Marka: Pass Laboratories

XP-12

33 399 zł
/ sztuka
  • Pasmo przenoszenia: +/-0.05 dB @ 10Hz to 20KHz; -1 dB @ 100KHz
  • Zniekształcenia THD: THD <0.001 @ 1V 1KHz; Double shielded low noise toroid
  • Pilot: Tak
  • Pobór mocy (max): 30 W

Wysyłka: w ciągu 24 h

Sprawdź szczegóły

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1670 zł

Sprawdź szczegóły

Przedwzmacniacz stereofoniczny Pass Labs XP-12

Budowę nowego modelu przedwzmacniacza XP-12 inżynierowie rozpoczęli od zaprojektowania zasilacza. Jednostka zasilająca przedwzmacniacz wykorzystuje efektywną toroidalną konstrukcję wykonaną ze stopu niklu i żelaza z dodatkami miedzi i molibdenu. Elektrostatyczna osłona posiada epoksydowe wypełnienie i została zaimpregnowana metodą próżniową. W efekcie zastosowanych rozwiązań, zasilacz jest cichy zarówno elektrycznie, jak i mechanicznie. Zespół obwodów zasilających odznacza się mniejszym szumem, na co wpływ miało zastosowanie dodatkowego, bardziej skomplikowanego filtrowania.

Pass Labs XP-12

W efekcie zastosowanych rozwiązań, zasilacz jest cichy zarówno elektrycznie, jak i mechanicznie. Zespół obwodów zasilających odznacza się mniejszym szumem, na co wpływ miało zastosowanie dodatkowego, bardziej skomplikowanego filtrowania.

Pass Labs XP-12

W XP-12 zastosowano zapożyczony z linii przedwzmacniaczy XS precyzyjny jednostopniowy potencjometr głośności. Układ wzmacniający wykorzystuje tranzystory Toshiby, a stopień wyjściowy jest podobny do znanego rozwiązania ze wspomnianej serii przedwzmacniaczy XS. 

Pass Labs XP-12

Dzięki temu, możliwe jest zastosowanie dłuższych kabli, co pozwala nam uprościć stopień końcowy, zwiększając jednocześnie jego wydajność. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, przedwzmacniacz XP-12 jest bardziej neutralnym, muzykalnym i wszechstronnym elemntem dowolnego systemu audio.

Pass Labs XP-12

Przedwzmacniacz wyposażono w 2 wejścia XLR i 3 RCA oraz port wyzwalacza, który pozwala uruchomić wzmacniacz mocy. Liczba wyjść zamyka się w liczbie 2 – do dyspozycji użytkownika projektanci oddali pojedyncze wyjścia RCA i XLR. 

Specyfikacja Pass Laboratories XP-12

Pasmo przenoszenia+/-0.05 dB @ 10Hz to 20KHz; -1 dB @ 100KHz
Zniekształcenia THDTHD <0.001 @ 1V 1KHz; Double shielded low noise toroid
PilotTak
Pobór mocy (max)30 W
Wymiary (S x W x G) mm430 x 300 x 100
Waga kg9

Opinie o Pass Laboratories XP-12

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: