Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Sterowany głosowo głośnik Audio Pro G10 umożliwia komfortową obsługę głośnika bez użycia rąk. Wbudowany asystent głosowy Google sprawia, że można poprosić o wykonanie nawet ponad miliona różnych czynności. Z kolei AirPlay 2 i Google Cast pozwolą dodać G10 do systemu multiroom z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay 2 oraz Google Cast.

Chromecast

Zyskaj możliwość przesyłania dźwięku z ponad 300 aplikacji bezpośrednio do G10. Stwórz system multiroom z innymi głośnikami zgodnymi z Google Cast. (G10 nie może być elementem systemu multiroom aplikacji Audio Pro).

Wbudowany asystent Google

Wbudowany asystent Google pozwala użytkownikowi kierować pytania do głośnika lub wydawać polecenia. Oznacza to, że można poprosić go o odtworzenie konkretnego utworu, nawiązanie połączenia telefonicznego z wybranym numerem, uruchomienie gry, prowadzenie listy rzeczy do zrobienia i przypominaniu o istotnych rzeczach, czy też po prostu opowiedzenie dowcipu. Zapytanie np. o prognozę pogody tudzież natężenie ruchu również nie będzie mu obce.

Obsługa AirPlay 2

G10 to pierwsza konstrukcja w gamie produktowej Audio Pro, która może pochwalić się obsługą AirPlay 2. Tym samym użytkownik może m.in. stworzyć system multiroom z innymi głośnikami kompatybilnymi z AirPlay 2, ciesząc się ulubioną muzyką wybrzmiewającą z głośników ustawionych w każdym pokoju w całym domu. (G10 nie może być elementem systemu multiroom aplikacji Audio Pro).

Technikalia

Inżynierowie Audio Pro wyposażyli G10 we wzmacniacz Class D o mocy 52 W, który zasila dwie 31-milimetrowe jednostki wysokotonowe oraz dwa 76-milimetrowe przetworniki średnio-niskotonowe. Dodatkowo w tym modelu znalazły się dwie 114-milimetrowe membrany bierne. Projektanci zadbali także o szeroką łączność ze źródłami dźwięku, którą umożliwiają Bluetooth v4.2, dwuzakresowe Wi-Fi (2,4/5 GHz) oraz stereofoniczne wejście Aux 3,5. Najnowszy głośnik Audio Pro G10 obsługuje formaty MP3, WMA, AAC, FLAC, Wave i Apple Lossless.

Moc wzmacniacza52 W Digital class D
Pasmo przenoszenia55 – 20.000 Hz; Crossover: 300 Hz
WiFiTak
AirPlayTak
BluetoothTak
Port USBNie
Wbudowany dockNie
Wymiary (S x W x G) mm140 x 193 x 140
InneBluetooth 4.2; Tweeter: 1 x 1.25" BMR driver; Woofer: 1 x 3", long throw; Passive radiators: Dual 2 x 4.5"

Marka: Audio Pro

G10

As low as 899 zł Regular Price 1 099 zł
/ sztuka
  • Moc wzmacniacza: 52 W Digital class D
  • Pasmo przenoszenia: 55 – 20.000 Hz; Crossover: 300 Hz
  • WiFi: Tak
  • AirPlay: Tak

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 45 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: