Marka: Luxman

C-10X

Cena na telefon
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz (+0, within -0.1dB); 5 Hz - 110 kHz (+0, within -3.0dB)
 • Stosunek sygnał/szum: Unbalanced 129 dB; Balanced 132 dB
 • Zniekształcenia THD: Unbalanced 0.005 % (20 Hz - 20 kHz); Balanced 0.003 % (20 Hz - 20 kHz)
 • Wyjście słuchawkowe: Nie

Odbiór w salonie: Dostępny tylko w salonie

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Przedwzmacniacz Luxman C-10X

Model C-10X to doskonale wyposażony przedwzmacniacz klasy hi-end firmy Luxman. Urządzenie pozwala uzyskać zapierające dech w piersiach, klarowne i naturalne brzmienie z przestronną sceną dźwiękową. Zastosowano w nim układ sprzężenia zwrotnego LIFES i autorską konstrukcję elektronicznie sterowanego tłumika LECUA-EX. Na uwagę zasługują ponadto w pełni zbalansowane ścieżki audio, które są bezpośrednio połączone w całej trójwymiarowej strukturze wewnętrznej, osiągając nieskończoną ciszę po stronie zakłóceń, przytłaczającą wręcz moc i poczucie realizmu odtwarzanych nagrań.

Przedwzmacniacz Luxman C-10X

Innowacyjna technologia dla niezrównanej jakości dźwięku

Przedwzmacniacz Luxman C-10X wyróżnia się dzięki zastosowaniu najnowszej odmiany technologii ODNF-u (Only Distortion Negative Feedback-ultimate), nazwanej LIFES 1.0 (od ang. Luxman Integrated Feedback Engine System). Rozwiązanie to zmniejsza zniekształcenia dźwięku, co przekłada się na niezwykle czyste i naturalne brzmienie. Dzięki temu urządzenie zapewnia dźwięk klarowny, a jednocześnie detaliczny i bogaty w przestrzeń. Dla użytkownika oznacza to, że muzyka brzmi tak, jakby znajdował się w studiu nagraniowym lub na koncercie.

Przedwzmacniacz Luxman C-10X

Wyrafinowany design i funkcjonalność

Luxman C-10X został zaprojektowany z myślą o estetyce i funkcjonalności. To designerskie urządzenie łączy w sobie masywne, charakterystycznie wykończone boki z wyraźnym kontrastem między panelem przednim o dużej grubości a obudową, co podkreśla styl urządzenia. Jego aluminiowy, delikatnie wykończony panel górny tworzy doskonałą harmonię z panelem przednim. Ekran fluorescencyjny z różnymi trybami, funkcją powiększenia („Zoom”) i przyciemniania, gwarantuje doskonałą widoczność na tle drobno piaskowanego białego frontu, a przy tym dodaje urządzeniu nowoczesności​​​​. Elegancki wygląd przedwzmacniacza sprawia, że będzie on ozdobą każdego pomieszczenia.

Pełna równowaga i precyzja

Urządzenie ma w pełni zbalansowaną konfigurację, z czterema blokami przedwzmacniacza, co zapewnia bezpośredni obwód od wejścia zbalansowanego do wyjścia zbalansowanego, a tym samym wyjątkową równowagę i klarowność dźwięku. Oprócz tego, dzięki zastosowaniu elektronicznie sterowanego tłumika LECUA (od ang. Luxman Electronically Controlled Ultimate Attenuator), model C-10X oferuje precyzyjną kontrolę głośności na 192 poziomach (co 0,5 dB), minimalizując tym samym możliwość degradacji jakości dźwięku.

Przedwzmacniacz Luxman C-10X

Wytrzymała i stabilna konstrukcja

Luxman C-10X charakteryzuje się wyjątkowo stabilnym, precyzyjnym zasilaniem z odpowiednim zapasem mocy, co jest kluczowe dla utrzymania jakości dźwięku na najwyższym poziomie. Układ zasilania łączy potężny transformator typu CI i specjalnie zaprojektowane kondensatory filtrujące. Wewnętrzne okablowanie zostało wykonane z oryginalnego, niepowlekanego przewodu z miedzi OFC (OFC, od ang. Oxygen-free copper), co przekłada się na naturalną transmisję sygnału​​ i pozwala przesyłać sygnał w najczystszej możliwej formie. Co więcej, Luxman C-10X jest wyposażony w duże, żeliwne nóżki. Chronią one sygnały muzyczne przed niepożądanymi wibracjami generowanymi przez urządzenie i blokują wibracje pochodzące z zewnątrz.

Wszechstronne funkcje i akcesoria

Model C-10X, jako urządzenie będące centrum sterowania domowym systemem audio, oferuje bogaty zestaw funkcji, w tym regulację balansu, elektronicznie sterowaną kontrolę basów/wysokich tonów, funkcję głośności dopasowaną do charakterystyki ludzkiego słuchu, a także wszechstronny wybór trybów wyjściowych, w tym niezbalansowanych, zbalansowanych i tryb bi-amp. To wszystko pozwala na dopasowanie odtwarzanego dźwięku do preferencji użytkownika. Przedwzmacniacz jest także wyposażony w wyjście zewnętrzne, które umożliwia połączenie urządzenia z systemem AV​​. W zestawie z modelem C-10X znajduje się aluminiowy pilot zdalnego sterowania (model RA-20), który zapewnia wygodną obsługę większości funkcji przedwzmacniacza.

Przedwzmacniacz Luxman C-10X

Płyta drukowana na najwyższym poziomie

Płyta drukowana znajdująca się wewnątrz obudowy przedwzmacniacza C-10X została opracowana z najwyższą precyzją w oparciu o olbrzymią wiedzę i doświadczenie inżynierów i projektantów firmy Luxman oraz ich nieustanne dążenie do dostarczania dźwięku wysokiej jakości. Zastosowane podłoże płyty pozwala wyeliminować zjawiska dielektryczne mogące negatywnie wpływać na jakość dźwięku. Co więcej, wszystkie ścieżki zostały poprowadzone tak, aby uniknąć ostrych kątów i utrzymać – na ile było to możliwe – jednakowej szerokości ślad linii sygnałowej. Wszystko po to, aby zagwarantować płynną i swobodną transmisję sygnału wysokiej jakości.

Najważniejsze cechy modelu Luxman C-10X:

 • 3 wejścia analogowe niezbalansowane (2 x RCA) i 3 zbalansowane (2 x XLR)
 • 2 wyjścia analogowe niezbalansowane (2 x RCA) i 2 zbalansowane (2 x XLR)
 • Złącze EXT PRE IN (External Pre-amplifier input) – wejście zewnętrznego przedwzmacniacza
 • 12-woltowe złącza wyzwalania (wejście i 2 wyjścia)
 • Wejście i wyjście Control (na zewnętrzne modułu sterowania)
 • Korektory dźwięku: Bass (przy 100 Hz) i Treble (przy 10 kHz): ±8 dB
 • Regulacja balansu
 • Układ sprzężenia zwrotnego LIFES (Luxman Integrated Feedback Engine System)
 • Układ regulacji głośności LECUA-EX (Luxman Electronically Controlled Ultimate Attenuator – Excellent eXperience)
 • Pilot zdalnego sterowania (RA-20)

Specyfikacja Luxman C-10X

Pasmo przenoszenia20 Hz - 20 kHz (+0, within -0.1dB); 5 Hz - 110 kHz (+0, within -3.0dB)
Stosunek sygnał/szumUnbalanced 129 dB; Balanced 132 dB
Zniekształcenia THDUnbalanced 0.005 % (20 Hz - 20 kHz); Balanced 0.003 % (20 Hz - 20 kHz)
Wyjście słuchawkoweNie
Tryb Pure DirectTak
Korekcja tonówTak
PilotTak
Głośniki A/BNie
Pobór mocy (max)40 W
Pobór mocy (standby)2.6 W
Wymiary (S x W x G) mm440 x 130 x 434
Waga kg19.8

Opinie o Luxman C-10X

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: