Marka: Rotel

MICHI P5

Special Price 15 999 zł Regular Price 20 999 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14999 zł
  • Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20kHz (±0.3 dB, Max)
  • Korekcja tonów: Tak
  • Transformator: Toroidalny
  • Pobór mocy (max): 40 W

Wysyłka: w ciągu 24 h

Sprawdź szczegóły

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 800 zł

Sprawdź szczegóły

 

Rotel MICHI P5

Przedwzmacniacz Michi P5 stanowi efekt trzyletnich prac, mających na celu dopracowanie każdego elementu urządzenia do perfekcji. Zadbanie nawet o najdrobniejsze szczegóły sprawiło, że inżynierom udało się uzyskać doskonałą integralność sygnału audio, eliminując niepożądany szum i zniekształcenia. Tym samym urządzenie zapewnia najwyższą możliwą jakość dźwięku, jednocześnie oferując dostęp do licznych wejść dla źródeł analogowych i cyfrowych.

Rotel MICHI P5

Za współpracę z przedwzmacniaczem Class-A odpowiadają dwa 32-bitowe przetworniki cyfrowo-analogowe AKM. Takie połączenie gwarantuje niezwykłą detaliczność, dokładność i najwyższą wierność brzmienia muzyki przy jednoczesnym zachowaniu rytmu i relacji czasowych (bez względu na rodzaj odtwarzanej muzyki). Układy te wspiera grupa siedemnastu niezależnych regulatorów napięcia, które z kolei są zasilane przez dwa specjalnie opracowane transformatory toroidalne z kondensatorami filtrującymi o niskim ESR – wszystko po to, aby do wszystkich krytycznych obwodów dostarczyć prąd bez jakichkolwiek zakłóceń.

Rotel MICHI P5

Do kluczowych elementów w odwzorowaniu dźwięku należą precyzja oraz detaliczność. Niemniej równie ważne okazuje się także odpowiednie zaprezentowanie muzyki, aby dźwięk mógł sprawiać przyjemność i radość podczas odsłuchu. P5 wyróżnia się na tych polach, czerpiąc z bogatego – 55-letniego – doświadczenia w projektowaniu urządzeń audio. W efekcie przedwzmacniacz spełnia najbardziej rygorystyczne standardy jakości. Ponadto złącza RS232 i Ethernet pomagają w osiągnięciu pełnej integracji z systemami automatyki.

Rotel MICHI P5

Specyfikacja Rotel MICHI P5

Pasmo przenoszenia20Hz - 20kHz (±0.3 dB, Max)
Korekcja tonówTak
TransformatorToroidalny
Pobór mocy (max)40 W
Pobór mocy (standby)< 0.5 W
Wymiary (S x W x G) mm485 x 150 x 452
Waga kg22.9

Opinie o Rotel MICHI P5

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: