Amplitunery


Amplitunery to jedne z najbardziej uniwersalnych konstrukcji w świecie domowego hi-fi. Urządzenia te łączą w sobie funkcję przedwzmacniacza, wzmacniacza mocy i tunera FM. Dzięki temu wystarczy połączyć je z kolumnami głośnikowymi, aby niemal natychmiast móc cieszyć się muzyką. W sklepie tophifi.pl użytkownicy poszukujący wysokiej jakości amplitunerów mogą wybierać spośród konstrukcji opracowanych przez renomowanych producentów, takich jak Yamaha, Rotel, TEAC i NAD.

Nowoczesne amplitunery mogą współpracować z niemal dowolnymi źródłami muzyki, analogowymi i cyfrowymi, w tym z odtwarzaczami przenośnymi i smartfonami, a do tego obsługują formaty wysokiej rozdzielczości, np. FLAC 192 kHz/24 bity. Podobnie jak wzmacniacze zintegrowane, także w amplitunerach projektanci często stosują rozwiązania korzystnie wpływające na jakość brzmienia. Jednym z nich jest tryb Pure Direct, który omijając m.in. obwody regulacji barwy zapewnia najwyższą możliwą jakość dźwięku. Potwierdzeniem uniwersalnego charakteru amplitunerów są także wbudowane przedwzmacniacze gramofonowe, które można znaleźć w wielu nawet przystępnych cenowo konstrukcjach.

Na szczególną uwagę zasługują amplitunery z funkcjami sieciowymi, za pomocą których można słuchać nagrań z serwisów muzycznych i plików udostępnionych w domowej sieci, a także tysięcy internetowych stacji radiowych. Amplitunery Wi-Fi, amplitunery Bluetooth, a także amplitunery Airplay pozwalają korzystać z łączności bezprzewodowej, co niesamowicie ułatwia odtwarzanie muzyki wprost ze smartfona, tabletu lub laptopa. Atutem sieciowych amplitunerów jest również kompatybilność z aplikacjami, za pośrednictwem których można obsługiwać urządzenie.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
Amplituner stereo NAD C725BEE
Wyprzedaż

NAD C725BEE

NAD
Amplitunery
3 599 zł
1 999

Amplituner stereofoniczny NAD C725BEE wyposażony jest w tuner FM/AM i najnowsze rozwiązania, m.in.: PowerDrive, Distortion Canceling Circuit, BEE Clamp. Urządzenie można doposażyć w opcjonalny moduł DAB.

Prosimy o kontakt

TEAC CR-H101

TEAC
Amplitunery
2 399

Model CR-H101 to przedstawiciel nowej generacji amplitunerów CD opracowanych z myślą o odtwarzaniu dźwięku hi-res. Urządzenie obsługuje pliki w rozdzielczości do 192 kHz/24 bity i wyposażony jest w Bluetooth aptX. Funkcjonalność modelu zwiększają tuner FM i cyfrowy port USB.

Prosimy o kontakt
CR-H101DAB
Wyprzedaż

TEAC CR-H101DAB

TEAC
Amplitunery stereo
2 599 zł
1 999

Model CR-H101DAB to przedstawiciel nowej generacji amplitunerów CD opracowanych z myślą o odtwarzaniu dźwięku hi-res. Urządzenie obsługuje pliki w rozdzielczości do 192 kHz/24 bity i wyposażony jest w Bluetooth aptX. Wszechstronność modelu zwiększają analogowy tuner FM i cyfrowy DAB+ oraz port USB.

Prosimy o kontakt

Yamaha MusicCast R-N303D

Yamaha
Amplitunery stereo
1 799 zł
1 698

Yamaha MusicCast R-N303D jest zaawansowanym sieciowym amplitunerem stereo. Ten bogato wyposażony model kompatybilny jest z systemem sieciowym multiroom Yamaha MusicCast i łączy wygodę użytkowania z szerokim dostępem do muzyki.

Yamaha MusicCast R-N402D

Yamaha
Amplitunery stereo
2 295 zł
1 799

Yamaha MusicCast R-N402D to amplituner stereo, który zapewnia wysoką jakość dźwięku i pozwala odtwarzać muzykę z niemal dowolnego urządzenia. Wszechstronność modelu zwiększa obsługa systemu MusicCast, łączność bezprzewodowa Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth, a także tuner cyfrowy DAB+.

MusicCast R-N602
Bestseller

Yamaha MusicCast R-N602

Yamaha
Amplitunery
2 649 zł
2 247

Yamaha R-N602 jest sieciowym amplitunerem hi-fi, gwarantującym wysoką jakość dźwięku i umożliwiającym odtwarzanie plików hi-res, w tym DSD 5,6 MHz. Urządzenie zapewnia dostęp do niemal nieograniczonych źródeł muzyki i przekonuje możliwością współpracy z systemem MusicCast.

Yamaha MusicCast R-N803D

Yamaha
Amplitunery stereo
3 699 zł
3 499

Yamaha MusicCast R-N803D wprowadza do świata sieciowych amplitunerów doskonałą jakość dźwięku. Projektanci osiągnęli ten cel wykorzystując najwyższej klasy układy elektroniczne i komponenty, będące dziedzictwem legendarnej koncepcji hi-fi zwanej ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology), a także sięgając po wyrafinowaną technologię YPAO, która stosowana jest w amplitunerach AV.

Pioneer NC-50DAB

Pioneer
Amplitunery stereo
3 298

NC-50DAB to wszechstronna konstrukcja, która łączy w sobie odtwarzacz sieciowy, wzmacniacz, odtwarzacz CD i tuner DAB. Urządzenie obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi i wyposażone jest w zaawansowany przetwornik c/a. Obsługę ułatwia sterowanie za pomocą aplikacji.

Amplituner Yamaha R-N301
Bestseller

Yamaha R-N301

Yamaha
Amplitunery
1 599 zł
1 149

Zaawansowany sieciowy amplituner hi-fi Yamaha R-N301kompatybilny z technologią AirPlay i obsługujący pliki FLAC i WAV 192 kHz/24 bity. Urządzenie zapewnia wysokiej jakości dźwięk z różnorodnych źródeł dźwięku, w tym serwisów strumieniowych i radia internetowego, i wyposażone jest m.in. w wejście cyfrowe umożliwiające podłączenie do telewizora.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław