Amplitunery stereo


Porównywarka 0
CR-H101DAB
Wyprzedaż

TEAC CR-H101DAB

TEAC
Amplitunery stereo
2 599 zł
1 999

Model CR-H101DAB to przedstawiciel nowej generacji amplitunerów CD opracowanych z myślą o odtwarzaniu dźwięku hi-res. Urządzenie obsługuje pliki w rozdzielczości do 192 kHz/24 bity i wyposażony jest w Bluetooth aptX. Wszechstronność modelu zwiększają analogowy tuner FM i cyfrowy DAB+ oraz port USB.

Prosimy o kontakt

Yamaha MusicCast R-N303D

Yamaha
Amplitunery stereo
1 799 zł
1 699

Yamaha MusicCast R-N303D jest zaawansowanym sieciowym amplitunerem stereo. Ten bogato wyposażony model kompatybilny jest z systemem sieciowym multiroom Yamaha MusicCast i łączy wygodę użytkowania z szerokim dostępem do muzyki.

Yamaha MusicCast R-N402D

Yamaha
Amplitunery stereo
2 295 zł
1 799

Yamaha MusicCast R-N402D to amplituner stereo, który zapewnia wysoką jakość dźwięku i pozwala odtwarzać muzykę z niemal dowolnego urządzenia. Wszechstronność modelu zwiększa obsługa systemu MusicCast, łączność bezprzewodowa Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth, a także tuner cyfrowy DAB+.

Yamaha MusicCast R-N803D

Yamaha
Amplitunery stereo
3 699 zł
3 499

Yamaha MusicCast R-N803D wprowadza do świata sieciowych amplitunerów doskonałą jakość dźwięku. Projektanci osiągnęli ten cel wykorzystując najwyższej klasy układy elektroniczne i komponenty, będące dziedzictwem legendarnej koncepcji hi-fi zwanej ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology), a także sięgając po wyrafinowaną technologię YPAO, która stosowana jest w amplitunerach AV.

Pioneer NC-50DAB

Pioneer
Amplitunery stereo
3 298

NC-50DAB to wszechstronna konstrukcja, która łączy w sobie odtwarzacz sieciowy, wzmacniacz, odtwarzacz CD i tuner DAB. Urządzenie obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi i wyposażone jest w zaawansowany przetwornik c/a. Obsługę ułatwia sterowanie za pomocą aplikacji.

Prosimy o kontakt

Pioneer SX-N30DAB

Pioneer
Amplitunery stereo
1 999

Nowoczesny amplituner stereo z możliwością podłączenia do sieci Wi-Fi, tunerem DAB+ i dostępem do usług strumieniowania, który zapewnia szeroką współpracę z cyfrowymi oraz analogowymi źródłami dźwięku, oferując czyste, precyzyjne i barwne brzmienie, sygnowane marką japońskiego producenta.

Pioneer XC-HM86D

Pioneer
Amplitunery stereo
2 199
Pioneer XC-HM86D - urządzenie, które w unikalny sposób zaspokaja potrzeby współczesnych użytkowników audio.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław