Supercena
3 799
sztuka
4 299 zł

Porównywarka 0
Dostępność w salonach:

Białystok

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Bydgoszcz

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Katowice

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kielce

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kraków

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Lublin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd Parking

Łódź

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Marki)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Posnania)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Woźna)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Sopot

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Szczecin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Andersa)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Naruszewicza)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Nowogrodzka)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Wrocław

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

NAD C 368 - wzmacniacz zintegrowany

NAD C 368 lifestyle

NAD C368 to znakomicie brzmiący, hybrydowy wzmacniacz zintegrowany, który dzięki opcji rozbudowy za pomocą dedykowanych modułów MDC łatwo dostosowuje się do potrzeb użytkownika. W jednym urządzeniu łączą się wszystkie kluczowe elementy dobrego wzmacniacza, takie jak starannie opracowana amplifikacja Class D (wykorzystująca specjalnie modyfikowane stopnie wyjściowe Hypex UcD), zaawansowany przetwornik C/A, bogaty zestaw analogowych i cyfrowych wejść czy też wysokiej klasy przedwzmacniacz gramofonowy. Całość uzupełnia możliwość współpracy z bezprzewodowymi słuchawkami i strumieniowanie dźwięku z urządzeń Bluetooth.

Brzmienie. Precyzja. Moc.

Wprowadzając do C 368 amplifikację HybridDigital™, inżynierowie NAD zeszli z wydeptanych ścieżek i zamiast zastosować tradycyjny, mało efektywny prądowo stopień wyjściowy klasy AB, opracowali obwody oparte na wzmacniaczach impulsowych klasy D. Dzięki temu, do wnętrza C 368 trafiły specjalnie zaprojektowane układy wykorzystujące zmodyfikowaną wersję sprawdzonego stopnia wyjściowego Hypex UcD. Rozwiązanie to pozwala to na uzyskanie znakomitej precyzji odtwarzanego dźwięku i pokaźnej, pozbawionej zniekształceń i szumów mocy 80 W na kanał, która w szczególnych przypadkach może sięgać aż 120 W wartości szczytowej.

NAD C 368

Możliwość dodawania funkcji

Dzięki opracowanej przez NAD modułowej koncepcji konstrukcyjnej MDC, wzmacniacz C 368 może być łatwo wzbogacany o dodatkowe funkcjonalności, znacznie poszerzające jego możliwości. Dodatkowo, dzięki możliwości stosowania tego typu rozszerzeń, urządzenie staje się otwartym na przyszłość, zabezpieczając użytkownika przed technologicznym starzeniem się wzmacniacza.

NAD MDC BluOS 2

Obecnie, NAD oferuje dwa moduły rozszerzające dla tego modelu. Pierwszym z nich jest karta MDC BluOS 2 dodająca pełną funkcjonalność odtwarzacza strumieniowego i bezprzewodowego systemu mutliroom, drugą zaś, moduł MDC-HDM2, umożliwiający współpracę C 368 z telewizorem, konsolą gier, czy odtwarzaczem Blu-ray/4K.

BluOS

Strumieniowanie audio i multiroom

Dodanie opcjonalnego modułu MDC BluOS 2 gwarantuje dostęp do sieci lokalnej przez Wi-Fi lub przewodowe połączenie Ethernet oraz umożliwia strumieniowe przesyłanie Hi-Res Audio. W ten sposób, wzmacniacz staje się jednocześnie wysokiej klasy źródłem audio, mając dostęp do milionów nagrań z serwisów muzycznych w chmurze, tysięcy internetowych stacji radiowych oraz plików muzycznych z komputera i domowej sieci. Kompatybilność modułu MDC BluOS 2 z urządzeniami ekosystemu Bluesound, pozwala na współpracę C 368 z głośnikami multiroom umieszczonymi w innych pokojach.

Bluesound aplikacja

Muzyka poprzez dwukierunkowy Bluetooth™

Wbudowany w C368 moduł Bluetooth™ jest wyposażony w wysoko wydajny kodek aptX®, dzięki któremu muzyka jest przesyłana z dowolnego urządzenia kompatybilnego z tym interfejsem w jakości CD. Połączenie Bluetooth może być również używane do sparowania wzmacniacza z bezprzewodowymi słuchawkami, takimi jak np. NAD HP70.

NAD C368 Bluetooth

Analogowa muzyka z winylu

C 368 został wyposażony w najlepszy w swojej klasie przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM. Odznacza się on precyzyjną korekcją RIAA z szerokim  marginesem przesterowania, wyjątkowo niskim poziomem szumów oraz innowacyjnym dolnozaporowym filtrem sprzężenia zwrotnego. Jego zadaniem jest wyeliminowanie szkodliwego sprzężenia akustycznego pomiędzy wkładką gramofonową a kolumnami głośnikowymi.

NAD C558

Wzmacniacz słuchawkowy

Do układów audio C 368 wbudowany został w osobny wzmacniacz słuchawkowy o niskiej impedancji wyjściowej i bardzo dużych możliwościach w zakresie napięcia sygnału wyjściowego, dzięki czemu możliwe jest wysterowanie nawet bardzo wymagających słuchawek studyjnych o wysokiej impedancji.  

Znakomite możliwości połączeniowe

Wzmacniacz C368 to prawdziwe centrum domowej rozrywki. Bogaty zestaw przyłączy zawiera zarówno komplet analogowych wejść liniowych, jak też optyczne i koaksjalne wejścia cyfrowe oraz dedykowane przyłącze dla gramofonu MM. Dodatkowe wyjście Pre-out, może być wykorzystane dla rozbudowy systemu lub podłączenia aktywnego subwoofera, zaś dwa zestawy zacisków pozwalają na współpracę wzmacniacza z dwoma parami kolumn głośnikowych. Całość uzupełniają przyłącza dla wyzwalacza 12V oraz port RS-232, pozwalające na zintegrowanie wzmacniacza w ramach systemów sterowania.  

NAD C 368 tył

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 80 W
Typ wzmacniacza Cyfrowy
Pasmo przenoszenia 10Hz-65kHz
Stosunek sygnał/szum <92dB (IHF; A-weighted, 500mV input ref. 1W out in 8 Ω) <110dB (IHF; A-weighted, ref. 50W in 8 Ω, max volume)
Zniekształcenia THD 0.009%
Wejścia / wyjścia
Wejścia cyfrowe Coaxial, Optyczne
Wejście gramofonowe Tak (MM)
Wyjście słuchawkowe Tak
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Nie
Pilot Tak
Głośniki A/B Tak
Zasilanie
Transformator Nie
Pobór mocy (max) 29W
Pobór mocy (standby) 0.5W
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 435 x 71 x 407
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Test / Recenzja
NAD C368 - test Audio, maj 2017 - Jesienią 2016 dotarła informacja o zupełnie nowej gamie wzmacniaczy zintegrowanych NAD-a. Chociaż w katalogu (i w sklepach) wciąż można spotkać starych (i już testowanych) „znajomych” (C316, C326 i C356), to zajmiemy się właśnie świeżym C368 – to model “środkowy” wśród trzech nowych propozycji. Producent określa go mianem Hybrid Digital DAC Amplifier. Brzmi cyfrowo. PDF [959.98K]
NAD C368 - test "Audio Video" - NAD – jedna z popularniejszych marek audiofilskich. Kolejne pokolenie wzmacniaczy z podstawowej serii Classic przeszło istną rewolucję i zamiast w tradycyjnej klasie AB, ich końcówki pracują teraz w klasie D. Zła to czy może jednak dobra informacja? PDF [1.16M]
średnia
5
5 4
4 0
3 0
2 0
1 0
4 Recenzje
Ocena:
Wzmak idealny do kolumn B&W. Słuchałem kilku różnych konfiguracji i w zestawieniu z B&W zagrał zdecydowanie najlepiej. Do tego dochodzi możliwość doposażenia w moduł Bluesound. WiFi, Tidal, radio internetowe, granie z dysków NAS. Trochę się bałem technologii cyfrowej, czyli końcówek mocy w klasie D, jednak nie słychać tego porównując z tradycyjnymi wzmacniaczami tranzystorowymi. Świat idzie do przodu.
Ocena:
Znam NAD od lat i bardzo cenię tą firmę za brzmienie urządzeń choć dużo gorzej było zawsze z funkcjonalnością. Teraz wreszcie mamy możliwość wykorzystania wzmaka NAD C368 chociażby jako końcówki w kinie domowym (można ustawić stały poziom na wejściu liniowym) do tego może napędzać jeden kanał i być przedwzmacniaczem w połączeniu z dedykowaną końcówką mocy C268 a w takim połączeniu gra lepiej niż C388. Chcemy funkcje sieciowe to ładujemy do środka kartę BluOs i mamy streamer ze Spotify czy Tidalem (łącznie z obsługa MQA) Zgranie subwoofera to też bajeczka bo możemy ustawić poziom cyfrowej zwrotnicy. Nawet ten paskudny Bluetooth dla leniwych znalazł swoje miejsce na pokładzie. NAD poszedł szeroko i z urządzeń wyposażonych tylko w wejścia analogowe bez żadnej funkcjonalności (NADC326BEE czy C356BEE) przeskoczył od razu do kombajnu, który potrafi naprawdę dużo a przy tym gra dobrym dźwiękiem wciąż wyczuwalnym jako brzmienie NAD. Dobry ruch. Kolejnym krokiem powinien być przyjemniejszy design urządzeń i będzie rynkowy hit. Polecam
Ocena:
Wzmacniacz co prawda w klasie D ale warto dać mu szansę. Brzmienie rozdzielcze z ładną miękka góra i dobrą kontrola na basie. Duży plus za możliwość rozbudowy wzmaka o wejścia HDMI albo system od Bluesounda. Mnie osobiście przypadł do gustu. Polecam
/ Rewelka. Ocena:
Posiadam poprzedni model Bowersów 683 s2 więc musiałem znaleźć jakiegoś fajnego wzmaka. Wybór padł na NADa z przywiązania do marki ponieważ wcześniej też miałem NADa chociaż w klasie AB. Z moimi głośnikami spisał się super, nie jest męczący przy dłuższym odsłuchu. Odnośnie brzmienia cechuje go dobra soczyste, dynamiczne brzmienie z mocym basem ale nie natarczywym. Warto doposażyć go w moduł Bluos dzięki któremu możemy korzystać z wszystkim funkcji sieciowych.
Aplikacja łatwa w obsłudze, przejrzysta i nie zamula. Wzmacniacz godny polecenia :)
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
 • NAD prezentuje nowe wzmacniacze z serii Classic: C 338, C 368 i C 388

  NAD wprowadza do oferty trzy nowe cyfrowe wzmacniacze hybrydowe DAC z serii Classic: C 338, C 368 i C 388. Ich wyróżnikiem jest wysoka moc, szerokie wykorzystanie najnowszych technologii oraz najlepsza wydajność i jakość w swojej klasie cenowej.
 • Jak wybrać właściwy wzmacniacz stereo?

  Zintegrowane czy dzielone na przedwzmacniacz i końcówkę mocy? Z wejściem optycznym, czy z USB? Zanim zdecydujemy się na zakup wzmacniacza stereo, szukamy odpowiedzi na dziesiątki pytań. Słusznie. Wzmacniacz to klucz do czystego, mocnego i… sprawiającego przyjemność dźwięku. Jak nie zgubić się w gąszczu rankingów i porównywarek cenowych podpowiadają eksperci salonów Top Hi-Fi & Video Design.
 • Jakie stereo wybrać?

  Systemy stereo nigdy nie opuściły naszych domów, a my jako społeczeństwo coraz bardziej doceniamy wysoką jakość dźwięku. Postęp jaki następuje w tej dziedzinie jest ogromny, a nowoczesne technologie szybko opanowały rynek, dzieląc go z wracającymi do pierwszej ligi gramofonami.
 • MDC BluOS 2

  Dzięki technologii modułowej MDC, możesz łatwo dodać nowe funkcjonalności do wybranych wzmacniaczy NAD. Wystarczy niewielka karta sprzętowa, którą wsuwasz w specjalnie przygotowane miejsce na tylnej ściance urządzenia.
 • MDC HDM-2

  Dzięki technologii modułowej MDC, możesz łatwo dodać nowe funkcjonalności do wybranych wzmacniaczy NAD. Wystarczy niewielka karta sprzętowa, którą wsuwasz w specjalnie przygotowane miejsce na tylnej ściance urządzenia.
 • Najgorętsze stereo wiosny – zacznij nową porę roku z ulubioną muzyką!

  Gdy wracamy umęczeni do domu po długim spacerze lub intensywnym popołudniowym treningu, często może się pojawić ochota na relaks przy ulubionych utworach. Zdecydowanie najlepszą formą odbioru dźwięku w zaciszu domowym jest klasyczne stereo, składające się z kolumn głośnikowych oraz dobrego wzmacniacza.
 • NAD (część 1/2) - Historia Firmy

  Firma NAD (New Acoustic Dimension) powstała w 1972 roku, w czasach gdy określenie High-Fidelity w odniesieniu do odtwarzania dźwięku nie było jeszcze szerzej znane. NAD został założony jako grupa europejskich importerów sprzętu audio ówczesnej najwyższej jakości. Stowarzyszenie to miało na celu zaproponować znakomite brzmienie w bardzo przystępnej cenie, kosztem zbędnych upiększaczy.
 • NAD (część 2/2) - przekrój oferty

  Znając już historię NAD, warto zapoznać się z ofertą produktową tej firmy. Na początek przyjrzyjmy się zatem sześciu najciekawszym wzmacniaczom od NAD.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
 • Apartamenty Jagiellońskie
  ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
 • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław