Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

PSB M4U 8

Nic nie stanie między tobą i muzyką. Nowe słuchawki PSB M4U 8 dzięki technologii RoomFeel™ przenoszą słuchacza do samego centrum wydarzeń.

PSB M4U 8

Najważniejsze cechy:

  • technologia RoomFeel™,
  • Bluetooth® obsługujący kodek aptX ™ HD oraz NFC,
  • redukcja hałasu otoczenia,
  • pasywny tryb pracy.

Niezwykły realizm brzmienia dzięki RoomFeel™

Innowacyjna technologia Room Feel™ ma za zadanie  przeniesienie ciepłego, przestrzennego dźwięku wprost do uszu słuchacza. Dzięki Room Feel™ słuchawki PSB M4U 8 zachwycają niezmiernie szeroką sceną dźwiękową, oszałamiając słuchacza wrażeniami. Niezależnie od miejsca w którym się słucha muzyki, M4U 8 zapewniają najwyższą jakość dźwięku.

PSB M4U 8


Bluetooth® aptX™ HD – bardzo wysoka jakość dźwięku

Bezprzewodowy transfer dźwięku odbywa się za pośrednictwem interfejsu Bluetooth, który w celu zachowania najwyższej jakości brzmienia współpracuje z kodekiem aptX ™ HD. Słuchawki  mogą pracować również w trybie przewodowym, łącząc się ze źródłem dźwięku poprzez jeden z dwóch przewodów: ze złączem mini-jack 3,5 mm lub z wtykiem USB. Drugi z kabli pozwala podłączyć słuchawki do portu USB w komputerze, aby móc słuchać muzyki i jednocześnie doładowywać akumulator.

Słuchaj muzyki, a nie dźwięków otoczenia

M4U 8 wyposażone są w system redukcji hałasu, który swoją niezwykłą skuteczność zawdzięcza m.in. zastosowaniu czterech mikrofonów. Tryb „przezroczystości” pozwala na natychmiastowe usłyszenie co się dzieje w najbliższym otoczeniu użytkownika, poprzez skokowe obniżenie głośności o 30 decybeli. Słuchawki M4U 8 mogą pracować także w trybie pasywnym, tj. bez baterii. Dzięki temu możesz słuchać muzyki przez cały dzień i całą noc. Akumulatory zapewniają energię na 15 godzin pracy.

PSB M4U 8

Najwyższy poziom wygody użytkowania

Na jednej z muszli projektanci umieścili panel kontrolny. Pozwala on regulować głośność dźwięku, wybierać utwory, włączać/wyłączać system redukcji hałasu oraz odbierać połączenia telefoniczne. Mikrofony wbudowane w muszle zapewniają wyśmienitą jakość dźwięku podczas rozmowy telefonicznej w trybie hands free.

Doskonała ergonomia to zasługa regulowanej długości pałąka i żyroskopowego systemu mocowania. Komfortowe w użyciu nakładki na uszy i mała waga (342 g) sprawiają, że bezprzewodowe słuchawki M4U 8 leżą delikatnie na głowie w niemalże niewyczuwalny dla użytkownika sposób, a do uszu dociera tylko bogaty w szczegóły dźwięk.

Przygotowane na każdą ewentualność

W opakowaniu wraz ze słuchawkami znajdują się: adapter samolotowy, przejściówka na „duży jack” 6,3 mm, zapasowe poduszki, 1,5 metrowy przewód analogowy zaopatrzony w końcówki mini-jack do słuchania w trybie pasywnym, tej samej długości kabel micro USB.

Impedancja (Ω)32
Pasmo przenoszenia (Hz)20 Hz - 20.000
Zniekształcenia (%)0,25
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeUSB-A
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówTak
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0,342
Materiał wykończeniaSkóra ekologiczna

Inne

Marka: PSB Speakers

M4U 8

Special Price 1 333 zł Regular Price 1 699 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1333 zł
  • Impedancja (Ω): 32
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 20 Hz - 20.000
  • Zniekształcenia (%): 0,25
  • Konstrukcja: Zamknięta

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 67 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: