Amplitunery


Amplitunery należą do najbardziej uniwersalnych konstrukcji w świecie domowego hi-fi. Urządzenia te łączą w sobie funkcję przedwzmacniacza, wzmacniacza mocy i tunera FM. Dzięki temu wystarczy podłączyć urządzenie do kolumn głośnikowych, aby móc niemal natychmiast cieszyć się muzyką. Każdy użytkownik decydujący się na amplituner może wybierać spośród konstrukcji opracowanych przez projektantów firm m.in. Yamaha, Rotel i NAD.  

Nowoczesne amplitunery mogą współpracować z niemal dowolnymi źródłami muzyki, analogowymi i cyfrowymi, w tym z odtwarzaczami przenośnymi i smartfonami, a do tego obsługują formaty wysokiej rozdzielczości, np. FLAC 192 kHz/24 bity. Podobnie jak wzmacniacze zintegrowane, także w amplitunerach projektanci często stosują tryb Pure Direct, który omijając obwody regulacji barwy dźwięku zapewnia najwyższą możliwą jakość dźwięku. Potwierdzeniem uniwersalnego charakteru amplitunerów są także wbudowane przedwzmacniacze gramofonowe, które można znaleźć w wielu nawet przystępnych cenowo konstrukcjach.

Na szczególną uwagę zasługują amplitunery z funkcjami sieciowymi, za pomocą których można słuchać nagrań udostępnionych w domowej sieci, a także tysięcy internetowych stacji radiowych. Atutem sieciowych amplitunerów jest również kompatybilność z aplikacjami, za pośrednictwem których można obsługiwać urządzenie.

Jak wybrać amplituner stereo?

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
Yamaha MusicCast R-N303D
Supercena
(11)

Yamaha MusicCast R-N303D

Yamaha
Amplitunery
2 099 zł
1 749

Yamaha MusicCast R-N303D jest zaawansowanym sieciowym amplitunerem stereo. Ten bogato wyposażony model kompatybilny jest z systemem sieciowym multiroom Yamaha MusicCast i łączy wygodę użytkowania z szerokim dostępem do muzyki.

MusicCast R-N402D
Supercena
(3)

Yamaha MusicCast R-N402D

Yamaha
Yamaha MusicCast
2 295 zł
1 749

Yamaha MusicCast R-N402D to amplituner stereo, który zapewnia wysoką jakość dźwięku i pozwala odtwarzać muzykę z niemal dowolnego urządzenia. Wszechstronność modelu zwiększa obsługa systemu MusicCast, łączność bezprzewodowa Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth, a także tuner cyfrowy DAB+.

Yamaha R-N803D
Bestseller
(19)

Yamaha MusicCast R-N803D

Yamaha
Yamaha MusicCast
3 699 zł
3 199

Yamaha MusicCast R-N803D wprowadza do świata sieciowych amplitunerów doskonałą jakość dźwięku. Projektanci osiągnęli ten cel wykorzystując najwyższej klasy układy elektroniczne i komponenty, będące dziedzictwem legendarnej koncepcji hi-fi zwanej ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology), a także sięgając po wyrafinowaną technologię YPAO, która stosowana jest w amplitunerach AV.

(4)

Yamaha R-N602 (czarny)

Yamaha
Yamaha MusicCast
2 649 zł
2 149

Yamaha R-N602 jest sieciowym amplitunerem hi-fi, gwarantującym wysoką jakość dźwięku i umożliwiającym odtwarzanie plików hi-res, w tym DSD 5,6 MHz. Urządzenie zapewnia dostęp do niemal nieograniczonych źródeł muzyki i przekonuje możliwością współpracy z systemem MusicCast.

R-N602 (srebrny)
Supercena Bestseller
(2)

Yamaha R-N602 (srebrny)

Yamaha
Yamaha MusicCast
2 649 zł
2 145

Yamaha R-N602 jest sieciowym amplitunerem hi-fi, gwarantującym wysoką jakość dźwięku i umożliwiającym odtwarzanie plików hi-res, w tym DSD 5,6 MHz. Urządzenie zapewnia dostęp do niemal nieograniczonych źródeł muzyki i przekonuje możliwością współpracy z systemem MusicCast.

Yamaha R-S202D

Yamaha
Amplitunery
1 099 zł
929

Yamaha R-S202D jest najnowszym amplitunerem stereo, który łączy wysoką jakość dźwięku z dostępem do radiofonii cyfrowej DAB+, jak i konwencjonalnej FM. Funkcjonalność urządzenia zwiększa Bluetooth i duża moc (100 W x 2), co pozwala nagłośnić nawet duże pomieszczenia odsłuchowe. 

Pioneer XC-HM86D czarny

Pioneer
Amplitunery stereo
2 299

Pioneer XC-HM86D to urządzenie, które w unikalny sposób zaspokaja potrzeby współczesnych użytkowników audio.

Prosimy o kontakt

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław