Amplitunery


Amplitunery to jedne z najbardziej uniwersalnych konstrukcji w świecie domowego hi-fi. Urządzenia te łączą w sobie funkcję przedwzmacniacza, wzmacniacza mocy i tunera FM. Dzięki temu wystarczy połączyć je z kolumnami głośnikowymi, aby niemal natychmiast móc cieszyć się muzyką. W sklepie tophifi.pl użytkownicy poszukujący wysokiej jakości amplitunerów mogą wybierać spośród konstrukcji opracowanych przez renomowanych producentów, takich jak Yamaha, Rotel, TEAC i NAD.

Nowoczesne amplitunery mogą współpracować z niemal dowolnymi źródłami muzyki, analogowymi i cyfrowymi, w tym z odtwarzaczami przenośnymi i smartfonami, a do tego obsługują formaty wysokiej rozdzielczości, np. FLAC 192 kHz/24 bity. Podobnie jak wzmacniacze zintegrowane, także w amplitunerach projektanci często stosują rozwiązania korzystnie wpływające na jakość brzmienia. Jednym z nich jest tryb Pure Direct, który omijając m.in. obwody regulacji barwy zapewnia najwyższą możliwą jakość dźwięku. Potwierdzeniem uniwersalnego charakteru amplitunerów są także wbudowane przedwzmacniacze gramofonowe, które można znaleźć w wielu nawet przystępnych cenowo konstrukcjach.

Na szczególną uwagę zasługują amplitunery z funkcjami sieciowymi, za pomocą których można słuchać nagrań z serwisów muzycznych i plików udostępnionych w domowej sieci, a także tysięcy internetowych stacji radiowych. Amplitunery Wi-Fi, amplitunery Bluetooth, a także amplitunery Airplay pozwalają korzystać z łączności bezprzewodowej, co niesamowicie ułatwia odtwarzanie muzyki wprost ze smartfona, tabletu lub laptopa. Atutem sieciowych amplitunerów jest również kompatybilność z aplikacjami, za pośrednictwem których można obsługiwać urządzenie.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent

Yamaha MusicCast R-N303D

Yamaha
Yamaha MusicCast
1 799 zł
1 589

Yamaha MusicCast R-N303D jest zaawansowanym sieciowym amplitunerem stereo. Ten bogato wyposażony model kompatybilny jest z systemem sieciowym multiroom Yamaha MusicCast i łączy wygodę użytkowania z szerokim dostępem do muzyki.

Yamaha MusicCast R-N402D

Yamaha
Yamaha MusicCast
2 295 zł
1 749

Yamaha MusicCast R-N402D to amplituner stereo, który zapewnia wysoką jakość dźwięku i pozwala odtwarzać muzykę z niemal dowolnego urządzenia. Wszechstronność modelu zwiększa obsługa systemu MusicCast, łączność bezprzewodowa Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth, a także tuner cyfrowy DAB+.

MusicCast R-N602
Bestseller

Yamaha MusicCast R-N602

Yamaha
Amplitunery
2 649 zł
2 249

Yamaha R-N602 jest sieciowym amplitunerem hi-fi, gwarantującym wysoką jakość dźwięku i umożliwiającym odtwarzanie plików hi-res, w tym DSD 5,6 MHz. Urządzenie zapewnia dostęp do niemal nieograniczonych źródeł muzyki i przekonuje możliwością współpracy z systemem MusicCast.

Yamaha MusicCast R-N803D

Yamaha
Yamaha MusicCast
3 699 zł
3 399

Yamaha MusicCast R-N803D wprowadza do świata sieciowych amplitunerów doskonałą jakość dźwięku. Projektanci osiągnęli ten cel wykorzystując najwyższej klasy układy elektroniczne i komponenty, będące dziedzictwem legendarnej koncepcji hi-fi zwanej ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology), a także sięgając po wyrafinowaną technologię YPAO, która stosowana jest w amplitunerach AV.

Pioneer NC-50DAB

Pioneer
Odtwarzacze sieciowe
2 999 zł
2 899

NC-50DAB to wszechstronna konstrukcja, która łączy w sobie odtwarzacz sieciowy, wzmacniacz, odtwarzacz CD i tuner DAB. Urządzenie obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi i wyposażone jest w zaawansowany przetwornik c/a. Obsługę ułatwia sterowanie za pomocą aplikacji.

Yamaha R-S202D

Yamaha
Amplitunery
1 099 zł
948

Yamaha R-S202D jest najnowszym amplitunerem stereo, który łączy wysoką jakość dźwięku z dostępem do radiofonii cyfrowej DAB+, jak i konwencjonalnej FM. Funkcjonalność urządzenia zwiększa Bluetooth i duża moc (100 W x 2), co pozwala nagłośnić nawet duże pomieszczenia odsłuchowe. 

Pioneer XC-HM86D

Pioneer
Odtwarzacze sieciowe
2 199
Pioneer XC-HM86D - urządzenie, które w unikalny sposób zaspokaja potrzeby współczesnych użytkowników audio.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław