Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

 

Mobius – najbardziej wszechstronne słuchawki planarne na świecie

Audeze Mobius

Słuchawki Audeze zyskały światowe uznanie zarówno wśród profesjonalistów branży muzycznej, jak i audiofilów, za czysty, przestronny i bardzo szczegółowy dźwięk oraz za innowacyjność, która od wielu lat utrzymuje je w czołówce technologii audio.

Modelem Mobius firma Audeze wprowadza audiofilski dźwięk do świata gier, filmów i bezprzewodowego strumieniowania muzyki. Stworzony z niezachwianą wiarą, że jakość dźwięku musi być co najmniej równie ważna jak funkcjonalność. To pierwsze słuchawki zapewniające niezrównany poziom szczegółowości, klarowności i przegląd sceny zapewniany przez planarne przetworniki.

Najważniejsze cechy:

 • wspracie dla dźwięku przestrzennego - (7.1, 5.1, 5.0 a także 2.1, 2.0)
 • Bluetooth obsługujący AAC, LDAC
 • planarna jakość dźwięku – Mobius to najlepiej brzmiące słuchawki gamingowe
 • prawdziwy dźwięk przestrzenny – słuchawki dopasują go do Twoich ruchów głową
 • system śledzenia ruchów głowy i odpowiedniego pozycjonowania dźwięków
 • emulacja pomieszczenia,
 • złącza USB-C, USB-A i 3.5mm mini-jack

 

DLA GRACZY:

Prawdziwy dźwięk przestrzenny

Słuchawki oferują pełną emulację 3D, dzięki obsłudze trybów dźwięku przestrzennego oraz w pełni zintegrowanemu systemowi śledzenia głowy, który płynnie łączy się z najpopularniejszymi grami wideo. W połączeniu z hi-endowymi systemami PC oferują niespotykaną do tej pory w świecie gier immersję pomiędzy graczem a światem wirtualnym.

System śledzenia ruchów głowy (head-tracking)

Dzięki w pełni zintegrowanemu systemowi śledzenia ruchów głowy słuchawki oferują nieosiągalne wcześniej doznania związane z połączeniem bodźców dźwiękowych z akcją dziejącą się podczas rozgrywki. Czujniki wbudowane w słuchawki badają położenie głowy z częstotliwością 1 kHz, a następnie na podstawie tych informacji wzmacniają dźwięki z kierunku, w którym jest skierowana głowa gracza. Aby ten efekt osiągnąć nie potrzebują instalacji dodatkowego oprogramowania. Za wszystko są odpowiedzialne systemy zaimplementowane z samych słuchawkach.

Emulacja pomieszczenia

Najnowocześniejsza technologia emulacji pomieszczenia w połączeniu z obsługą dźwięku przestrzennego i systemem śledzenia ruchów głowy stanowi o wyjątkowości dźwięku generowanego przez Audeze Mobius. Słuchawki są zoptymalizowane pod kątem sposobu, w jaki mózg przetwarza dźwięki. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom inżynierowie Audeze uniknęli efektu „grania prosto do ucha”, a dźwięk wydobywający się z modelu Mobius kreuje przestrzeń w grach i wrażenie zmiennej odległości od źródła dźwięku podczas poruszania się wirtualnym protagonistą, zachwycając przy tym  niezmiernie szeroką sceną dźwiękową i oszałamiając słuchacza wrażeniami podczas odsłuchiwania muzyki. Będziesz w stanie usłyszeć, jak przeciwnik skrada się za Tobą tak wyraźnie, jakby był w pokoju z Tobą!

Mobius wyposażony jest również w zamocowany na wysięgniku odłączany mikrofon z wbudowanym tłumieniem hałasu, funkcją wyciszania oraz niezależną regulacją głośności mikrofonu, w celu zapewnienia krystalicznie czystej jakości głosu. Pozwala to użytkownikom na dyktowanie strategii zespołu w jasny i zrozumiały dla wszystkich członków zespołu sposób.  Słuchawki współpracują z serwisami Twitch, Discord, Teamspeak oraz Skype.

W zestawie znajdują się kable USB-C, USB-A i 3,5 mm analogowy mini-jack. Opcjonalny pakiet Mobius Creator zawiera najnowsze wtyczki audio 3D firmy Waves, w tym B360 Ambisonics Encoder i NX Virtual Mix Room; oba kluczowe narzędzia dla każdego, kto pracuje z aplikacjami Virtual i Augmented Reality.

Audeze oficjalnym partnerem Echo Fox

 

DLA KINOMANÓW:

Mobius to nie tylko najbardziej innowacyjne słuchawki do gier na świecie, to prawdziwie wciągająca platforma mieszana. Dzięki w pełni zintegrowanej funkcji dźwięku przestrzennego możesz zanurzyć się w swoich ulubionych filmach w stopniu, który będzie rywalizował nawet z doświadczeniem projekcji w kinie. Ciesz się prawdziwym kinowym dźwiękiem oglądając swoje filmy nagrane w formatach wielokanałowego dźwięku przestrzennego.  

Audeze Mobius

 

DLA MELOMANÓW:

Słuchawki obsługują interfejs Bluetooth i kodek AAC dla urządzeń z systemem iOS oraz najnowszy kodek LDAC dla najnowszych urządzeń Android. Aby można było z słuchawkami połączyć każdy telefon Mobius mogą połączyć się również za pomocą kodeka SBC. AAC i LDAC oferują najlepszą jakość dźwięku i w połączeniu z planarną technologią słuchawek Mobius sprawią, że szybko zakochasz się w tych słuchawkach - to najlepiej brzmiące słuchawki Bluetooth!

Audeze Mobius

 

CO JESZCZE?

Zaawansowana technologia i przetworniki planarne zawarte w gamingowych słuchawkach Audeze powodują, że model Mobius jest  idealnym rozwiązaniem dla osób zajmujących się tworzeniem wizualizacji, masteringiem audio i wideo oraz montażem. Słuchawki są tak zestrojone, że mają pasmo przenoszenia podobne do profesjonalnych słuchawek Audeze LCD.

Audeze Mobius

 

Słuchawki planarne – dlaczego są lepsze?

W słuchawkach Audeze Mobius zastosowano ekstremalnie cienką membraną z cewką (uzwojeniem) napędową i bardzo silnymi magnesami. Dzięki temu technika planarna pokonuje wiele szkodliwych ograniczeń występujących w typowych słuchawkach dynamicznych. Poza tym lekka membrana jest znacznie szybsza w działaniu i bardziej dokładna w wykonywanych ruchach niż zdecydowanie cięższy zestaw cewki napędowej z typową membraną stożkową. Zaawansowana technologia słuchawek i lekka ergonomiczna konstrukcja zapewniają wygodne, długotrwałe użytkowanie i zmniejszają zmęczenie słuchu. Ta wygoda jest zwiększona dzięki zastosowaniu w pełni wymiennych, wyprofilowanych wkładek piankowych z pamięcią i regulowanego, wytrzymałego, wyściełanego pianką pałąka.

Dowiedz się więcej o firmie Audeze i rozwiązaniach technologicznych z jakich korzysta.

Pasmo przenoszenia (Hz)10Hz- 50kHZ
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie
Waga kg0,350

Polecane Produkty

Akcesoria

Marka: Audeze

Mobius carbon

Special Price 1 599 zł Regular Price 1 899 zł
/ sztuka
 • Pasmo przenoszenia (Hz): 10Hz- 50kHZ
 • Konstrukcja: Zamknięta
 • Złącze: Mini Jack (3.5mm)
 • Odłączany przewód: Tak

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 80 zł

Sprawdź szczegóły

Modelem Mobius firma Audeze wprowadza audiofilski dźwięk do świata gier.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: