Poprzedni
Następny

Głośniki przenośne Bang & Olufsen w letniej promocji

Długie i gorące letnie dni to czas spacerów, pikników na świeżym powietrzu, a także wakacyjnych wyjazdów z rodziną czy znajomymi. Te wyjątkowe chwile, niezależnie od tego z kim i gdzie je spędzacie, mogą uprzyjemnić designerskie modele głośników oferowanych przez Bang & Olufsen. Szczególnie polecamy objęte wakacyjną promocją dwa przenośne głośniki Bluetooth tego duńskiego producenta – Beosound A1 2nd gen oraz Beosound Explore, które możecie nabyć w atrakcyjnych cenach.

Letnia promocja Bang & Olufsen

Model Beosound A1 2nd gen to niewielki głośnik bezprzewodowy, który świetnie sprawdzi się do odtwarzania muzyki zarówno w domu, jak i w plenerze. Za pomocą skórzanego paska można go wygodnie zamocować np. do torby lub plecaka. Głośnik jest wodoodporny oraz odporny na kurz czy piasek. Dzięki temu można z niego bez obaw korzystać nawet na plaży lub przy basenie. Dzięki rozwiązaniu True360 Sound, głośnik odtwarza dźwięk dookólnie, co zwłaszcza w plenerze zapewnia wyjątkowe wrażenia akustyczne. Wbudowana wydajna bateria pozwala nawet na 18 godz. bezprzewodowego odtwarzania muzyki.

Bang & Olufsen Beosound Explore

Drugi z objętych promocją głośników – model Beosound Explore, dzięki wzmocnionej, odpornej na wodę, kurz i zarysowania obudowie z anodyzowanego aluminium to doskonały „towarzysz” nie tylko w domu czy ogrodzie, ale też podczas wakacyjnych wyjazdów. Solidna, gumowana podstawa sprawia, że głośnik można ustawić praktycznie na dowolnej powierzchni – od trawiastej, przez piaszczystą plażę, po błotniste pole namiotowe. Na uwagę w tym modelu zasługuje długi czas pracy na baterii, który może osiągnąć nawet 27 godz. Dzięki temu można wygodnie korzystać z urządzenia przez długi czas bez dostępu do źródła zasilania.

Bang_Olufsen_Beosound_A1_2nd_gen

Promocyjna cena modelu Beosound A1 2nd gen to 1199 zł (wersja kolorystyczna Nordic Ice tego głośnika jest jeszcze tańsza i kosztuje 888 zł). Z kolei model Beosound Explore w ramach promocji możecie nabyć już za 799 zł. Akcja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 roku.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: