Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Sonoro Maestro

Maestro to wszechstronny i zaawansowany system audio typu all-in-one, który w jednej obudowie łączy amplituner hi-fi z odtwarzaczem CD i radiem internetowym. Dzięki eleganckiemu wzornictwu model ten z łatwością integruje się z dowolnym wnętrzem i do zaprezentowania swoich niesamowitych możliwości dźwiękowych wymaga jedynie podłączenia kolumn głośnikowych.

Sonoro Maestro

Sonoro Maestro spełnia oczekiwania każdego miłośnika muzyki. Niezależnie od preferowanego gatunku muzyki, użytkownik może dostosować brzmienie do swoich upodobań za pomocą regulacji wysokich i niskich tonów, a także indywidualnie dopasować moc podłączonych głośników. Ponadto aplikacja Maestro umożliwia łatwe skalibrowanie urządzenia pod kątem akustyki pomieszczenia, w którym pracuje system muzyczny.

Sonoro Maestro

Swój wszechstronny charakter Maestro zawdzięcza m.in. licznym opcjom połączeniowym. Użytkownik może korzystać ze zintegrowanego odtwarzacza CD lub podłączyć gramofon poprzez wejście gramofonowe MM. Urządzenie Sonoro obsługuje również internetowe serwisy muzyczne, takie jak Tidal, Napster, Amazon Music, Qobuz, Spotify i Deezer. Dzięki złączu TV filmy i seriale zabrzmią z niesamowitą jakością dźwięku. Całości dopełniają radio analogowe FM i cyfrowe DAB+.

Model Maestro zachwyca nie tylko jakością dźwięku, lecz także eleganckim wzornictwem, którego integralną częścią są przyciski i pokrętło wykonane z litego metalu. Drewniana obudowa wykonana jest z drewna i pokryta lakierem fortepianowym w kolorze klasycznej czerni lub minimalistycznej bieli. Smukła obudowa idealnie wpisuje się w wystrój dowolnego wnętrza.

Sonoro Maestro

Podczas codziennego użytkowania szczególną uwagę przykuwa 2,8-calowy kolorowy wyświetlacz. Niezwykle czytelny, automatycznie dopasowuje swoją jasność do warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu odsłuchowym. Z myślą o miłośnikach słuchawek projektanci wyposażyli Maestro także w gniazdo słuchawkowe jack oraz dwukierunkową łączność Bluetooth®.

Sonoro Maestro można obsługiwać za pomocą przycisków/pokrętła umieszczonych na przednim panelu urządzenia, korzystając z dołączonego pilota zdalnego sterowania lub używając smartfona z zainstalowaną bezpłatną aplikacją UNDOK™.

Sekcja sieciowa
Certyfikat DLNA Tak
Radio internetowe Tak
Bezprzewodowy streaming Wi-Fi, Bluetooth
Serwisy strumieniujące Deezer, Napster, qobuz, Spotify, TIDAL
Tryb GAPLESS (bez pauz) Nie
Sterowanie aplikacją Nie
WiFi Tak
FLAC, WAV 192/24 Nie
Bluetooth Tak
Wejścia / wyjścia
Wyjścia analogowe RCA
Wejścia cyfrowe Nie
Wejścia AUX, Phono (MM), Optyczne, Coaxial, USB, LAN
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 432 x 120 x 277
Waga kg 6
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław