Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

LINN Majik DSM 2020

Wejdź do świata hi-fi wraz z Majik DSM – zaawansowaną konstrukcją, która stanowi połączenie sieciowego odtwarzacza muzycznego, przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy. Tym samym wystarczy jedno urządzenie – trzeba jedynie dodać kolumny głośnikowe.

Najważniejsze cechy Linn Majik DSM

 • Wysokiej klasy urządzenie nie tylko dla audiofila.
 • Wzmacniacz, odtwarzacz strumieniowy i przetwornik c/a w jednej obudowie – wystarczy podłączyć kolumny. 
 • Strumieniuje praktycznie dowolne źródło poprzez standardową sieć.
 • Wspiera formaty do 192 kHz/24 bitów.
 • Wbudowana funkcja Space Optimisation (wymaga konfiguracji przez Linn Specialist).
 • Opcje strumieniowania bezprzewodowego – Wi-Fi w celu uzyskania wyższej jakości lub Bluetooth do szybszego połączenia i łatwiejszego rozpoczęcia odtwarzania muzyki.
 • Sześć konfigurowalnych inteligentnych przycisków umożliwiających szybki dostęp do przypisanych treści z dowolnego źródła oraz większy wielofunkcyjny przycisk menu zapewniający pełną kontrolę i informacje zwrotne wprost z urządzenia.
 • Bezproblemowa integracja z bezstratnymi serwisami muzycznymi Tidal i Qobuz oraz kompatybilność ze Spotify Connect, Roon i AirPlay.
 • Dostęp do radia internetowego poprzez TuneIn.
 • 8 cyfrowych i analogowych wejść, wliczając HDMI i USB Audio Class 2.
 • Złącza HDMI 2.0 (kompatybilne z 4K).
 • Wyjście słuchawkowe na przednim panelu.
 • Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy MM umożliwiający podłączenie gramofonu.
 • Możliwość połączenia wielu odtwarzaczy Linn DSM w celu stworzenia wysoko zaawansowanego systemu multiroom.
 • 2-kanałowy wzmacniacz mocy Class D o mocy 100 W/kanał.

Majik DSM wyposażony jest we wszystkie opcje połączeń, aby móc obsłużyć wszystko, co tylko chcesz: przewodowo bądź bezprzewodowo z pomocą Wi-Fi lub Bluetooth. Model ten zapewnia bezproblemową integrację z bezstratnymi serwisami muzycznymi Tidal i Qobuz oraz udostępnia możliwość odtwarzania ulubionej muzyki poprzez AirPlay, Spotify, Apple Music czy Amazon Music. Pomocna w tym przypadku okaże się aplikacja Linn Kazoo, z poziomu której można zarządzać bogatymi funkcjami sieciowymi. Użytkownik może być pewien, że niezależnie od tego, czy strumieniuje muzykę czy też korzysta z jednego z wielu wejść umożliwiających podłączenie telewizora 4K, tunera telewizji kablowej lub satelitarnej, Apple TV, konsoli do gier albo gramofonu, z Majik DSM jako centrum domowej rozrywki będzie cieszył się najlepszym możliwym dźwiękiem.

Linn Majik DSM sprawdzi się doskonale w różnych pomieszczeniach, np. w gabinecie, pokoju dziennym czy sypialni. Ten system all-in-one pełni rolę znakomitego centrum dla wszystkich źródeł dźwięku, będąc świetnym sposobem na emisję dźwięku Linn w całym domu.

Za bezpośredni dostęp do twojego hi-fi odpowiadają konfigurowalne przyciski, dzięki którym uzyskujesz natychmiastowy, bezpośredni dostęp do tego, czego słuchasz, wprost z urządzenia – bez względu na to jest źródłem. Serwisy strumieniowe, podcasty, gramofon, konsola do gier, radio internetowe lub odtwarzacz Blu-ray – wybór jest niezwykle szeroki i należy wyłącznie do ciebie. 

Tak jak w przypadku wszystkich odtwarzaczy muzycznych Linna, Majik DSM wyposażono we wbudowaną funkcję Space Optimisation. Pozwala ona na dopasowanie wydajności twojego systemu i unikatowej charakterystyki akustycznej twojego pokoju do twoich oczekiwań – niezależnie od tego jakie masz kolumny głośnikowe i gdzie się umieszczone. Warto dodać, że miłośnicy winyli mogą podłączyć gramofon Majik LP12, który stanowi idealne dopełnienie uniwersalnego systemu Majik DSM.

Radio internetoweTak
Bezprzewodowy streamingWi-Fi, AirPlay, Bluetooth
Serwisy strumieniująceqobuz, Spotify, TIDAL, tunein
Sterowanie aplikacjąTak
WiFiTak
Odtwarzane formaty plikówAAC, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA
FLAC, WAV 192/24Tak
BluetoothTak
Wyjścia cyfroweOptyczne
Wyjścia analogoweRCA
Wejścia cyfroweUSB/ Optyczne
Wymiary (S x W x G) mm350 x 100 x 350
Waga kg4.1

Marka: Linn

Majik DSM 2020

15 699 zł /sztuka
 • Radio internetowe: Tak
 • Bezprzewodowy streaming: Wi-Fi, AirPlay, Bluetooth
 • Serwisy strumieniujące: qobuz, Spotify, TIDAL, tunein
 • Sterowanie aplikacją: Tak

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 785 zł

Sprawdź szczegóły

Linn Majik DSM 2020 – zaawansowaną konstrukcją, która stanowi połączenie sieciowego odtwarzacza muzycznego, przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: