JitterBug

Marka
Audioquest
Ocena
1 recenzje
175
sztuka
222 zł

Porównywarka 0
Dostępność:
Prosimy o kontakt
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Filtr szumów danych i zasilania USB AudioQuest JitterBug

AudioQuest JitterBug to filtr szumów danych i zasilania USB, którego zadaniem jest redukcja szumu i „dzwonienia” – czynników, które negatywnie wpływają na przesyłane dane oraz zasilanie z portu USB. JitterBug w wymierny sposób ogranicza jitter i błędy bitowe, a także poprawia kontrast dynamiki i rozdzielczość oraz zwiększa ciepło brzmienia.

jitterbug audioquest

JitterBug jest odpowiedzią na problem dotykający wszystkie urządzenia przetwarzające dane – laptopy, smartfony, dyski NAS, serwery multimedialne – które z natury generują dużą ilość szumu i pasożytniczych rezonansów. Dodatkowo komputery wnoszą znaczne zanieczyszczenia RFI i EMI do torów sygnałowych, z których mogą one łatwo przedostać się do przewodów USB i do systemu audio.

jitterbug audioquest

Ten szum i zakłócenia powodują wiele negatywnych skutków. Zaszumione obwody cyfrowe zwiększają jitter i błędy bitowe, co skutkuje zniekształceniami, które przyczyniają się do stosunkowo płaskiego oraz irytującego brzmienia. Zaszumione układy analogowe ograniczają również głębię, ciepło i rozdzielczość dźwięku. Rozwiązaniem powyższych problemów jest właśnie AudioQuest JitterBug z podwójnym układem rozpraszania szumu, który w mierzalnym stopniu redukuje niepożądane zaszumienie prądu i pasożytniczy rezonans. Ponadto urządzenie ogranicza jitter i błędy bitowe, a w niektórych przypadkach te ostatnie całkowicie eliminuje. Efektem jest czystsze i bardziej przekonujące brzmienie muzyki, dialogów, itd., a tym samym lepsze doświadczenie muzyczne.

AudioQuest JitterBug może zostać podłączony liniowo do dowolnego komputera lub przetwornika C/A USB, bądź też podpięty równolegle z drugim egzemplarzem JitterBug. Ponadto użycie modelu JitterBug wraz z innymi lokalnie podłączonymi urządzeniami USB – dyskami twardymi, drukarkami, kamerami – skutecznie ogranicza zakłócenia dźwięku. AudioQuest JitterBug znajduje zastosowanie również przy połączeniu z urządzeniami sieciowymi USB, np. routerami, dyskami NAS, odtwarzaczami strumieniowymi, a także w połączeniu z urządzeniami mobilnymi w systemach audio w domu i np. w samochodzie.

JitterBug doskonale sprawdza się w połączeniu z modelem AudioQuest DragonFly. Ta nieco większa niż JitterBug konstrukcja łączy w jednej obudowie przetwornik C/A i wzmacniacz słuchawkowy z analogową regulacją głośności (w 64 krokach). Zakończony z jednej strony portem USB, a z drugiej gniazdem mini jack, DragonFly łączy się z komputerem Windows lub Mac i omija komputerowe obwody audio, aby dostarczyć do słuchawek, aktywnych głośników lub kompletnych systemów audio czystszy, wyraźniejszy i bardziej naturalny dźwięk. Łącząc szeregowo przetwornik C/A DragonFly z filtrem JitterBug można jeszcze bardziej zredukować szum i rezonans. 

Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
średnia
5
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0
1 Recenzje
Ocena:
Urządzenie jeszcze bardziej poprawia dźwięk z Dragonflaya przez eliminacje szumów ;) zdecydowanie warto zainwestować.
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław