Marka: Pass Laboratories

XA 30.8

39 199 zł
/ sztuka
  • Moc wyjściowa: 60 W (4 Ω); 30 W (8 Ω)
  • Impedancja głośników (min): 4 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 1,5 Hz - 100 000 Hz
  • Wymiary (S x W x G) mm: 480 x 190 x 540

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1960 zł

Sprawdź szczegóły

Wzmacniacz mocy stereo Pass Labs XA 30.8

Stereofoniczny wzmacniacz mocy XA 30.8 Pass Labs jest najmniejszą stereofoniczną końcówką mocy Pass Labs z serii Point 8, pracującą w klasie A. Urządzenie, podobnie jak mocniejsze konstrukcje, jest doskonałym łącznikiem pomiędzy zmierzonymi parametrami i subiektywnymi odczuciami. Dzięki temu Pass Labs XA 30.8, zaprojektowany przez audiofili dla audiofili, wprowadza słuchacza do świata muzyki, który był dotychczas niedostępny. Prezentowany model dostarcza moc 30 W na kanał (przy 8 Ω) i w eleganckiej formie wyraża filozofię firmy – większy wzmacniacz, większy postęp, więcej muzyki.


Pass Labs XA 30.8 urzeczywistnia przekonanie projektantów, zgodnie z którym najlepsze produkty muszą być starannie udoskonalane do czasu, aż wszystkie podzespoły będą pracowały w idealnej harmonii – dopiero wtedy całość może zostać precyzyjnie dostrojona. Inżynierowie Pass Labs nie poprzestają na dokonywaniu pomiarów, ale poddają całą konstrukcję szczegółowym, rygorystycznym testom odsłuchowym, bazując na sześciu różnych systemach dźwiękowych, dzięki czemu mogą zapewnić najdoskonalsze doświadczenie muzyczne.

Stereofoniczna końcówka mocy XA 30.8 przekonuje bardzo niskim poziomem zniekształceń oraz doskonałą kontrolą głośników przy dowolnej głośności. Ponadto wzmacniacz cechuje się wysoką niezawodnością i wykorzystuje dużo mocniejsze niż zwykle tranzystory MOSFET. Urządzenie wyposażone jest także w duże radiatory, które idealnie komponują się z wysokiej jakości ścianą czołową. Pass Labs XA 30.8 zapewnia przy tym niezwykle pełne brzmienie – wzmacniacz może pochwalić się pasmem przenoszenia sięgającym od 1,5 Hz do 100 kHz. 

Specyfikacja Pass Laboratories XA 30.8

Moc wyjściowa60 W (4 Ω); 30 W (8 Ω)
Impedancja głośników (min)4 Ω
Pasmo przenoszenia1,5 Hz - 100 000 Hz
Wymiary (S x W x G) mm480 x 190 x 540
Waga kg46

Opinie o Pass Laboratories XA 30.8

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: