gramofony

gramofony

Stir It Up Wireless

Gramofon Stir It Up Wireless wprowadza do domu klasyczne, naturalne wibracje Marleya, a wszystko to przy wykorzystaniu wygodnej łączności bezprzewodowej Bluetooth® 5.0. Dopełnieniem całości są wysokiej jakości materiały: talerz z odzyskanego aluminium, obudowa z bambusa oraz ramię ze stali nierdzewnej.

Stir It Up Wireless wyposażony jest w napęd paskowy i wygodną funkcję Auto Start/Stop. Wbudowany przedwzmacniacz ułatwia podłączenie gramofonu do dowolnego wzmacniacza lub aktywnych kolumn głośnikowych, a port USB pozwala połączyć urządzenie z komputerem, umożliwiając zapisywanie analogowych klasyków w postaci cyfrowych plików.

Stir It Up

Pierwszy z gramofonów, który zagościł w ofercie House of Marley. To niezwykle oryginalna konstrukcja, która charakteryzuje się odważnym, ciekawym wzornictwem i szerokim wykorzystaniem ekologicznych materiałów. Model Stir It Up to klasyczny gramofon z silnikiem prądu stałego i napięciową stabilizacją obrotów (33 obr./min i 45 obr./min) oraz klasycznym, prostym ramieniem ze standardowo mocowaną wkładką AT3600L japońskiej firmy Audio-Technica.