Poprzedni
Następny

[Wideo] Soundbar Panorama 3 Bowers & Wilkins | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Panorama, której potrzebował rynek. Panorama 3 to kolejna generacja soundbarów od Bowers & Wilkins. Wspaniały dźwięk uzyskano dzięki 13 indywidualnym przetwornikom w konfiguracji 3.1.2: sześciu 50-mm nisko-średniotonowym, trzem 19-mm tytanowym kopułkom wysokotonowym oraz parze niskoprofilowych głośników basowych o średnicy 100 mm. Całości dopełniają tutaj dwie 50-mm jednostki odpowiedzialne za Dolby Atmos. Soundbar Panorama 3 jest kompatybilny także z zaawansowanym formatem wielokanałowej bezstratnej kompresji dźwięku Dolby True HD. Zapraszamy na kolejny materiał video, w którym Dawid przedstawi Państwu najważniejsze funkcje tego urządzenia.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Zestawy kina domowego skomponowane przez Ekspertów - poradnik Top Hi-Fi

Soundbary klasy premium - Top 5 - rekomendacje Ekspertów Dobrego Brzmienia

Jak wybrać soundbar - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: