Marka: Marmitek

Power Li New

239 zł
/ sztuka

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 12 zł

Sprawdź szczegóły

Marmitek Power Li New

Dzięki listwie zasilającej Marmitek Power LI wszystkie Twoje urządzenia, które zostaną do niej podłączone, zmienią się w urządzenia „inteligentne”! Włączaj i wyłączaj poszczególne gniazdka lub użyj aplikacji Smart me na swoim telefonie lub tablecie, aby ustawić harmonogramy czasowe ich włączania/wyłączania. Listwa zasilająca Power LI jest wyposażona w zabezpieczenie przed przepięciem, dzięki czemu możesz chronić swoje urządzenia np. przed wyładowaniami atmosferycznymi. Listwa ma też wbudowany licznik poboru energii.

Marmitek Power Li New

Plug & play i aplikacja mobilna Smart me

„Inteligentna” listwa zasilająca Marmitek Power LI działa praktycznie od razu po podłączeniu do zasilania. Nie wymaga żadnej bramki sieciowej ani instalacji dodatkowego oprogramowania. Do jej obsługi wystarczy sieć Wi-Fi i aplikacja mobilna Smart me. Aplikacja pozwala na ustawienie czasu włączenia i wyłączenia gniazd. Wszystkie cztery gniazda elektryczne w listwie Marmitek Power LI mogą być włączane i wyłączane niezależnie.

Ta inteligentna listwa zasilająca, może wydatnie przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa Twojego domu czy mieszkania, podczas Twojej nieobecności. Odpowiednie ustawienie harmonogramu włączania i wyłączania poszczególnych urządzeń podłączonych do listwy za pomocą aplikacji Smart me pozwoli stworzyć wrażenie, że jesteś w domu. Jednie porty USB włączane są jako grupa i nie mogą być sterowane indywidualnie. Aplikacja Smart me umożliwia również komunikację z innymi produktami firmy Marmitek, np. gniazdo sieciowe może się włączać automatycznie po zadziałaniu czujnika ruchu (Marmitek Sense SE).

Marmitek Power Li New

Ochrona przed wyładowaniami atmosferycznymi

Wartość sprzętu podłączanego do listwy zasilającej bywa często bardzo wysoka. Może to być np. drogi telewizor lub system audio. Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe w listwie zasilającej Marmitek Power LI chroni podłączony sprzęt przed ewentualnymi negatywnymi skutkami wyładowań atmosferycznych.

Sterowanie głosowe z dowolnego miejsca

Dzięki zgodności z asystentami głosowymi Amazon Alexa i Asystentem Google „inteligentną” listwę zasilającą Power LI można obsługiwać z wykorzystaniem poleceń głosowych. Zarówno sterowanie głosem, jak i obsługa za pośrednictwem aplikacji mobilnej Smart me działają praktycznie z dowolnego miejsca, z którego mamy zapewnione połączenie z Internetem.

Marmitek Power Li New

4 USB i licznik zużycia energii

Listwa zasilająca Marmitek Power LI została wyposażona w cztery porty USB-A obsługujące maksymalne natężenie prądu o wartości 2,4 A. Takie parametry pozwalają szybko naładować Twój smartfon, a nawet tablet bez konieczności korzystania z dodatkowej ładowarki i zajmowania gniazda sieciowego (wystarczy odpowiedni kabel USB). Dzięki zintegrowanemu z listwą zasilającą Marmitek Power LI licznikowi zużycia energii możesz lepiej kontrolować pobór prądu podłączonych do niej urządzeń. Ustaw maksymalne zużycie energii w aplikacji Smart me, a otrzymasz powiadomienie na urządzenie mobilne, jeśli zużywasz więcej energii, niż zostało to zaplanowane.

Marmitek Power Li New

Automatyczny powrót do stanu wyjściowego w przypadku restartu

Power LI automatycznie powraca do stanu sprzed przerwy w dostawie prądu. Zapobiega to np. rozmrożeniu lodówki i popsuciu przechowywanej w niej żywności lub wyłączeniu modemu i utracie możliwości ponownego połączenia z Internetem. Listwa Power LI zapewnia zatem, że wspomniane urządzenia do niej podłączone – lodówka czy modem – po prostu włączą się ponownie, kiedy znów pojawi się prąd. W aplikacji Smart me możesz wybrać, czy chcesz otrzymywać powiadomienia o wyłączeniu urządzenia.

Marmitek Power Li New

Specyfikacja techniczna Marmitek Power LI:

  • Gniazda: 4 x 100-240V, 4 x USB 5V
  • Maksymalna moc wyjściowa: 3680 W
  • Maksymalne natężenie prądu: 16 A
  • Natężenie prądu z USB: pojedynczo maks. 2,4 A, łącznie 4,8 A
  • Ochrona przeciwprzepięciowa: 600 J
  • Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi 2,4 GHz
  • Zasilanie: 100-240 VAC 50/60 Hz
  • Pobór prądu w stanie czuwania: < 0,5 W
  • Długość kabla: 1,5 m
  • Wymiary: 380 x 70 x 45 mm

 

 

Specyfikacja Marmitek Power Li New

Opinie o Marmitek Power Li New

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: