Marka: Pass Laboratories

XA 100.8

Cena na telefon
  • Moc wyjściowa: 200 W (4 Ω); 100 W (8 Ω)
  • Impedancja głośników (min): 4 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 1.5 Hz - 100 000 Hz
  • Wymiary (S x W x G) mm: 480 x 240 x 540

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Wzmacniacz mocy Pass Labs XA 100.8

Wzmacniacz mocy Pass Labs XA 100.8 jest monofoniczną końcówką mocy. Ta zaawansowana konstrukcja pracuje w klasie A i tak jak pozostałe modele z serii Point 8 szczyci się doskonałymi parametrami, które znajdują swoje odzwierciedlenie w subiektywnych odczuciach podczas odsłuchu. Jedną z przyczyn wysokiej jakości brzmienia jest fakt, że Pass Labs XA 100.8 został zaprojektowany przez audiofili i dla audiofili. Dzięki dbałości o szczegóły techniczne i soniczne wzmacniacz wprowadza słuchacza do świata muzyki, który był dotychczas niedostępny. Prezentowany model dostarcza moc 100 W (przy 8 Ω) i w eleganckiej formie wyraża filozofię firmy – większy wzmacniacz, większy postęp, więcej muzyki.


Pass Labs XA 100.8 jest przykładem perfekcji w dążeniu do uzyskania idealnego dźwięku. Inżynierowie Pass Labs projektując modele z serii Point 8 wyszli z założenia, że nawet najlepsze produkty muszą być starannie udoskonalane do czasu, aż wszystkie podzespoły będą pracowały w idealnej harmonii – dopiero wtedy całość może zostać precyzyjnie dostrojona. O tej staranności i perfekcji można przekonać się podczas porównywania parametrów, jakimi może pochwalić się XA 100.8, a także w trakcie odsłuchów. Wysoka jakość dźwięku jest konsekwencją tego, że inżynierowie Pass Labs nie poprzestają na dokonywaniu pomiarów, ale poddają całą konstrukcję szczegółowym, rygorystycznym testom odsłuchowym, bazując na sześciu różnych systemach dźwiękowych, dzięki czemu mogą zapewnić najdoskonalsze doświadczenie muzyczne.

Wzmaczniacz z rodem z Ameryki przekonuje bardzo niskim poziomem zniekształceń oraz doskonałą kontrolą głośników przy dowolnej głośności. Ponadto wzmacniacz cechuje się wysoką niezawodnością i wykorzystuje dużo mocniejsze niż zwykle tranzystory MOSFET. Urządzenie wyposażone jest także w duże radiatory, które idealnie komponują się z wysokiej jakości ścianą czołową. Pass Labs XA 100.8 zapewnia przy tym niezwykle pełne brzmienie – wzmacniacz może pochwalić się pasmem przenoszenia sięgającym od 1,5 Hz do 100 kHz.

Specyfikacja Pass Laboratories XA 100.8

Moc wyjściowa200 W (4 Ω); 100 W (8 Ω)
Impedancja głośników (min)4 Ω
Pasmo przenoszenia1.5 Hz - 100 000 Hz
Wymiary (S x W x G) mm480 x 240 x 540
Waga kg52

Opinie o Pass Laboratories XA 100.8

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: