Marka: Peachtree Audio

preDAC

11 999 zł
/ sztuka

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 600 zł

Sprawdź szczegóły

 

Peachtree Audio preDAC

Model preDAC w jednej obudowie łączy funkcję wysokiej klasy przedwzmacniacza i przetwornika cyfrowo-analogowego. Najnowszy przedwzmacniacz Peachtree Audio, podobnie jak wzmacniacz zintegrowany nova500, na którym bazuje, wykorzystuje różnicową (zbalansowaną) konstrukcję audio. To m.in. dzięki niej preDAC odporny jest na zakłócenia i zachowuje niezwykle wysoki odstęp od szumu. Wysoką klasę urządzenia potwierdza specjalnie opracowany dla niego zasilacz, a także wyjścia zbalansowane XLR i wbudowany zaawansowany wzmacniacz słuchawkowy.

Peachtree Audio preDAC

Idealna współpraca z urządzeniami źródłowymi

Przedwzmacniacz Peachtree Audio preDAC pozwala zintegrować niemal dowolne źródła dźwięku – od komputera i urządzeń z Apple iOS, przez odtwarzacze strumieniowe, np. Bluesound NODE 2i, i inne cyfrowe źródła audio, aż do urządzeń analogowych, np. gramofonu. U podstaw niesamowitych możliwości dźwiękowych przedwzmacniacza, bez względu na podłączone źródło, leży referencyjnej jakości 8-kanałowy przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre Pro 9000. Według projektantów z firmy Peachtree Audio układ ten jest jednym z najlepszych obecnie DAC-ów.

Chociaż moduł przygotowany jest do konwersji ośmiu kanałów audio, w preDAC pracuje w trybie stereo, w którym każdy kanał obsługiwany jest przez cztery układy DAC-a. Rozwiązanie to pozwala uzyskać niesamowity poziom dynamiki i stosunku sygnału do szumu. Ponadto w pełni zbalansowany układ wewnętrzny modelu preDAC, minimalizując zakłócenia i interferencje, może poszczycić się niesamowitą rozdzielczością.  

Obsługa plików PCM i DSD

Przetwornik c/a zastosowany w modelu preDAC pozwala odtwarzać wszystkie popularne obecnie formaty audio. Mogą to być zarówno pliki skompresowane, jak i nieskompresowane, w tym sygnały audio high-res, np. PCM do 384 kHz/32 bitów oraz DSD do 5,6 MHz. Zastosowanie specjalnie opracowanego zasilacza, referencyjnego DAC-a i zbalansowanej konstrukcji układów wewnętrznych zapewnia muzyce niesamowitą czystość przy praktycznie całkowitym braku zakłóceń.

Peachtree Audio preDAC

Funkcjonalność i elastyczność

Mimo swojej pozornej prostoty, preDAC jest niezwykle funkcjonalnym urządzeniem, które można w dużym stopniu dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań. Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy umożliwia bezpośrednie podłączenie dowolnego gramofonu z wkładką MM (także modelu bez własnego przedwzmacniacza gramofonowego). Ponadto użytkownik może skonfigurować dwa wejścia analogowe, aby pełniły rolę: dwóch wejść liniowych, wejścia HTB (Home Theater Bypass) + wejścia analogowego, wejścia analogowego + wejścia gramofonowego lub też wejścia HTB + wejścia gramofonowego. Z kolei wejścia cyfrowe pozwalają aktywować funkcję, dzięki której sygnał audio omija układ kontroli głośności, co umożliwia sterowanie głośnością wprost z urządzenia źródłowego. Ponadto wbudowana funkcja LOOP umożliwia łatwą integrację preDAC-a z zewnętrznym korektorem akustyki pokoju, procesorem dźwięku, buforem lampowym lub rejestratorem.

Dla miłośników słuchawek

Ogromną wartością dodaną w przypadku modelu preDAC jest wbudowany wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy. Moduł ten, opracowany z myślą o słuchawkach klasy premium, także tych o bardzo wysokiej impedancji, gwarantuje niesamowitą muzykalność i ultraniski poziom zniekształceń. To m.in. zasługa zastosowania w pełni dyskretnego układu.

 

Specyfikacja Peachtree Audio preDAC

Opinie o Peachtree Audio preDAC

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: