seria DJ

Seria DJ została stworzona z myślą o współpracy z cyfrowymi źródłami dźwięku. Głośniki do niej należące doskonale sprawdzą się odtwarzania muzyki np. w szkołach tańca czy na siłowniach. Elementem wyróżniającym kolumny głośnikowe Indiana Line DJ jest specjalny falowód przetwornika wysokotonowego domHorn, który gwarantuje fantastyczną dyspersję biegunową. Z kolei jedwabna kopułka zapewnia odpowiednią szybkość impulsów dźwiękowych i niezwykle czyste brzmienie wysokich tonów. Stosunkowo duże obudowy z podwójnym portem bas refleks ulokowanym na froncie pozwalają uzyskać mocny i głęboki bas.

DJ 310

Model Indiana Line DJ 310 to prawdziwy artysta wśród podstawkowych kolumn głośnikowych. Przy godnej odnotowania wysokości sięgającej 62 cm jest to jedna z większych konstrukcji tego typu. Na uwagę zasługuje również zastosowanie potężnego, bo aż 275-milimetrowego przetwornika niskotonowego z membraną polipropylenową. Ten sam materiał na membranę zastosowano także w 135-milimetrowym głośniku średniotonowym. Sekcję wysokotonową tworzy natomiast jednostka z jedwabną kopułką i tylną komorą rezonansową. Całość gwarantuje niesamowity spektakl muzyczny, który oczarowuje swoją potęgą i dostarczanymi emocjami.

DJ 308

3-drożna konstrukcja modelu Indiana Line DJ 308 to gwarancja mocnego, a jednocześnie przestrzennego brzmienia. Przetwarzanie niskich tonów przez 230-milimetrowy przetwornik basowy wspomagane jest przez system bas refleks, którego dwa wyloty znajdują się na przedniej ściance. Dzięki temu znacznie łatwiej o odpowiednie ustawienie kolumny w pomieszczeniu. Model DJ 308 można dzięki temu postawić nawet przy ścianie lub w narożniku, bez znacznego wpływu na jakość dźwięku. Kolumna ta idealnie sprawdza się podczas odtwarzania nawet najbardziej wymagających nagrań, z łatwością odzwierciedlając dynamikę i moc zapisaną w cyfrowych plikach. Model DJ 308 dostępny jest w kolorze czarnego jesionu.

Poznaj rodzinę indiana line

seria diva

seria nota

seria tesi

seria dj

seria basso

instalacyjne