Marka: NAD

M28

29 219 zł
/ sztuka
  • Moc wyjściowa: FTC Power: 220W @ 8 Ω, 400W @ 4 Ω; Rated Power: 200W @ 8 Ω, 340W @ 4 Ω; Dynamic Power: 280W @ 8 Ω, 560W @ 4 Ω
  • Impedancja głośników (min):
  • Pasmo przenoszenia: ± 0.1 dB (ref. 20 Hz - 20 kHz) -3 dB at 3 Hz to 60 kHz
  • Stosunek sygnał/szum: >102dB (A-weighted ref. 1W, Balanced); >97 dB (A-weighted ref. 1W, Single-ended); > 124 dB (A-weighted ref. rated power, Balanced); > 120 dB (A-weighted ref. rated power, Single-ended)

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1461 zł

Sprawdź szczegóły

NAD M28 - wzmacniacz wielokanałowy

NAD Masters M28 to 7-kanałowy wzmacniacz, który stanowi urzeczywistnienie tego, co najlepsze w nowoczesnej technice amplifikacji. Użytkownik ma do czynienia z niezwykle mocnym i przejrzystym wzmacniaczem, zapewniającym nowy poziom wyrafinowania i dynamiki bez względu na ustawioną głośność.

Najnowszy model może poszczycić się mocą szacowaną bezpiecznie na 200 W na kanał (8 omów) i dużo powyżej 280 W mocy dynamicznej (8 omów; wszystkie kanały wysterowane). Rezultatem jest fantastyczna, a zarazem realistyczna jakość dźwięku przestrzennego, czy to z najnowszego filmu akcji, czy też subtelnego, klasycznego utworu. M28 wyposażono w wejścia zbalansowane oraz single-ended i wysokiej jakości złącza głośnikowe. Niewielkie rozmiary tej energooszczędnej konstrukcji przeczą ogromnej mocy dostępnej dla najbardziej wymagających filmów, gier i muzyki.

NAD M28

Technologia wzmocnienia Eigentakt

M28 jest jednym z pierwszych wzmacniacz, w którym wykorzystano technologię wzmocnienia Eigentakt. Ta produkowana przez NAD na licencji Purifi technologia dodaje kolejny poziom precyzji, uwzględniając wcześniej nieznane efekty filtra wyjściowe w pętli sprzężenia zwrotnego i dalsze udoskonalenia samooscylującej technologii Class D, spotykanej w poprzednich konstrukcjach NAD HybridDigital. Efektem jest poziom efektywności, który zbliża się do teoretycznego limitu mierzonej wydajności, czy to na poziomie szeptu, czy przy pełnej mocy.

W odróżnieniu od większości wzmacniaczy Class D, M28 jest odporny na obciążenie głośników, z którymi współpracuje, zachowując przy tym tam samo szerokie i wyrównane pasmo przenoszenia. Odbywa się to niezależnie od impedancji kolumn głośnikowych, w efekcie zapewniając wysoką zdolność prądową.

Technologia Eigentakt jest bardzo analogowa w zachowaniu w przypadku mało prawdopodobnej sytuacji wystąpienia przesterowania wzmacniacza. O ile wiele konstrukcji Class D może zachować się niestabilnie, tak Eigentakt reaguje w sposób podobny do łagodnego przesterowania z natychmiastowym powrotem do normalnej pracy, co odbywa się w przypadku dobrze zrealizowanych tradycyjnych wzmacniaczy klasy A/B.

NAD M28

Doskonały dźwięk

Wydajny interfejs audio używany w studiach nagraniowych gwarantuje najwyższy poziom integralności sygnału przy najniższym poziomie szumu.

Ponadto złącza XLR i specjalna elektronika interfejsu pozwalają obsługiwać długie połączenia kablowe bez przechwytywania szumu i utraty sygnału. Tym samym użytkownik może liczyć na wspaniały dźwięk bez szumu i zakłóceń.

NAD M28

Niesamowita wydajność

M28 jest w stanie wygenerować ponad 560 W mocy nawet przy trudnym obciążeniu – wszystko po to, aby jak najlepiej odwzorować skomplikowane skoki dynamiki w filmach i muzyce. Wszystko, od dźwięków musicali do efektownych eksplozji, brzmi niezwykle realistycznie i emocjonująco.

Ten najpotężniejszy wzmacniacz NAD może pochwalić się rezerwami mocy niezbędnymi do odtworzenia najnowszych cyfrowych ścieżek dźwiękowych high-res. Zaawansowana technologia wzmocnienia Purifi Eigentakt sprawia, że cała ta potężna moc jest o wiele tańsza niż tradycyjna technologia, a jednocześnie zapewnia większą wydajność i moc.

Specyfikacja NAD M28

Moc wyjściowaFTC Power: 220W @ 8 Ω, 400W @ 4 Ω; Rated Power: 200W @ 8 Ω, 340W @ 4 Ω; Dynamic Power: 280W @ 8 Ω, 560W @ 4 Ω
Impedancja głośników (min)
Pasmo przenoszenia± 0.1 dB (ref. 20 Hz - 20 kHz) -3 dB at 3 Hz to 60 kHz
Stosunek sygnał/szum>102dB (A-weighted ref. 1W, Balanced); >97 dB (A-weighted ref. 1W, Single-ended); > 124 dB (A-weighted ref. rated power, Balanced); > 120 dB (A-weighted ref. rated power, Single-ended)
Zniekształcenia THD≤0.003 % (ref. 20 Hz - 20 kHz)
Wyjście słuchawkoweNie
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotNie
Głośniki A/BNie
Pobór mocy (standby)≤ 0.5W
Wymiary (S x W x G) mm435 x 156 x 380
Waga kg21.2

Opinie o NAD M28

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: