Marka: Pass Laboratories

X260.8

39 000 zł
/ sztuka
  • Moc wyjściowa: 260 W
  • Ilość kanałów: 1
  • Pasmo przenoszenia: 1,5 Hz - 100 000 Hz
  • Pobór mocy (max): 375 W

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1950 zł

Sprawdź szczegóły

Wzmacniacz mocy Pass Labs X260.8

Pass Labs X260.8 to monofoniczny wzmacniacz mocy, który został zaprojektowany dla audiofili przez jeszcze bardziej wymagających i bezkompromisowych audiofili. Monoblok X260.8 jest niezwykle oryginalnym zaproszeniem do obcowania z muzyką i gwarancją wrażeń, nigdy dotąd nieosiągalnych. Urządzenie reprezentuje doświadczenie i wiedzę projektantów w konstruowaniu wzmacniaczy, które w eleganckiej formie wyrażają filozofię firmy: większy wzmacniacz, większy postęp i więcej muzyki.

Model X260.8 dostarcza moc 260 W przy 8 Ω i aż 520 W przy 4 Ω. Możliwość podwojenia generowanej mocy to m.in. konsekwencja zastosowania potężnego transformatora toroidalnego i całej baterii kondensatorów, magazynujących ogromną ilość energii. Konstruktorzy firmy Pass Labs zadbali także o obwody wejściowe, które zostały dopasowane do specyfiki stopnia wyjściowego. Wprowadzone udoskonalenia gwarantują bardzo wysoką stabilność, niskie zniekształcenia, niski szum i bardzo wysokie impedancje wejścia. Wszystko to zapewnia monoblokowi niemal nieograniczone możliwości i prowadzi do fantastycznego, niezwykle naturalnego i mocnego brzmienia.


Stopień końcowy X260.8, tak jak pozostałych modeli z serii Point.8, inspirowany był rozwiązaniami zastosowanymi w konstrukcjach Pass Labs serii X.5, ale został zaprojektowany tak, aby wzmacniacz w jeszcze większym zakresie operował w klasie A. Potężny układ push-pull, pracujący w klasie A, pozwala uzyskać niskie zniekształcenia i wspomaga urządzenie w skutecznym kontrolowaniu pracy kolumn głośnikowych.

W porównaniu z poprzednimi konstrukcjami wzmacniacz w X260.8, pracujący w klasie A, wykorzystuje mocniejsze tranzystory MOSFET. Zastosowane tranzystory korzystają jedynie z części swoich standardowych możliwości, co świadczy o bardzo dużych rezerwach potencjału konstrukcji.

Specyfikacja Pass Laboratories X260.8

Moc wyjściowa260 W
Ilość kanałów1
Pasmo przenoszenia1,5 Hz - 100 000 Hz
Pobór mocy (max)375 W
Wymiary (S x W x G) mm483 x 191 x 540
Waga kg47

Opinie o Pass Laboratories X260.8

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: