Marka: NAD

CI720 V2

4 999 zł
/ sztuka
  • Radio internetowe: Tak
  • Serwisy strumieniujące: Deezer, iHeart Radio, Juke, Napster, Slacker Radio, Spotify, TIDAL, TuneIn, Wimp
  • Odtwarzane formaty plików: AAC, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA, WMA-L
  • FLAC, WAV 192/24: Tak

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 250 zł

Sprawdź szczegóły

NAD CI720 V2 - Instalacyjny sieciowy wzmacniacz strefowy

NAD CI 720 V2 jest instalacyjnym sieciowym wzmacniaczem strefowym. Konstrukcja ta stanowi idealne rozwiązanie pozwalające dodać zasilaną strefę do sieciowego audio. Wraz z obsługującym do aż 64 stref CI 720 V2 użytkownik zyskuje łatwy dostęp do lokalnych bibliotek, radia internetowego, popularnych serwisów muzycznych i najważniejszych systemów kontrolnych, takich jak Crestron i Control4.

CI 720 V2 obsługuje BluOS i może współpracować z wybranymi produktami NAD, jak również bezprzewodowymi, strumieniowymi odtwarzaczami high-res multiroom firmy Bluesound. Ponadto CI 720 V2 dysponuje mocą amplifikacji i jest w stanie wysterować dowolny głośnik, oferując najwyższą możliwą detaliczność brzmienia. NAD stworzyło także specjalne akcesorium do szaf instalacyjnych, dzięki któremu można zmieścić do sześciu CI 720 V2 w kompaktowej przestrzeni 3U. Gwarantując znakomitą wydajność i łatwość konfiguracji, model ten jest świetnym dodatkiem do najbardziej zaawansowanych instalacyjnych domowych systemów audio.

NAD CI720 V2

60 W na kanał i AirPlay 2

Jednostrefowy sieciowy wzmacniacz strefowy stereo CI 720 V2 o mocy 60 na kanał to znakomity dodatek do dzisiejszych najbardziej zaawansowanych instalacyjnych domowych systemów audio. CI 720 V2 zapewnia 60 W na kanał oraz pozwala na strumieniowanie 24-bitowej muzyki high-res, zarządzając nią z poziomu mobilnego urządzenia poprzez Ethernet i systemy sterowania takie jak Control4, Crestron, RTI oraz URC. CI 720 V2 jest teraz bardziej elastyczny niż kiedykolwiek wcześniej dzięki wbudowanemu AirPlay 2, co ułatwia integrację z ekosystemem Apple.

Bezproblemowa integracja i intuicyjna aplikacja

CI 720 V2 wykorzystuje system operacyjny BluOS, dzięki któremu użytkownik zyskuje dostęp oraz może sterować i strumieniować muzyczne listy odtwarzania do wielu stref z obsługą BluOS w domu przy użycie prostych komend na ekranie dotykowym. Specjalny kształt CI 720 V2 umożliwia zainstalowanie do sześciu sieciowych wzmacniaczy strefowych stereo w pojedynczej przestrzeni 3U, a jego niebywale efektywny i energooszczędny wzmacniacz oraz termostatyczny wentylator zwiększają niezawodność.

NAD CI720 V2

Głosowa obsługa swojej kolekcji

Dodaj funkcję sterowania głosowego BluOS do aplikacji Amazon Alexa, aby cieszyć się głosową obsługą swojej kolekcji muzycznej i serwisów strumieniowych, wykorzystując listę prostych komend. Korzystając z urządzenia Echo można poprosić, żeby Alexa odtworzyła popularne utwory z serwisu Tidal, ustawiła w kolejce zapisane listy odtwarzania, dostosowała głośność w różnych pokojach, a nawet można spytać, co jest odtwarzane, np. w kuchni. Jeśli użytkownik nie ma urządzenia Echo i chciałby je wypróbować może pobrać aplikację Amazon Alexa, aktywować funkcję, wybrać dymek w dolnej sekcji aplikacji Amazon Alexa i powiedzieć dowolną frazę z listy komend.

Fantastyczna wydajność

Zintegrowany wzmacniacz HybridDigital™ CI 720 V2 może pochwalić się 60 W mocy na kanał i aż 165 W mocy dynamicznej. Konstrukcja ta potrafi wysterować dowolny głośnik do rzeczywistego poziomu dźwięku. Skupiając się na tym, jak udoskonalić jakość muzyki przy mniejszym zużyciu energii, NAD wyniósł amplifikację CI na nowy poziom, z mniejszymi zniekształceniami, niższym poziomem szumów i mniejszym zużyciem energii.

NAD CI720 V2

NAD RM 720 – akcesorium ułatwiające instalację

NAD oferuje także profesjonalny stojak instalacyjny z innowacyjnymi półkami, który bez żadnej modyfikacji mieści do sześciu CI 720 V2 w przestrzeni 3U. RM 720 obejmuje zaślepki do montażu na przednim panelu, gdy zainstalowanych jest mniej niż sześć wzmacniaczy.

Technologia MQA (Master Quality Authenticated)

MQA to rewolucyjna technologia, która znajduje się we wszystkich rozwiązaniach instalacyjnych NAD z obsługą BluOS. Dzięki nie możliwe jest przechwytywanie i dostarczanie muzyki MQA do dowolnego pomieszczenia w domu. Wszystkie wzmacniacze i systemy obsługujące BluOS wyposażone są w potężny dekoder i renderer audio dla milionów utworów zakodowanych w MQA. Logo MQA widoczne w aplikacji BluOS wskazuje, że urządzenie dekoduje i odtwarza strumień lub plik MQA, informując tym samym użytkownika, że słyszy dokładnie to, co artysta nagrał i zatwierdził w studiu.

Specyfikacja NAD CI720 V2

Radio internetoweTak
Serwisy strumieniująceDeezer, iHeart Radio, Juke, Napster, Slacker Radio, Spotify, TIDAL, TuneIn, Wimp
Odtwarzane formaty plikówAAC, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA, WMA-L
FLAC, WAV 192/24Tak
Pobór mocy (standby)6W (Network Standby Mode)
Wymiary (S x W x G) mm70 x 120 x 350
Waga kg1.6

Opinie o NAD CI720 V2

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: