Głośniki INSTALACYJNE

Głośniki instalacyjne Indiana Line zostały zaprojektowane z myślą o nagłaśnianiu nawet dużych pomieszczeń, takich jak domowe salony, restauracje czy sklepy. Modele te można wykorzystywać w konfiguracjach stereo, ale także w zestawach kina domowego, np. w roli głośników efektowych. W zależności od potrzeb, użytkownicy mają do wyboru głośniki naścienne lub też konstrukcje przeznaczone do montażu w ścianie lub podwieszanym suficie. Eleganckie wzornictwo pozwala z łatwością wkomponować głośniki instalacyjne Indiana Line w dowolny wystrój wnętrza.

RD 280

RD 280 jest dużym, współosiowym głośnikiem stworzonym z myślą o najbardziej wymagających instalacjach audio i audio-wideo. Aż 210-milimetrowy przetwornik niskotonowy w połączeniu z 24-milimetrową pierścieniową kopułką wysokotonową potrafią stworzyć niesamowicie emocjonujący spektakl audio. Dzięki temu model RD 280 doskonale sprawdza się podczas odtwarzania muzyki w systemach stereo, jak i filmowych efektów przestrzennych w zestawach kina domowego. Podobnie jak w Indiana Line RD 260, specjalna konstrukcja pozwala zainstalować głośnik w ścianie lub na suficie bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów montażowych.

RD 260

Model RD 260 jest współosiowym głośnikiem instalacyjnym, w którym projektanci zastosowali 165-milimetrowy przetwornik niskotonowy oraz 24-milimetrową pierścieniową kopułkę wysokotonową. Pozwala to zapewnić bardzo dobrej jakości dźwięk zarówno podczas odtwarzania muzyki, jak i filmowych efektów dźwiękowych. Co więcej, montując odpowiednią liczbę głośników z łatwością można nagłośnić dowolnej wielkości przestrzeń. Specjalna konstrukcja modelu Indiana Line RD 260 pozwala zainstalować głośnik w ścianie lub podwieszanym suficie bez użycia dodatkowych akcesoriów.

Tesi Q

Chociaż Tesi Q jest instalacyjnym głośnikiem ściennym, to w rzeczywistości ma wiele cech wspólnych z kolumnami głośnikowymi z serii Tesi. To efekt zastosowania takich samych komponentów jak w modelach z tej serii, co przekłada się na niemal taką samą jakość dźwięku. Ze względu na uniwersalną konstrukcję model Tesi Q można wykorzystać w systemach stereo hi-fi lub w kinie domowym. Sam głośnik można zainstalować – bez użycia dodatkowych akcesoriów – na płycie karton-gips. W wypadku montażu na murowanej ścianie projektanci zalecają użycie dołączonej do zestawu drewnianej obudowy.

LUNA

Luna to stosunkowo niewielka kolumna głośnikowa, za pomocą której można nagłośnić niemal dowolne pomieszczenie, nawet bardzo przestronne. Aby uzyskać angażujący dźwięk, projektanci zastosowali 166-milimetrowy przetwornik niskotonowy z membraną z polipropylenu i miki, który współpracuje z 20-milimetrową kopułką wysokotonową. Dołączony do głośnika specjalny wspornik, w zależności od potrzeb użytkownika i wystroju wnętrza, pozwala zamontować kolumnę pionowo lub poziomo. Obudowa modelu Indiana Line Luna wykonana jest z materiałów odpornych na wilgoć i działanie promieni słonecznych, co pozwala na montaż głośnika na zewnątrz, np. na przydomowym tarasie.

NANO.2

Ten kompaktowy, a przy tym uniwersalny głośnik, doskonale sprawdza się w systemach stereofonicznych, a także w zestawach kina domowego, w szczególności do przetwarzania sygnału audio z kanałów efektowych. Model Nano.2 równie chętnie wykorzystywany jest do nagłaśniania przestrzeni publicznych. Głośnik można ustawić na półce, a dzięki dołączonemu metalowemu wspornikowi także zawiesić na ścianie, mocując go pod odpowiednim kątem. Instalację ułatwia niewielka masa modelu Nano.2, która wynosi jedynie 1,6 kg. Na lepsze dopasowanie głośnika do wystroju wnętrza pozwalają jego dwie wersje kolorystyczne – czarna i biała.

Poznaj rodzinę indiana line

seria diva

seria nota

seria tesi

seria dj

seria basso

instalacyjne