Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Sonoro Maestro

Maestro to wszechstronny i zaawansowany system audio typu all-in-one, który w jednej obudowie łączy amplituner hi-fi z odtwarzaczem CD i radiem internetowym. Dzięki eleganckiemu wzornictwu model ten z łatwością integruje się z dowolnym wnętrzem i do zaprezentowania swoich niesamowitych możliwości dźwiękowych wymaga jedynie podłączenia kolumn głośnikowych.

Sonoro Maestro

Sonoro Maestro spełnia oczekiwania każdego miłośnika muzyki. Niezależnie od preferowanego gatunku muzyki, użytkownik może dostosować brzmienie do swoich upodobań za pomocą regulacji wysokich i niskich tonów, a także indywidualnie dopasować moc podłączonych głośników. Ponadto aplikacja Maestro umożliwia łatwe skalibrowanie urządzenia pod kątem akustyki pomieszczenia, w którym pracuje system muzyczny.

Sonoro Maestro

Swój wszechstronny charakter Maestro zawdzięcza m.in. licznym opcjom połączeniowym. Użytkownik może korzystać ze zintegrowanego odtwarzacza CD lub podłączyć gramofon poprzez wejście gramofonowe MM. Urządzenie Sonoro obsługuje również internetowe serwisy muzyczne, takie jak Tidal, Napster, Amazon Music, Qobuz, Spotify i Deezer. Dzięki złączu TV filmy i seriale zabrzmią z niesamowitą jakością dźwięku. Całości dopełniają radio analogowe FM i cyfrowe DAB+.

Model Maestro zachwyca nie tylko jakością dźwięku, lecz także eleganckim wzornictwem, którego integralną częścią są przyciski i pokrętło wykonane z litego metalu. Drewniana obudowa wykonana jest z drewna i pokryta lakierem fortepianowym w kolorze klasycznej czerni lub minimalistycznej bieli. Smukła obudowa idealnie wpisuje się w wystrój dowolnego wnętrza.

Sonoro Maestro

Podczas codziennego użytkowania szczególną uwagę przykuwa 2,8-calowy kolorowy wyświetlacz. Niezwykle czytelny, automatycznie dopasowuje swoją jasność do warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu odsłuchowym. Z myślą o miłośnikach słuchawek projektanci wyposażyli Maestro także w gniazdo słuchawkowe jack oraz dwukierunkową łączność Bluetooth®.

Sonoro Maestro można obsługiwać za pomocą przycisków/pokrętła umieszczonych na przednim panelu urządzenia, korzystając z dołączonego pilota zdalnego sterowania lub używając smartfona z zainstalowaną bezpłatną aplikacją UNDOK™.

Certyfikat DLNA Tak
Radio internetowe Tak
Bezprzewodowy streaming Wi-Fi, Bluetooth
Serwisy strumieniujące Deezer, Napster, qobuz, Spotify, TIDAL
WiFi Tak
Bluetooth Tak
Wyjścia analogowe RCA
Wymiary (S x W x G) mm 432 x 120 x 277
Waga kg 6

Marka: Sonoro

Sonoro Maestro

Już od 5 999 zł /sztuka
  • Certyfikat DLNA: Tak
  • Radio internetowe: Tak
  • Bezprzewodowy streaming: Wi-Fi, Bluetooth
  • Serwisy strumieniujące: Deezer, Napster, qobuz, Spotify, TIDAL

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 300 zł

Sprawdź szczegóły

Sonoro Maestro

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: