słuchania muzyki. Funkcje sieciowe umożliwiają ponadto odtwarzanie radia internetowego, czy odtwarzanie biblioteki utworów zapisanych na lokalnym dysku sieciowym. Warto pamiętać, że większość telewizorów produkowanych obecnie także ma funkcje multimedialne. TV może zatem stanowić centrum rozrywki w domowym systemie audio.
 • Możliwość stworzenia systemu multiroom. Wiele modeli wzmacniaczy oraz amplitunerów z funkcjami sieciowymi ma możliwość podłączenia do systemu multiroom. Użytkownik może wówczas sterować odtwarzaniem muzyki w wielu pomieszczeniach z jednego miejsca.

Zalety zestawów z telewizorem

Główną zaletą każdego zestawu z telewizorem jest znaczna poprawa jakości dźwięku. Niezależnie od tego, czy wybierzecie zestaw z soundbarem, czy głośniki, różnica w jakości dźwięku na pewno będzie słyszalna.

Decydując się na telewizor w zestawie z głośnikami, cały sprzęt możecie zakupić za jednym razem. Zaoszczędzicie w ten sposób nie tylko czas. Oferowane zestawy zostały odpowiednio dobrane i sprawdzone przez specjalistów Top Hi-Fi & Video Design, którzy chętnie pomogą Wam wyborze preferowanych produktów. Macie też pewność, że każdy model został odpowiednio dobrany pod kątem walorów brzmieniowych. Po rozstawieniu sprzętu wystarczy tylko odpowiednio podłączyć głośniki i pozostałe komponenty audio.

Warto pamiętać, że dostępne produkty z oferty zapewnią nie tylko wysokiej jakości dźwięk, ale także bezkompromisowy obraz. Telewizory Loewe, które oferowane są w zestawach, stanowią popis umiejętności technicznych niemieckich inżynierów.

Najwyższej jakości matryca, zapewniająca obraz z żywymi i naturalnymi kolorami w połączeniu z szeregiem ciekawych i przydatnych funkcji sprawiają, że są to jedne z najlepszych telewizorów dostępnych na rynku. Spełniają one oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 56

 1. bild i.65 dr+ + klang bar5 mr + sub5 + 2x klang mr1
  Special Price 24 999 zł Regular Price 29 396 zł
 2. Bestseller
  We. SEE 55" (storm grey) + A36 (czarny)

  We. SEE 55" (storm grey) + A36 (czarny)

  Audio Pro, Loewe
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 9 999 zł Regular Price 11 898 zł
  szary-czarny
 3. We. SEE 55" (storm grey) + A36 (czarny) + C-SUB (czarny)

  We. SEE 55" (storm grey) + A36 (czarny) + C-SUB (czarny)

  Audio Pro, Loewe
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 11 549 zł Regular Price 13 597 zł
  szary-czarny
 4. Supercena
  bild v.65 dr+ (czarny) + klang bar5 + sub5 (basalt grey) + canal+ box
  Special Price 27 377 zł Regular Price 35 817 zł
  czarny-dąb
 5. bild i.65 dr+ + Floor stand flex

  bild i.65 dr+ + Floor stand flex

  Loewe
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 18 498 zł Regular Price 21 498 zł
  czarny-czarny
 6. bild i.55 dr+ + Floor stand universal

  bild i.55 dr+ + Floor stand universal

  Loewe
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 14 898 zł Regular Price 15 898 zł
  czarny-czarny
 7. Supercena Nowość
  bild v.65 dr+ + M10 + ELAC Vela FS 407

  bild v.65 dr+ + M10 + ELAC Vela FS 407

  NAD, Loewe, ELAC
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 44 998 zł Regular Price 60 596 zł
 8. Supercena
  bild v.65 dr+ + RX-A2A + 603 S2 Anniversary Edition + 607 S2 Anniversary Edition + HTM6 S2 Anniversary Edition
  Special Price 38 198 zł Regular Price 47 893 zł
 9. bild v.55 dr+ + 2x Formation Duo

  bild v.55 dr+ + 2x Formation Duo

  Loewe, Bowers & Wilkins
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 32 555 zł Regular Price 39 997 zł
 10. Supercena
  bild v.65 dr+ + T758 V3i + 603 S2 Anniversary Edition + 607 S2 Anniversary Edition + HTM6 S2 Anniversary Edition
  Special Price 38 998 zł Regular Price 49 893 zł
 11. bild v.55 dr+ + RX-V6A + 5 x M-1 + ASW 610

  bild v.55 dr+ + RX-V6A + 5 x M-1 + ASW 610

  Loewe, Yamaha, Bowers & Wilkins
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 25 998 zł Regular Price 32 092 zł
 12. bild v.55 dr+ + 2 x Phantom I 103 dB Light Chrome

  bild v.55 dr+ + 2 x Phantom I 103 dB Light Chrome

  Loewe, Devialet
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 32 998 zł Regular Price 40 397 zł
 13. Supercena
  bild v.65 dr+ + Majik DSM 2020 + 705 S2

  bild v.65 dr+ + Majik DSM 2020 + 705 S2

  Loewe, Linn, Bowers & Wilkins
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 43 998 zł Regular Price 55 396 zł
 14. Supercena
  bild v.65 dr+ + T758 V3i + 606 S2 Anniversary Edition + HTM6 S2 Anniversary Edition + CCM 664 + ASW 610
  Special Price 37 443 zł Regular Price 48 572 zł
 15. Supercena
  bild s.77 dr+ + RX-A3080 + 703 S2 + 707 S2 + HTM71 S2

  bild s.77 dr+ + RX-A3080 + 703 S2 + 707 S2 + HTM71 S2

  Loewe, Yamaha, Bowers & Wilkins
  Zestawy z telewizorem
  Cena na telefon
 16. Supercena
  bild s.77 dr+ + Selekt DSM All-In-One + 805 D3

  bild s.77 dr+ + Selekt DSM All-In-One + 805 D3

  Loewe, Bowers & Wilkins, Linn
  Zestawy z telewizorem
  Cena na telefon

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 56

Czy zestaw z telewizorem zapewni sygnał audio dobrej jakości?

Jak wiadomo, źródłem dźwięku w zestawie z telewizorem jest soundbar lub głośniki. Takie rozwiązanie zapewnia znaczną poprawę walorów brzmieniowych. Należy pamiętać, że nawet wysokiej klasy telewizor nie zapewni dźwięku na dobrym poziomie. Wynika to z niewielkich rozmiarów obudowy, która uniemożliwia stworzenie dogodnych warunków na przetwarzanie niskich częstotliwości. Także niewielki rozmiar przetworników oraz ich umiejscowienie sprawia, że telewizory zapewniają co najwyżej przeciętne brzmienie.

Zastanawiasz się, jaki sprzęt do nagłośnienia telewizora wybrać? Możesz np. podłączyć głośniki aktywne lub soundbar, który powinien wykorzystywać powyższe rozwiązania.

Zestaw z telewizorem wpływa na znaczną poprawę dźwięku, którą usłyszą nawet początkujący miłośnicy dobrego brzmienia. Taki sprzęt jest często wykorzystywany przez użytkowników. Warto zatem wybrać wysokiej jakości urządzenia, które pozwolą cieszyć się domownikom dobrym dźwiękiem.

 Jak ustawić telewizor z głośnikami?

Właściwe ustawienie zestawu z telewizorem pozwoli w pełni wykorzystać potencjał brzmieniowy całego systemu. Warto zatem pamiętać, aby w przypadku systemu z głośnikami przestrzegać ich właściwego ustawienia. Kolumny głośnikowe powinny być rozstawione po bokach, w odległości minimum 1,5 metra.

O kolumnach Bowers & Wilkins z serii 800 Diamond D4 więcej informacji znajdziesz w Strefie Wiedzy. Na tophifi.pl możesz zapoznać się także z aktualną ofertą sklepu.

Odległość pomiędzy głośnikami oraz słuchaczem powinna być mniej więcej taka sama. Mamy jednak świadomość, że takie ustawienie nie zawsze jest możliwe. Warto jednak zadbać, aby głośniki były rozstawione w równej odległości względem użytkownika, co zapewni naturalne rozchodzenie się fal dźwiękowych.

Jeśli posiadacie zestaw z soundbarem, warto pamiętać, że to urządzenie powinno być umieszczone bezpośrednio pod telewizorem. Może być posadowione np. na szafce RTV lub zawieszone na specjalnym uchwycie.

Głośniki surround zawsze ustawia się po bokach, nieco za słuchaczem. Takie ich rozmieszczenie pozwala usłyszeć dźwięk przestrzenny.

Soundbary doskonale sprawdzają się jako nagłośnienie/głośniki do telewizora

Chcesz kupić zestaw z telewizorem. Nie wiesz na który model się zdecydować? Oferujemy szeroki wybór odpowiednio skonfigurowanych zestawów z telewizorem. Zachęcamy zatem do odwiedzenia wybranego salonu sieci Top Hi-Fi & Video Design. Będzie to dobra okazja do przetestowania różnych zestawów oraz wyboru odpowiedniego modelu. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zainteresował Cię temat zestawów z telewizorem. Sprawdź także inne teksty z naszej bazy wiedzy:

Nasza

Strefa wiedzy

Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych

Czytaj
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych

Jak wybrać kolumny podłogowe?

Czytaj
Jak wybrać kolumny podłogowe?

Jakie stereo wybrać?

Czytaj
Jakie stereo wybrać?

Jak wybrać słuchawki?

Czytaj
Jak wybrać słuchawki?

[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Czytaj
Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Co to jest system multiroom?

Czytaj
Co to jest system multiroom?

HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Czytaj
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Co to jest impedancja?

Czytaj
Co to jest impedancja?
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jakie stereo wybrać?
Jakie stereo wybrać?
Jak wybrać słuchawki?
Jak wybrać słuchawki?
Przeglądaj strefę wiedzy
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
Przeglądaj strefę wiedzy
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest system multiroom?
Co to jest system multiroom?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
Co to jest impedancja?
Co to jest impedancja?
Przeglądaj strefę wiedzy

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: