Mobius carbon

Marka
Audeze
Ocena
2 recenzje
Seria
Mobius
Mobius carbon
Mobius carbon
1 699
sztuka
1 899 zł

Porównywarka 0
Dostępność w salonach:

Warszawa (Marki)

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Białystok

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Bydgoszcz

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Katowice

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kielce

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kraków

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Lublin

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd Parking

Łódź

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Posnania)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Woźna)

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Sopot

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Szczecin

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Andersa)

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Naruszewicza)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Nowogrodzka)

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Wrocław

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Mobius – najbardziej wszechstronne słuchawki planarne na świecie

Audeze Mobius

Słuchawki Audeze zyskały światowe uznanie zarówno wśród profesjonalistów branży muzycznej, jak i audiofilów, za czysty, przestronny i bardzo szczegółowy dźwięk oraz za innowacyjność, która od wielu lat utrzymuje je w czołówce technologii audio.

Audeze Mobius

Modelem Mobius firma Audeze wprowadza audiofilski dźwięk do świata gier, filmów i bezprzewodowego strumieniowania muzyki. Stworzony z niezachwianą wiarą, że jakość dźwięku musi być co najmniej równie ważna jak funkcjonalność. To pierwsze słuchawki zapewniające niezrównany poziom szczegółowości, klarowności i przegląd sceny zapewniany przez planarne przetworniki.

Najważniejsze cechy:

 • wspracie dla dźwięku przestrzennego - (7.1, 5.1, 5.0 a także 2.1, 2.0)
 • Bluetooth obsługujący AAC, LDAC
 • planarna jakość dźwięku – Mobius to najlepiej brzmiące słuchawki gamingowe
 • prawdziwy dźwięk przestrzenny – słuchawki dopasują go do Twoich ruchów głową
 • system śledzenia ruchów głowy i odpowiedniego pozycjonowania dźwięków
 • emulacja pomieszczenia,
 • złącza USB-C, USB-A i 3.5mm mini-jack


DLA GRACZY:

Prawdziwy dźwięk przestrzenny

Słuchawki oferują pełną emulację 3D, dzięki obsłudze trybów dźwięku przestrzennego oraz w pełni zintegrowanemu systemowi śledzenia głowy, który płynnie łączy się z najpopularniejszymi grami wideo. W połączeniu z hi-endowymi systemami PC oferują niespotykaną do tej pory w świecie gier immersję pomiędzy graczem a światem wirtualnym.

System śledzenia ruchów głowy (head-tracking)

Dzięki w pełni zintegrowanemu systemowi śledzenia ruchów głowy słuchawki oferują nieosiągalne wcześniej doznania związane z połączeniem bodźców dźwiękowych z akcją dziejącą się podczas rozgrywki. Czujniki wbudowane w słuchawki badają położenie głowy z częstotliwością 1 kHz, a następnie na podstawie tych informacji wzmacniają dźwięki z kierunku, w którym jest skierowana głowa gracza. Aby ten efekt osiągnąć nie potrzebują instalacji dodatkowego oprogramowania. Za wszystko są odpowiedzialne systemy zaimplementowane z samych słuchawkach.

Emulacja pomieszczenia

Najnowocześniejsza technologia emulacji pomieszczenia w połączeniu z obsługą dźwięku przestrzennego i systemem śledzenia ruchów głowy stanowi o wyjątkowości dźwięku generowanego przez Audeze Mobius. Słuchawki są zoptymalizowane pod kątem sposobu, w jaki mózg przetwarza dźwięki. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom inżynierowie Audeze uniknęli efektu „grania prosto do ucha”, a dźwięk wydobywający się z modelu Mobius kreuje przestrzeń w grach i wrażenie zmiennej odległości od źródła dźwięku podczas poruszania się wirtualnym protagonistą, zachwycając przy tym  niezmiernie szeroką sceną dźwiękową i oszałamiając słuchacza wrażeniami podczas odsłuchiwania muzyki. Będziesz w stanie usłyszeć, jak przeciwnik skrada się za Tobą tak wyraźnie, jakby był w pokoju z Tobą!

Mobius wyposażony jest również w zamocowany na wysięgniku odłączany mikrofon z wbudowanym tłumieniem hałasu, funkcją wyciszania oraz niezależną regulacją głośności mikrofonu, w celu zapewnienia krystalicznie czystej jakości głosu. Pozwala to użytkownikom na dyktowanie strategii zespołu w jasny i zrozumiały dla wszystkich członków zespołu sposób.  Słuchawki współpracują z serwisami Twitch, Discord, Teamspeak oraz Skype.

W zestawie znajdują się kable USB-C, USB-A i 3,5 mm analogowy mini-jack. Opcjonalny pakiet Mobius Creator zawiera najnowsze wtyczki audio 3D firmy Waves, w tym B360 Ambisonics Encoder i NX Virtual Mix Room; oba kluczowe narzędzia dla każdego, kto pracuje z aplikacjami Virtual i Augmented Reality.

Audeze oficjalnym partnerem Echo Fox


DLA KINOMANÓW:

Mobius to nie tylko najbardziej innowacyjne słuchawki do gier na świecie, to prawdziwie wciągająca platforma mieszana. Dzięki w pełni zintegrowanej funkcji dźwięku przestrzennego możesz zanurzyć się w swoich ulubionych filmach w stopniu, który będzie rywalizował nawet z doświadczeniem projekcji w kinie. Ciesz się prawdziwym kinowym dźwiękiem oglądając swoje filmy nagrane w formatach wielokanałowego dźwięku przestrzennego.  

Audeze Mobius

 

DLA MELOMANÓW:

Słuchawki obsługują interfejs Bluetooth i kodek AAC dla urządzeń z systemem iOS oraz najnowszy kodek LDAC dla najnowszych urządzeń Android. Aby można było z słuchawkami połączyć każdy telefon Mobius mogą połączyć się również za pomocą kodeka SBC. AAC i LDAC oferują najlepszą jakość dźwięku i w połączeniu z planarną technologią słuchawek Mobius sprawią, że szybko zakochasz się w tych słuchawkach - to najlepiej brzmiące słuchawki Bluetooth!

Audeze Mobius


CO JESZCZE?

Zaawansowana technologia i przetworniki planarne zawarte w gamingowych słuchawkach Audeze powodują, że model Mobius jest  idealnym rozwiązaniem dla osób zajmujących się tworzeniem wizualizacji, masteringiem audio i wideo oraz montażem. Słuchawki są tak zestrojone, że mają pasmo przenoszenia podobne do profesjonalnych słuchawek Audeze LCD.

Audeze Mobius


Słuchawki planarne – dlaczego są lepsze?

W słuchawkach Audeze Mobius zastosowano ekstremalnie cienką membraną z cewką (uzwojeniem) napędową i bardzo silnymi magnesami. Dzięki temu technika planarna pokonuje wiele szkodliwych ograniczeń występujących w typowych słuchawkach dynamicznych. Poza tym lekka membrana jest znacznie szybsza w działaniu i bardziej dokładna w wykonywanych ruchach niż zdecydowanie cięższy zestaw cewki napędowej z typową membraną stożkową. Zaawansowana technologia słuchawek i lekka ergonomiczna konstrukcja zapewniają wygodne, długotrwałe użytkowanie i zmniejszają zmęczenie słuchu. Ta wygoda jest zwiększona dzięki zastosowaniu w pełni wymiennych, wyprofilowanych wkładek piankowych z pamięcią i regulowanego, wytrzymałego, wyściełanego pianką pałąka.

Dowiedz się więcej o firmie Audeze i rozwiązaniach technologicznych z jakich korzysta.

Dane techniczne
Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Domowe
Konstrukcja Zamknięta
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Tak
Składanie Nie
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Nie
Ogólne
Waga kg 0,350
News
Audiofilska odyseja - W wyniku zastosowania zaawansowanego procesu produkcyjnego i najnowszych materiałów powstają bardzo dokładne i niesamowicie brzmiące słuchawki. Wszystkie produkty firmy Audeze są ręcznie robione w USA i przenoszą słuchacza w nowy świat muzyki, pełen bogactwa szczegółów, czystości basów i ogólnej dokładności. PDF [0.97M]
Test / Recenzja
LCD-i3_Headphonics_recenzja (ENG.) - To moje nowe ulubione słuchawki douszne, nie ma co do tego wątpliwości. W tej chwili bardzo trudno mi wrócić do czegokolwiek innego, ze względu na epicki współczynnik klarowności obrazu LCD-i3. PDF [1.13M]
Audeze_LCDi3_recenzja(ENG.) - Wyjątkowy audiofilski dźwięk, który zmieni sposób słuchania muzyki - David Ireland, Magnetic Magazine, Wrzesień 2019. PDF [445.37K]
LCD_GX_renenzja_MajorHiFi(ENG.) - Podsumowując, Audeze LCD-GX ma ładną grubą średnicę z piękną subtelnością i niuansami w swoim high-endie. Usłyszymy teksturę i szczegóły, które pomogą w scenariuszach gier, a także czysty i czysto brzmiący mikrofon. Wreszcie są wygodne, z najlepiej dopasowanym pałąkiem na głowę i przedłużaczem ze wszystkich słuchawek z serii LCD do tej pory. PDF [474.60K]
Audeze Mobius recenzja xBoxAddicted.com (ENG) - PDF [880.79K]
Recenzja Audeze LCD-4z HiFi Philosophy (PL) Czerwiec 2019 - "...Audeze LCD-4z to słuchawki o ekstremalnej melodyjności i popisowym wyważeniu. Być może najdalej spośród wszystkich w ogóle odchodzące od stylu „tym się popiszę kosztem tego”, który na ich poziomie nie tyle tyka kosztów, co tyczy samego stylu. Słuchawki tak doskonałe, jak te tu porównywane, nie mają bowiem problemu „coś za coś”, a raczej wyboru tego, na co położą szczególny nacisk."... PDF [533.16K]
LCD-4z recenzja - Recenzja LCD - 4z - the absolute sound - styczeń 2019 PDF [710.36K]
średnia
5
5 2
4 0
3 0
2 0
1 0
2 Recenzje
Ocena:
Słuchawki dla graczy, jednak idealnie sprawdzają się przy oglądaniu filmów. Dźwięk jest wszędzie. Jedyne słuchawki, gdzie scena się nie przesuwa. Kręcąc głową poruszamy się w centrum akcji. Technologia XXI wieku. WOW ;)
Ocena:
Zakupiłem te słuchawki jako sprzęt zarówno do słuchania muzyki na co dzień jak i do grania w gry w domu i muszę przyznać że i tu i tu spisują się świetnie. Słuchawki doskonale wygłuszają otoczenie mają solidne wykonanie i stabilnie trzymają się na głowie. Natomiast pełnię swojej klasy pokazują w czasie grania, kiedy włączam w słuchawkach wsparcie dla dźwięku przestrzennego. Cała magia polega na tym że realizm rozgrywki wzrasta o 200% za sprawą umiejscowienia dźwięku w 360 stopniach, co daje wrażenie że jest się otoczonym przez dźwięki które mają swoje faktyczne źródło w świecie gry. Miałem ostatnio okazję grać w nich w Battlefielda 1 realizm eksplozji w pobliżu sprawiał że automatycznie chyliłem głowę ;) Słuchawki są świetne, i za nic nie zamieniłbym ich na żadne inne, szczególnie do grania. P.S. Dołączony do zestawu mikrofon jest bardzo przyjemnym smaczkiem, co sprawia że można je traktować jako pełnoprawne słuchawki gamingowe ;)
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
 • Audeze Mobius – najlepsze słuchawki dla graczy według serwisu IGN

  Ceniona międzynarodowa strona dla graczy, IGN, przygotowała listę czołowych gamingowych zestawów słuchawkowych. Za najlepszy uznano Audeze Mobius – najbardziej wszechstronne słuchawki planarne na świecie.
 • Audeze oficjalnym partnerem Echo Fox

  Audeze zostało oficjalnym parterem jednej z czołowych organizacji e-sportowych Echo Fox. Producent zaawansowanego sprzętu audio wyekwipuje zespoły Echo Fox w słuchawki Mobius – model, który przez ceniony serwis dla graczy IGN został uznany za najlepszy gamingowy zestaw słuchawkowy.
 • „Team Carbon” – nowa wersja kolorystyczna słuchawek dla graczy Audeze Mobius

  Audeze Mobius, najbardziej wszechstronne słuchawki planarne na świecie, doczekały się kolejnej wersji kolorystycznej. Do Team Copper i Team Blue dołącza Team Carbon – ten w całkowicie nowym odcieniu model jest już dostępny w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
 • Apartamenty Jagiellońskie
  ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
 • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław