Marka: Pass Laboratories

XA 60.8

39 000 zł
/ sztuka
  • Moc wyjściowa: 120 W (4 Ω); 60 W (8 Ω)
  • Moc w mostku: 4 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 1.5 Hz - 100 000 Hz
  • Wymiary (S x W x G) mm: 480 x 190 x 540

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1950 zł

Sprawdź szczegóły

Wzmacniacz mocy Pass Labs XA 60.8

Wzmaczniacz Pass Labs XA 60.8 jest monofonicznym wzmacniaczem mocy. Urządzenie pracuje w klasie A i tak jak pozostałe modele z serii Point 8 szczyci się doskonałymi parametrami, które znajdują swoje odzwierciedlenie w subiektywnych odczuciach słuchacza. Przyczyną tego jest fakt, że Pass Labs XA 60.8 został zaprojektowany przez audiofili dla audiofili. Dzięki dbałości o szczegóły techniczne i soniczne wzmacniacz wprowadza słuchacza do świata muzyki, który był dotychczas niedostępny. Prezentowany model dostarcza moc 60 W (przy 8 Ω) i w eleganckiej formie wyraża filozofię firmy – większy wzmacniacz, większy postęp, więcej muzyki.


Pass Labs XA 60.8 jest przykładem perfekcji w dążeniu do uzyskania idealnego dźwięku. W myśl założeń projektantów nawet najlepsze produkty muszą być starannie udoskonalane do czasu, aż wszystkie podzespoły będą pracowały w idealnej harmonii – dopiero wtedy całość może zostać precyzyjnie dostrojona. O tej staranności i perfekcji można przekonać się podczas porównywania parametrów, jakimi może pochwalić się XA 60.8, a także w trakcie odsłuchów. Wysoka jakość dźwięku jest spowodowana tym, że inżynierowie Pass Labs nie poprzestają na dokonywaniu pomiarów, ale poddają całą konstrukcję szczegółowym, rygorystycznym testom odsłuchowym, bazując na sześciu różnych systemach dźwiękowych, dzięki czemu mogą zapewnić najdoskonalsze doświadczenie muzyczne.

Monofoniczny wzmacniacz mocy Pass Labs XA 60.8 przekonuje bardzo niskim poziomem zniekształceń oraz doskonałą kontrolą głośników przy dowolnej głośności. Ponadto wzmacniacz cechuje się wysoką niezawodnością i wykorzystuje dużo mocniejsze niż zwykle tranzystory MOSFET. Urządzenie wyposażone jest także w duże radiatory, które idealnie komponują się z wysokiej jakości ścianą czołową. Pass Labs XA 60.8 zapewnia przy tym niezwykle pełne brzmienie – wzmacniacz może pochwalić się pasmem przenoszenia sięgającym od 1,5 Hz do 100 kHz.

Specyfikacja Pass Laboratories XA 60.8

Moc wyjściowa120 W (4 Ω); 60 W (8 Ω)
Moc w mostku4 Ω
Pasmo przenoszenia1.5 Hz - 100 000 Hz
Wymiary (S x W x G) mm480 x 190 x 540
Waga kg46

Opinie o Pass Laboratories XA 60.8

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: