Marka: NAD

CI580 V2

7 999 zł
/ sztuka
  • Radio internetowe: Tak
  • Bezprzewodowy streaming: AirPlay
  • Serwisy strumieniujące: Deezer, Juke, Napster, Qobuz, Slacker Radio, Spotify, TIDAL, Wimp
  • Sterowanie aplikacją: Tak

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 400 zł

Sprawdź szczegóły

NAD CI580 V2 - Instalacyjny odtwarzacz sieciowy

Sieciowy odtwarzacz muzyczny BluOS CI 580 V2 wyzwala pełen potencjał BluOS, łącząc cztery strefy stereo w jednej kompaktowej przestrzeni 1U.

Nowa konstrukcja – dostępna jako wyjście cyfrowe lub analogowe – bez trudu dopasowuje się do wielu innych systemów audio. Kilka egzemplarzy CS 580 V1 można używać równocześnie z BluOS, aby obsłużyć nawet 64 strefy. Użytkownik może zdecydować, czy każdą ze stref połączyć w grupę przy zachowaniu idealnej synchronizacji, czy też odtwarzać inną muzykę jednocześnie w różnych strefach. Całością można zarządzać za pomocą aplikacji BluOS Controller lub jednym z wielu wspieranych systemów kontrolnych CI.

BluOS, ze wsparciem dla lokalnych bibliotek i wielu najpopularniejszych strumieniowych serwisów muzycznych, integruje wszystkie źródła muzyki w jeden, łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Ponadto CI 580 V2 – zintegrowany z Crestron, Cotrol4 i RTI – jest również w pełni kompatybilny z innymi urządzeniami obsługującymi BluOS, do których zaliczają się wybrane produkty NAD i te oferowane przez siostrzaną markę, Bluesound.

NAD CI580 V2

Strumieniowanie muzyki do wielu stref BluOS

CI 580 V2 jest zdolne do obsługi czterech stref, dzięki czemu jest najbardziej elastycznym i ekonomicznym modelem BluOS. Poprzez połączenie kilku egzemplarzy CI 580 V2 można obsłużyć tak dużo stref, jak tylko potrzeba, a każdą strefę da się doskonale zsynchronizować, łącząc ją w grupę przy użyciu aplikacji BluOS Controller, lub też odtwarzać w pełni niezależnie inną muzykę równocześnie w każdej strefie. Ponadto wszechstronność urządzenia zwiększa kompatybilność z AirPlay 2, tym samym z łatwością integrując się z ekosystemem Apple.

BluOS – intuicyjne zarządzenie muzyką

W odróżnieniu od innych rozwiązań opierających się na UPnP, CI 580 V2 wykorzystuje BluOS – system operacyjny wspierający wiele popularnych serwisów muzycznych i obsługujący rozdzielczość 96/24.

NAD CI580 V2

Sterowanie głosowe Alexa

Aby cieszyć się głosową obsługą swojej kolekcji muzycznej i serwisów strumieniowych wystarczy dodać funkcję sterowania głosowego BluOS do aplikacji Amazon Alexa. Korzystając z urządzenia Echo użytkownik może używać poleceń głosowych, prosząc np. żeby Alexa odtworzyła popularne utwory z serwisu Tidal, ustawiła w kolejce zapisane listy odtwarzania czy dostosowała głośność w różnych pokojach. W sytuacji, w której nie dysponuje się urządzeniem Echo, ale chciałoby się je wypróbować, należy pobrać aplikację Amazon Alexa, aktywować funkcję, wybrać dymek w dolnej sekcji aplikacji Amazon Alexa i powiedzieć dowolną frazę z listy komend.

Z kolei dostępna dla urządzeń mobilnych oraz komputerów stacjonarnych aplikacja BluOS Controller pozwala m.in. na sterowanie i strumieniowanie list odtwarzania do wielu stref obsługujących BluOS w domu przy użyciu prostych komend na ekranie dotykowym.

Strumieniowanie do wielu stref bez żadnych przerw i opóźnień

Projektanci zadbali o to, aby CI 580 V2 można było zintegrować z domem inteligentnym BluOS, dzięki czemu przesyłanie muzyki do dowolnej strefy odbywa się natychmiastowo. Ten sieciowy odtwarzacz strumieniowy zapewnia fantastyczne doznania muzyczne, m.in. dzięki temu, że nie będzie żadnych przerw ani opóźnień – nawet kiedy użytkownik przesyła i zarządza ze swojego mobilnego urządzenia. Konstrukcja zawiera analogowe i cyfrowe wejścia, pozwalające dodać dekoder telewizyjny lub inne źródła bez obsługi sieci, aby udostępnić jest w każdej strefie. CI 580 V2 wyposażony jest również w funkcję przerywania, umożliwiając usłyszenie dzwonka do drzwi lub alarmu przeciwpożarowego.

Master Quality Authenticated

Master Quality Authenticated (MQA) jest od początku do końca rewolucyjną technologią wbudowaną we wszystkie rozwiązania instalacyjne NAD zgodne z BluOS. Stworzona ona została w celu przechwytywania i dostarczania do głośników muzyki MQA w najczystszej jakości. Wszystkie odtwarzacze i systemy obsługujące BluOS wykorzystują potężny dekoder i renderer dźwięku dla utworów zakodowanych w formacie MQA. Logo MQA widoczne w aplikacji BluOS wskazuje, że urządzenie dekoduje i odtwarza strumień lub plik MQA, pozwalając tym samym mieć pewność, że użytkownik słyszy to, co artysta nagrał i zatwierdził w studiu.

Specyfikacja NAD CI580 V2

Radio internetoweTak
Bezprzewodowy streamingAirPlay
Serwisy strumieniująceDeezer, Juke, Napster, Qobuz, Slacker Radio, Spotify, TIDAL, Wimp
Sterowanie aplikacjąTak
WiFiNie
Odtwarzane formaty plikówAAC, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, MQA, OGG, WAV, WMA, WMA-L
FLAC, WAV 192/24Tak
BluetoothNie
Pobór mocy (standby)6W (Network Standby Mode)
Wymiary (S x W x G) mm480 x 46 x 234
Waga kg2.7

Opinie o NAD CI580 V2

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: