Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

AUDIO PRO ADDON T3+ - GŁOŚNIK MULTIROOM

Przenośny głośnik bezprzewodowy Audio Pro Addon T3+ jest niewielkim, kompaktowym urządzeniem, ale wyróżniającym się swoimi możliwościami. Oparty na utytułowanym modelu T3, za sprawą zastosowanych udoskonaleń stał się bardziej zaawansowaną konstrukcją, szczególnie pod względem brzmieniowym — precyzyjnie dostrajając ustawienia DSP oraz optymalizując odwzorowanie niskich tonów, projektanci uzyskali jeszcze wyższą jakość dźwięku. Efekt? T3+ gwarantuje czyste, przejrzyste brzmienie z mocnym basem.

Audio Pro ADDON T3+

Aby zapewnić głośnikowi Audio Pro Addon T3+ najwyższą możliwą autonomię, projektanci wyposażyli urządzenie w baterię o dużej pojemności. Dzięki niej można słuchać muzyki przez 30 godzin przy poziomie głośności nie przekraczającym 50 proc. lub 12 godzin przy maksymalnej głośności. Ponadto T3+ wyposażony jest w port USB, za pomocą którego można np. doładowywać baterię podłączonego smartfona.

Audio Pro ADDON T3+

Wysoką klasę modelu T3+ potwierdzają zastosowane materiały wykończeniowe: lite aluminium, obudowa z drewna o wysokiej gęstości oraz uchwyt z naturalnej skóry. Podobnie jak pozostałe produkty Audio Pro najnowszy model przykuwa uwagę swoim typowo skandynawskim wzornictwem, pozbawionym jakichkolwiek ozdób i zbędnych funkcji, które mogłyby zaburzać łatwość obsługi.

Audio Pro ADDON T3+

W uzyskaniu emocjonującego, mocnego brzmienia pomaga wzmacniacz Class D o mocy 25 W (2 ✕ 5 W + 15 W), który zasila dwa przetworniki wysokotonowe z tekstylnymi kopułkami (19 mm) oraz głośnik średnio-niskotonowy o długim skoku (76 mm). Cały układ odtwarza dźwięk z zakresu 60–20 000 Hz. Komunikację ze źródłem muzyki zapewnia łączność bezprzewodowa Bluetooth 4.0 oraz złącze 3,5 mm stereo do tradycyjnego połączenia przewodowego.

Marka: Audio Pro

ADDON T3+

As low as 799 zł Regular Price 949 zł
/ sztuka
  • Moc wzmacniacza: 2x5W + 15W Digital class D
  • Pasmo przenoszenia: 60 – 20.000 Hz
  • WiFi: Nie
  • AirPlay: Nie

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 40 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: