Marka: Hegel

P20

11 999 zł
/ sztuka
  • Zniekształcenia THD: <0.005%
  • Tryb Pure Direct: Nie
  • Korekcja tonów: Nie
  • Pilot: Tak

Wysyłka: w ciągu 24 h

Sprawdź szczegóły

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 600 zł

Sprawdź szczegóły

Przedwzmacniacz Hegel P20

P20 jest podstawowym przedwzmacniaczem w ofercie firmy Hegel i pełni rolę przystępnej cenowo konstrukcji pozwalającej wejść do świata urządzeń z linii Hegel Reference. Projektowanie P20 nie było łatwym zadaniem. Wiele koncepcji i rozwiązań zostało zaczerpniętych z większego brata. Chociaż uległy „zmniejszeniu”, wiele dobrych cech pozostało: ogromna scena dźwiękowa, głęboki, rytmiczny bas, idealna odpowiedź czasowa… Krótko mówiąc wrażenie przebywania w miejscu, gdzie było realizowane nagrania. P20 wyposażony jest w wysokiej jakości pilota zdalnego sterowania, wyfrezowany z jednego kawałka aluminium. Pilot ma takie samo wykończenie – obrabiane przy pomocy szklanych pereł i anodyzowaną powierzchnię – jak przedwzmacniacz. Użytkownik może naprawdę poczuć jakość każdego elementu P20; nie tylko usłyszeć. Na tylnej ściance znajduje się pięć wejść, zarówno zbalansowanych, jak i niezbalansowanych. Ponadto specjalne wejście Kino domowe umożliwia integrację z systemami kina domowego. Całości dopełniają zbalansowane i niezbalansowane wyjścia, w tym stałopoziomowe.

Hegel P20

Ideą przyświecającą tworzeniu P20, jak już wspomniano, było zaoferowanie przystępniejszej konstrukcji w gamie dzielonych produktów Hegel. Przede wszystkim wyznaczony został nowy standard  w odniesieniu do ceny i możliwości przedwzmacniaczy. Przedwzmacniacz prawdopodobnie jest najdelikatniejszą jednostką w systemie audio. Ponieważ poziomy sygnałów są tak niskie, nawet najmniejszy szum lub zniekształcenia zaciemniają obraz i maskują detale, które powinny ożywiać muzykę. Projektując P20, Hegel uzyskał najwyższą jakość dźwięku przy tak niskiej cenie dzięki wykorzystaniu całkowicie nowych rozwiązań technicznych, takich jak tranzystory SiGe (krzem,  german). Ponadto konstruktorzy wykorzystali komponenty wysokiej częstotliwości, które pierwotnie nie były projektowane do zastosować audio, używając ich w niespotykany dotychczas sposób. Efektem jest otwarty i naturalnie brzmiący przedwzmacniacz w bardzo konkurencyjnej cenie.

Hegel P20

Specyfikacja Hegel P20

Zniekształcenia THD<0.005%
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Pobór mocy (max)brak danych
Pobór mocy (standby)brak danych
Wymiary (S x W x G) mm430 x 80 x 300
Waga kg10

Opinie o Hegel P20

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: