Marka: Hegel

H95

Special Price 5 939 zł Regular Price 8 499 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5939 zł
  • Moc wyjściowa: 2 x 60 W
  • Impedancja głośników (min): 2 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 5 Hz-100 kHz
  • Stosunek sygnał/szum: > 100 dB

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 297 zł

Sprawdź szczegóły
Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Hegel H95 - wzmacniacz zintegrowany

Przez lata utytułowane produkty Hegel zdobyły serca miłośników muzyki dzięki swojej niesamowitej wydajności i wartości. Wraz ze swoim atrakcyjnym, minimalistycznym wzornictwem i niesamowitą funkcjonalnością, H95 urzeczywistnia to dziedzictwo – wszystko w atrakcyjnej cenie.

Najważniejsze cechy:

  • 2 × 60 W, nieco ulepszona wersja stopnia analogowego H90;
  • Spotify Connect dla kont premium i bezpłatnych (w trakcie certyfikacji);
  • Apple AirPlay;
  • cyfrowe wejścia: 1 × koncentryczne, 3 × optyczne;
  • wejście USB, 2 pary analogowych wejść RCA;
  • regulowane wyjście analogowe.

Hegel H95

Nawiązując do słów Alberta Einsteina, „Miarą inteligencji jest zdolność do zmiany”, projektanci firmy Hegel wierzą, że H95 jest idealnym urzeczywistnieniem tej maksymy. Model ten to nie tylko wzmacniacz zintegrowany, lecz także kompletne rozwiązanie do strumieniowania muzyki zarówno poprzez AirPlay, jak i UPnP. Aby spełnić oczekiwania dzisiejszej generacji melomanów, H95 wyposażony został w Spotify Connect, dzięki czemu zapewnia natychmiastowy dostęp do muzyki.

Projektanci modelu H95 zadbali o to, aby urządzenie mogło służyć jak najdłużej i zmieniać się wraz z upływem czasu. Dlatego też wbudowane oprogramowanie można bezprzewodowo aktualizować, dzięki czemu ulepszenia funkcji oraz całkowicie nowe udogodnienia dostarczane są wprost do urządzenia.

Hegel H95

Klasę produktu potwierdzają nie tylko łączność i możliwość aktualizacji, lecz przede wszystkim wewnętrzne układy H95. Obecnie większość muzyki docierającej do wzmacniaczy ma cyfrową postać. Dlatego też Hegel wyposażył swój najnowszy model w najwyższej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy, który dokonuje konwersji sygnału z cyfrowego na analogowy w bardzo inteligentny sposób. Dzięki autorskiej, stworzonej od podstaw technologii, urządzenie ma pełną kontrolę nad strumieniem cyfrowych danych. W efekcie muzyka cyfrowa dostarczana jest w swojej najczystszej postaci, czego rezultatem jest niesamowicie naturalny dźwięk, bez dodatkowych „upiększeń”, dzięki czemu można słuchać muzyki jeszcze głośniej.

Hegel H95

Swój wyjątkowy charakter H95 zawdzięcza także opatentowanej technologii SoundEngine2. Dzięki niej poziom zniekształceń sygnału redukowany jest do niemal niemierzalnego poziomu, co pozwala całkowicie zanurzyć się w muzyce lub filmach. To unikatowe rozwiązanie firmy Hegel zapewnia doskonałą kontrolę basu oraz kolumn głośnikowych. Ta druga określana jest mianem współczynnika tłumienia, który w przypadku H95 może być nawet 20-krotnie wyższy niż średnia w branży. W efekcie wzmacniacz dostarcza dynamiczny, zwinny oraz mocny bas i sprawia, że jego moc wynosząca 60 W na kanał jest więcej niż wystarczająca, aby z łatwością wysterować nawet wymagające zespoły głośnikowe.

Możliwość zmiany funkcjonalności wraz z upływem czasu nie wyczerpuje listy atutów H95. Kolejnym jest możliwość skonfigurowania wejść – zamiana w wejścia stałopoziomowe umożliwia łatwą integrację wzmacniacza z zestawem kina domowego lub systemem multiroom. Ponadto urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości wyjście słuchawkowe, regulowane wyjście przedwzmacniacza do podłączenia subwoofera lub innego urządzenia, a także elegancki, czytelny wyświetlacz OLED.

Zachęcamy też Państwa do zapoznania się z artykułami o wzmacniaczu zintegrowanym Hegel H95, dostępnymi w zakładce "Publikacje".

 

Moc wyjściowa2 x 60 W
Impedancja głośników (min)2 Ω
Pasmo przenoszenia5 Hz-100 kHz
Stosunek sygnał/szum> 100 dB
Zniekształcenia THD< 0.01% @ 25 W, 8 Ω, 1 kHz
Wyjście słuchawkoweTak
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
Głośniki A/BNie
Wymiary (S x W x G) mm430 x 100 x 350
Waga kg10,6

Polecane Produkty

Akcesoria do Hegel H95

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: