Kategoria

Zestawy z telewizorem

Wielu właścicieli telewizorów narzeka na słabą jakość dźwięku z wbudowanych głośników. Dlatego dużą popularnością wśród Klientów cieszą się głośniki do telewizora czy też kompletne zestawy z telewizorem. Wybierając takie rozwiązanie użytkownik może mieć pewność, że uzyska dobrą jakość obrazu oraz wrażenia dźwiękowe na wysokim poziomie. Istnieje wiele rozwiązań, pozwalających poprawić dźwięk z odbiornika telewizyjnego. Szeroka oferta zestawów, w skład których wchodzą głośniki do telewizora sprawia, że każdy użytkownik znajdzie propozycję dopasowaną do własnych oczekiwań. 

Podział zestawów z telewizorem:

Dostępne są zarówno budżetowe propozycje, jak i wysokiej klasy systemy wykorzystujące głośniki do telewizora, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 • Zestawy z soundbarem
 • Zestawy z kolumnami głośnikowymi i wzmacniaczem stereo
 • Zestawy z głośnikami instalacyjnymi i wzmacniaczem stereo
 • Zestawy z głośnikami aktywnymi
 • Zestawy z amplitunerem AV i głośnikami

Zestawy z soundbarem

Soundbary pozwalają na znaczną poprawę jakości dźwięku z telewizora. Nawet zakup podstawowego modelu wpłynie na poprawę czystości dialogów oraz zapewni odbiór stereofonicznego dźwięku w domowym zestawie audio.

Producenci oferują także bardziej zaawansowane modele z bezprzewodowym subwooferem, a nawet systemy audio zawierające głośniki bezprzewodowe (np. jako głośniki surround). W zależności od zastosowanego modelu soundbara użytkownik może uzyskać dźwięk stereo lub wielokanałowy.

Wszystkie soundbary teoretycznie wykorzystują podobne technologie, ale w praktyce różnie radzą sobie z wytwarzaniem dźwięku przestrzennego. Na rynku znajdziesz również TV z wbudowanym, odpowiednio dopasowanym soundbarem.

Zestawy z kolumnami głośnikowymi i wzmacniaczem stereo

Warto przypomnieć, że zestawy stereo ze wzmacniaczem i kolumnami sprawdzają się nie tylko do odsłuchu muzyki. Podłączając je do telewizora, użytkownik zyska znaczącą poprawę jakości dźwięku podczas oglądania TV. Wyraźnemu polepszeniu ulega nie tylko wyrazistość dialogów. Zastosowanie zestawu wykorzystującego głośniki do telewizora i zewnętrzny wzmacniacz rekomendujemy zwłaszcza w większych pomieszczeniach.

Jak podłączyć głośniki do telewizora? Wystarczy podpiąć je do terminali głośnikowych we wzmacniaczu lub amplitunerze. A jak podłączyć telewizor? Większość wzmacniaczy wyposażona jest w wejście optyczne. Można zamiast tego wykorzystać HDMI z ARC/eARC.

Warto pamiętać, że użytkownicy mają możliwość modyfikacji poszczególnych komponentów zestawu. Osobno można wymienić głośniki oraz wzmacniacz, testując wpływ poszczególnych elementów na brzmienie. Tę konfigurację zestawu z telewizorem polecamy szczególnie osobom, które często słuchają muzyki.

Zestawy z głośnikami instalacyjnymi i wzmacniaczem stereo

Nie zajmują one wiele miejsca, gdyż głośniki do telewizora montowane są w ścianie lub w suficie. Decydując się na tego typu zestaw należy pamiętać, że głośniki do zabudowy montowane są w suficie podwieszanym.

Niezbędne więc będą prace budowlane polegające na wykonaniu zabudowy z płyt gipsowo kartonowych oraz umieszczenie przewodów głośnikowych pod tynkiem. Można to zrobić podczas remontu. Najlepiej jednak pomyśleć o tym rozwiązaniu już podczas wykańczania mieszkania.

Pamiętajcie, aby wybierać zestawy z głośnikami instalacyjnymi renomowanych producentów. Takie modele oferuje min. Bowers & Wilkins.

Zestawy z głośnikami aktywnymi stereo

Nie wiesz, jaki sprzęt do nagłośnienia telewizora wybrać? Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się głośniki aktywne, czyli konstrukcje mające wbudowany wzmacniacz, które cieszą się coraz większą popularnością wśród użytkowników. Nie wymagają bowiem zakupu osobnego urządzenia do wzmacniania sygnału, który zajmuje dodatkowe miejsce w pomieszczeniu. Taki system audio często jest więc wybierany przez użytkowników, którzy nie mogą przeznaczyć dużej ilości miejsca na sprzęt audio, pragną jednak uzyskać dobrą jakość dźwięku.

Dostępne są zarówno aktywne kolumny podstawkowe, jak i podłogowe. Użytkownicy mogą więc bez trudu znaleźć model dopasowany do powierzchni pomieszczenia oraz preferencji dźwiękowych.

W zależności od modelu, głośniki aktywne wyposażone są w złącza analogowe, cyfrowe lub oba typy jednocześnie. Obecność wejścia optycznego lub koaksjalnego świadczy, że kolumny mają także wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy. Umożliwia to podłączenie zewnętrznych urządzeń źródłowych. Na rynku dostępne są także aktywne głośniki bezprzewodowe, które doskonale sprawdzą się nie tylko do nagłośnienia telewizora.

Zestawy z amplitunerem kina domowego i głośnikami (przestrzenny dźwięk)

Telewizorem, do którego podłączony jest amplituner wielokanałowy oraz kolumny stanowi zestaw kina domowego. To rozwiązanie zapewni przestrzenny dźwięk wysokiej jakości. Jest to propozycja dla użytkowników dysponujących odpowiednią przestrzenią oraz budżetem. Należy bowiem pamiętać, że system kina domowego składa się z minimum pięciu kanałów. Tworzą je kolumny frontowe, głośnik centralny oraz kolumny surround. Najczęściej w skład zestawu wchodzi także subwoofer.

Dostępne są zestawy z głośnikami podstawkowymi i podłogowymi różnych producentów. Decydując się na wybrany zestaw kina domowego z telewizorem, amplitunerem wielokanałowym i głośnikami oferowany przez Top Hi-Fi & Video Design, możecie mieć pewność, że będzie to system wielokanałowy wysokiej klasy. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby oferowane zestawy składały się z odpowiednio dobranych urządzeń, które zapewnią użytkownikowi rewelacyjną jakość dźwięku i obrazu. Odpowiedni dobrany system kina domowego pozwoli uzyskać wrażenia porównywalne do profesjonalnej sali kinowej.

Zestawy urządzeń audio z telewizorem – najważniejsze cechy:

Wybierając zestaw z telewizorem, warto zwrócić uwagę na kilka najistotniejszych cech, które wpłyną na wygodę użytkowania. Chodzi o dostępne złącza, dekodery dźwięku przestrzennego, ilość głośników oraz funkcje sieciowe.

 • Dostępne złącza. Zestaw z telewizorem powinien mieć złącza umożliwiające komunikację między urządzeniami oraz podłączanie zewnętrznych źródeł. Ich rodzaj zależy oczywiście od typu wybranego zestawu. W wypadku zestawu z soundbarem powinno to być wejście HDMI, złącze optyczne, czy też analogowy jack 3.5mm. Znacznie bogatsze możliwości podłączeniowe oferują amplitunery kina domowego. Dostępne złącza determinują sposób podłączenia nagłośnienia do telewizora.
 • Liczba głośników. Warto sprawdzić, ile głośników ma dany zestaw audio. Dwa głośniki z telewizorem nie wygenerują brzmienia przestrzennego, lecz znacznie poprawią dźwięk z telewizora. Niektóre soundbary, dzięki procesorowi DSP oraz odpowiedniemu rozmieszczeniu przetworników, są w stanie wygenerować dźwięk przestrzenny. Dzięki temu dźwięk podczas oglądania filmu na ekranie telewizora będzie zdecydowanie lepszy.
 • Dekodery dźwięku przestrzennego. Dekodowanie i odtwarzanie dźwięku przestrzennego jest niezbędne, gdy chcecie poczuć magię kina bez wychodzenia z domu. Właśnie w tym celu większość soundbarów wyposażona jest w odpowiednie dekodery, umożliwiające odtwarzanie dźwięku zapisanego w formacie Dolby lub DTS:X. Zaawansowane technicznie soundbary mają nawet możliwość odtwarzania dźwięku Dolby Atmos. Polecamy sprawdzić w specyfikacji technicznej urządzenia, jakie formaty są odtwarzane.
 • Łączność z Internetem. Współczesne urządzenia podłączane do telewizora często oferują użytkownikowi łączność z Internetem. Dzięki temu system ma wiele dodatkowych funkcji, które zapewniają użytkownikom rozrywkę. Należy tutaj wymienić np. dostęp do serwisów streamingowych, służących do słuchania muzyki. Funkcje sieciowe umożliwiają ponadto odtwarzanie radia internetowego, czy odtwarzanie biblioteki utworów zapisanych na lokalnym dysku sieciowym. Warto pamiętać, że większość telewizorów produkowanych obecnie także ma funkcje multimedialne. TV może zatem stanowić centrum rozrywki w domowym systemie audio.
 • Możliwość stworzenia systemu multiroom. Wiele modeli wzmacniaczy oraz amplitunerów z funkcjami sieciowymi ma możliwość podłączenia do systemu multiroom. Użytkownik może wówczas sterować odtwarzaniem muzyki w wielu pomieszczeniach z jednego miejsca.

Zalety zestawów z telewizorem

Główną zaletą każdego zestawu z telewizorem jest znaczna poprawa jakości dźwięku. Niezależnie od tego, czy wybierzecie zestaw z soundbarem, czy głośniki, różnica w jakości dźwięku na pewno będzie słyszalna.

Decydując się na telewizor w zestawie z głośnikami, cały sprzęt możecie zakupić za jednym razem. Zaoszczędzicie w ten sposób nie tylko czas. Oferowane zestawy zostały odpowiednio dobrane i sprawdzone przez specjalistów Top Hi-Fi & Video Design, którzy chętnie pomogą Wam wyborze preferowanych produktów. Macie też pewność, że każdy model został odpowiednio dobrany pod kątem walorów brzmieniowych. Po rozstawieniu sprzętu wystarczy tylko odpowiednio podłączyć głośniki i pozostałe komponenty audio.

Warto pamiętać, że dostępne produkty z oferty zapewnią nie tylko wysokiej jakości dźwięk, ale także bezkompromisowy obraz. Telewizory Loewe, które oferowane są w zestawach, stanowią popis umiejętności technicznych niemieckich inżynierów.

Najwyższej jakości matryca, zapewniająca obraz z żywymi i naturalnymi kolorami w połączeniu z szeregiem ciekawych i przydatnych funkcji sprawiają, że są to jedne z najlepszych telewizorów dostępnych na rynku. Spełniają one oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 29

 • z 2
 1. We. SEE 55" (storm grey) + A36 (czarny)

  We. SEE 55" (storm grey) + A36 (czarny)

  Audio Pro, Loewe
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 9 999 zł Regular Price 11 898 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11898 zł
  szary-czarny
 2. Supercena
  bild v.65 dr+ (czarny) + klang bar5 + sub5 (basalt grey) + canal+ box
  Special Price 27 008 zł Regular Price 35 817 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35817 zł
  czarny-dąb
 3. bild i.55 dr+ + Floor stand universal

  bild i.55 dr+ + Floor stand universal

  Loewe
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 14 898 zł Regular Price 15 898 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15898 zł
  czarny-czarny
 4. bild i.48 dr+ + Floor stand universal

  bild i.48 dr+ + Floor stand universal

  Loewe
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 11 897 zł Regular Price 14 398 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13797 zł
  czarny-czarny
 5. We. SEE 55" + floor stand universal
  Special Price 8 898 zł Regular Price 9 898 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9898 zł
 6. Supercena
  We. SEE 50" + stand c

  We. SEE 50" + stand c

  Loewe
  Telewizory
  Special Price 5 598 zł Regular Price 8 498 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5698 zł
 7. Supercena
  bild v.65 dr+ + M10 + ELAC Vela FS 407

  bild v.65 dr+ + M10 + ELAC Vela FS 407

  NAD, Loewe, ELAC
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 44 998 zł Regular Price 60 596 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 60596 zł
 8. Supercena
  bild v.65 dr+ + RX-A2A + 603 S2 Anniversary Edition + 607 S2 Anniversary Edition + HTM6 S2 Anniversary Edition
  Special Price 36 123 zł Regular Price 47 893 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 37124 zł
 9. Supercena
  bild v.65 dr+ + T758 V3i + 603 S2 Anniversary Edition + 607 S2 Anniversary Edition + HTM6 S2 Anniversary Edition
  Special Price 37 723 zł Regular Price 49 893 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 38623 zł
 10. Supercena
  bild v.65 dr+ + Majik DSM 2020 + 705 S2

  bild v.65 dr+ + Majik DSM 2020 + 705 S2

  Loewe, Linn, Bowers & Wilkins
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 43 998 zł Regular Price 55 396 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 55396 zł
 11. Supercena
  bild v.65 dr+ + T758 V3i + 606 S2 Anniversary Edition + HTM6 S2 Anniversary Edition + CCM 664 + ASW 610
  Special Price 36 576 zł Regular Price 48 572 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 36702 zł
 12. bild i.48 dr+ + klang bar i

  bild i.48 dr+ + klang bar i

  Loewe
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 11 397 zł Regular Price 13 898 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13297 zł
  czarny-czarny
 13. bild i.55 dr+ + klang bar i

  bild i.55 dr+ + klang bar i

  Loewe
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 14 398 zł Regular Price 15 398 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15398 zł
  czarny-czarny
 14. bild i.48 dr+ + klang bar i + Floor stand flex
  Special Price 14 196 zł Regular Price 17 397 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16096 zł
  czarny-czarny
 15. bild i.55 dr+ + klang bar i + Floor stand flex
  Special Price 17 197 zł Regular Price 18 897 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 18897 zł
  czarny-czarny
 16. Supercena
  bild i.48 dr+ + BEOSOUND STAGE

  bild i.48 dr+ + BEOSOUND STAGE

  Loewe, Bang & Olufsen
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 16 497 zł Regular Price 21 098 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17698 zł
  czarny-czarny
 17. bild i.55 dr+ + BEOSOUND STAGE

  bild i.55 dr+ + BEOSOUND STAGE

  Loewe, Bang & Olufsen
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 18 998 zł Regular Price 22 598 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22598 zł
  czarny-czarny
 18. bild i.55 dr+ + YSP-2700

  bild i.55 dr+ + YSP-2700

  Loewe
  Zestawy z telewizorem
  15 398 zł
  czarny-czarny
 19. Supercena
  bild i.48 dr+ + BAR 400

  bild i.48 dr+ + BAR 400

  Loewe, Yamaha
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 12 497 zł Regular Price 15 798 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13378 zł
  czarny-czarny
 20. Supercena
  bild i.48 dr+ + BAR 400 + 2 x MusicCast 20

  bild i.48 dr+ + BAR 400 + 2 x MusicCast 20

  Loewe, Yamaha
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 14 395 zł Regular Price 18 196 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14397 zł
  czarny-czarny
 21. Supercena
  bild i.55 dr+ + RX-V4A + Debut Reference F5 + C5 + NS-IC600

  bild i.55 dr+ + RX-V4A + Debut Reference F5 + C5 + NS-IC600

  Loewe, Yamaha, ELAC
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 20 798 zł Regular Price 27 044 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27044 zł
  czarny-czarny
 22. Supercena
  bild i.48 dr+ + RX-V4A + NOTA 260 + 740 + 240 + BASSO 840
  Special Price 16 228 zł Regular Price 21 192 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16268 zł
  czarny-czarny
 23. Supercena
  bild i.55 dr+ + RX-V4A + DIVA 552 + 252 + 752

  bild i.55 dr+ + RX-V4A + DIVA 552 + 252 + 752

  Loewe, Yamaha, Indiana Line
  Zestawy z telewizorem
  Special Price 19 399 zł Regular Price 25 893 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25893 zł
  czarny-czarny

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 29

 • z 2

Czy zestaw z telewizorem zapewni sygnał audio dobrej jakości?

Jak wiadomo, źródłem dźwięku w zestawie z telewizorem jest soundbar lub głośniki. Takie rozwiązanie zapewnia znaczną poprawę walorów brzmieniowych. Należy pamiętać, że nawet wysokiej klasy telewizor nie zapewni dźwięku na dobrym poziomie. Wynika to z niewielkich rozmiarów obudowy, która uniemożliwia stworzenie dogodnych warunków na przetwarzanie niskich częstotliwości. Także niewielki rozmiar przetworników oraz ich umiejscowienie sprawia, że telewizory zapewniają co najwyżej przeciętne brzmienie.

Zastanawiasz się, jaki sprzęt do nagłośnienia telewizora wybrać? Możesz np. podłączyć głośniki aktywne lub soundbar, który powinien wykorzystywać powyższe rozwiązania.

Zestaw z telewizorem wpływa na znaczną poprawę dźwięku, którą usłyszą nawet początkujący miłośnicy dobrego brzmienia. Taki sprzęt jest często wykorzystywany przez użytkowników. Warto zatem wybrać wysokiej jakości urządzenia, które pozwolą cieszyć się domownikom dobrym dźwiękiem.

 Jak ustawić telewizor z głośnikami?

Właściwe ustawienie zestawu z telewizorem pozwoli w pełni wykorzystać potencjał brzmieniowy całego systemu. Warto zatem pamiętać, aby w przypadku systemu z głośnikami przestrzegać ich właściwego ustawienia. Kolumny głośnikowe powinny być rozstawione po bokach, w odległości minimum 1,5 metra.

O kolumnach Bowers & Wilkins z serii 800 Diamond D4 więcej informacji znajdziesz w Strefie Wiedzy. Na tophifi.pl możesz zapoznać się także z aktualną ofertą sklepu.

Odległość pomiędzy głośnikami oraz słuchaczem powinna być mniej więcej taka sama. Mamy jednak świadomość, że takie ustawienie nie zawsze jest możliwe. Warto jednak zadbać, aby głośniki były rozstawione w równej odległości względem użytkownika, co zapewni naturalne rozchodzenie się fal dźwiękowych.

Jeśli posiadacie zestaw z soundbarem, warto pamiętać, że to urządzenie powinno być umieszczone bezpośrednio pod telewizorem. Może być posadowione np. na szafce RTV lub zawieszone na specjalnym uchwycie.

Głośniki surround zawsze ustawia się po bokach, nieco za słuchaczem. Takie ich rozmieszczenie pozwala usłyszeć dźwięk przestrzenny.

Soundbary doskonale sprawdzają się jako nagłośnienie/głośniki do telewizora

Chcesz kupić zestaw z telewizorem. Nie wiesz na który model się zdecydować? Oferujemy szeroki wybór odpowiednio skonfigurowanych zestawów z telewizorem. Zachęcamy zatem do odwiedzenia wybranego salonu sieci Top Hi-Fi & Video Design. Będzie to dobra okazja do przetestowania różnych zestawów oraz wyboru odpowiedniego modelu. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zainteresował Cię temat zestawów z telewizorem. Sprawdź także inne teksty z naszej bazy wiedzy:

Nasza

Strefa wiedzy

Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych

Czytaj
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych

Jak wybrać kolumny podłogowe?

Czytaj
Jak wybrać kolumny podłogowe?

Jakie stereo wybrać?

Czytaj
Jakie stereo wybrać?

[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?

Czytaj
Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?

Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Czytaj
Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Co to jest system multiroom?

Czytaj
Co to jest system multiroom?

HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Czytaj
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jakie stereo wybrać?
Jakie stereo wybrać?
Przeglądaj strefę wiedzy
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
Przeglądaj strefę wiedzy
Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?
Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest system multiroom?
Co to jest system multiroom?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
Przeglądaj strefę wiedzy

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: