Marka: Linn

New Klimax DSM System Hub

Cena na telefon
/ sztuka
  • Radio internetowe: Tak
  • Bezprzewodowy streaming: AirPlay, Wi-Fi Direct, Bluetooth
  • Serwisy strumieniujące: Qobuz, Spotify, TIDAL, TuneIn
  • WiFi: Tak

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Linn New Klimax DSM

Linn Klimax DSM to referencyjny odtwarzacz sieciowy z unikatowym przetwornikiem c/a Organik. Konstrukcja łączy w sobie również funkcję przedwzmacniacza i może współpracować z niemal dowolnym źródłem dźwięku, cyfrowym i analogowym, w ramach systemu stereo lub kina domowego. Dodatkowo Klimax DSM obsługuje high-res audio oraz zapewnia dostęp do radia internetowego, a także bezstratnych serwisów muzycznych.

Klimax DSM znajduje się w niesamowitej, dokładnie wykonanej nowej obudowie, która odpowiada za niezbędną izolację akustyczną i nadaje całemu urządzeniu luksusowy charakter – zarówno od strony wizualnej, jak i zmysłu dotyku. Wewnątrz na uwagę zasługuje przełomowy, autorski przetwornik cyfrowo-analogowy Organik – bijące serce najnowszego Klimax DSM, pozwalające osiągnąć najbardziej naturalny dźwięk w historii szkockiej firmy.

Linn New Klimax DSM

Organik DAC: centralny punkt Klimax DSM

Autorski przetwornik Organik został zaprojektowany bez jakichkolwiek kompromisów i stanowi ukoronowanie pięciu dekad innowacji audio i trzech dekad doświadczenia w technologii cyfrowej. Ten opracowany od podstaw moduł łączy przetwarzanie FPGA (ang. Field Programmable Gate Array) z dyskretnym stopniem konwersji, po raz pierwszy umożliwiając dokładną kontrolę i optymalizację każdego etapu przetwarzania cyfrowo-analogowego.

Moduł Organik gwarantuje o wiele niższy szum i znacznie minimalizuje zniekształcenia, pozwalając osiągnąć mierzalne efekty lepsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zastosowane rozwiązania sprawiły, że Klimax DSM wyznacza nowy standard w strumieniowaniu dźwięku i zapewnia jeszcze bardziej emocjonalne połączenie z muzyką.

Linn New Klimax DSM

Najwyższa możliwa jakość dźwięku niezależnie od źródła

Linn Klimax DSM dostarcza bezprecedensowy poziom jakości dźwięku, bez względu na to, co jest jego źródłem. Ta flagowa konstrukcja z powodzeniem może pracować zarówno w zestawach stereo, jak i systemach kina domowego. Każdy element zostaje precyzyjnie odtworzony – od utworów muzycznych i ścieżek filmowych, aż po dialogi i dźwiękowe efekty specjalne – ożywiając magię towarzyszącą oglądaniu filmów i słuchaniu muzyki.

Klimax DSM może strumieniować dźwięk poprzez standardową sieć z praktycznie dowolnego cyfrowego źródła, otwierając nowe możliwości strumieniowym, analogowym oraz bezprzewodowym źródłom dźwięku. Nowy odtwarzacz strumieniowy/przedwzmacniacz obsługuje formaty high-res do aż 384 kHz/24 bitów oraz DSD256. Co więcej, użytkownicy mogą słuchać radia internetowego (TuneIn i Calm Radio), a także korzystać z bezstratnych serwisów online Tidal i Qobuz. Wszechstronność urządzenia zwiększa łączność bezprzewodowa, możliwość podłączenia analogowych źródeł i wejście USB, za pomocą którego można bezpośrednio podłączyć konstrukcję np. do komputera.

Linn New Klimax DSM

Space Optimisation – dźwięk zgodny z oczekiwaniami w każdym pomieszczeniu

Wszystkie systemy muzyczne są narażone na ryzyko kompromisu, który narzuca kształt i wystrój pomieszczenia, w którym pracuje system audio. Do dzisiaj. Innowacyjna technologia Space Optimisation eliminuje niepożądane efekty zniekształcenia dźwięku wprowadzone przez akustykę pokoju, odkrywając prawdziwe brzmienie muzyki.

Space Optimisation może pochwalić się wykorzystaniem wyrafinowanego modelowania akustycznego. Przekłada się to pełny obraz tego, w jaki sposób głośniki, ich rozmieszczenie oraz unikatowa charakterystyka pomieszczenia oddziałują na siebie, co z kolei wpływa na dźwięk, który dociera do uszu słuchaczy. Następnym krokiem jest rozpoznanie częstotliwości, które zostają zniekształcone przez otoczenie i ograniczenie ich energii – wszystko po to, aby zaprezentować muzykę, która w innym przypadku zostałaby ukryta.

Tym samym użytkownik zyskuje najlepszy możliwy dźwięk z zestawu skonfigurowanego pod własne preferencje i wymagania, niezależnie od wykorzystywanych kolumn głośnikowych czy miejsca ich ustawienia. Wszystkie odtwarzacze sieciowe firmy Linn są wyposażone w technologię Space Optimisation, a ich użytkownicy mogą liczyć na bezpłatne aktualizacje oprogramowania.  

Linn New Klimax DSM


Zaciekawiła Cię marka Linn? Dowiedz się więcej na jej temat z naszego artykułu: 

Specyfikacja Linn New Klimax DSM System Hub

Radio internetoweTak
Bezprzewodowy streamingAirPlay, Wi-Fi Direct, Bluetooth
Serwisy strumieniująceQobuz, Spotify, TIDAL, TuneIn
WiFiTak
Odtwarzane formaty plikówAAC, AIFF, ALAC, DSD, FLAC, MP3, MQA, OGG, WAV, WMA
FLAC, WAV 192/24Tak
BluetoothTak
Wymiary (S x W x G) mm350 x 126 x 350
Waga kg16,4

Polecane Produkty

Akcesoria do Linn New Klimax DSM System Hub

Opinie o Linn New Klimax DSM System Hub

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: