Marka: Marmitek

BoomBoom 80

169 zł
/ sztuka

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 8 zł

Sprawdź szczegóły

Marmitek BoomBoom 80 – odbiornik Bluetooth z NFC

Marmitek BoomBoom 80 to odbiornik Bluetooth z NFC, który przesyła muzykę ze smartfona lub tabletu bezpośrednio do systemu audio. Ten model może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, gdy Twój zestaw nie posiada modułu Bluetooth, a Ty chcesz słuchać muzyki bezprzewodowo. Wystarczy podłączyć urządzenie do posiadanego zestawu audio i sparować je ze swoim smartfonem.

Od teraz możesz słuchać ulubionej muzyki z serwisów strumieniowych, np. Spotify, z zachowaniem optymalnej jakości w przypadku połączenia Bluetooth z telefonu. Dodatkowo wyposażenie tego odbiornika Bluetooth w funkcję NFC oznacza, że BoomBoom 80 paruje się natychmiast, gdy zbliżysz do niego swój smartfon lub tablet.

Marmitek BoomBoom 80

Odbieraj dźwięk z telefonu na swoim systemie audio

Odbiornik Bluetooth BoomBoom 80 umożliwia bezprzewodowe odbieranie dźwięku ze smartfonu lub tabletu na Twoim systemie audio.  Dzięki temu możesz słuchać radia internetowego, muzyki z serwisów streamingowych lub z plików zapisanych na telefonie/tablecie w bardzo dobrej jakości – a to wszystko bezprzewodowo, bez konieczności podłączania kabla! Wysoka jakość dźwięku jest zasługą m.in. zastosowania technologii Bluetooth A2DP oraz solidnej klasy układów cyfrowych, w które wyposażono odbiornik.

Marmitek BoomBoom 80

Pasuje do wszystkich urządzeń

Urządzenie można podłączyć do każdego systemu audio, stacji dokującej lub radioodbiornika/odtwarzacza CD wyposażonego w wejście pomocnicze AUX, wejście liniowe lub Mp3 Link. Odbiornik BoomBoom 80 łączy się bezprzewodowo z każdym smartfonem lub tabletem z Bluetooth, takim jak iPhone, iPad czy urządzenia z Androidem.

Marmitek BoomBoom 80

Łatwe parowanie

Odbiornik Marmitek BoomBoom 80 obsługuję funkcję NFC, dzięki której nie musisz ręcznie parować swojego smartfonu z odbiornikiem. Wystarczy zbliżyć go do odbiornika, a połączenie zostanie nawiązane automatycznie. Tym samym obsługa tego modelu jest niezwykle prosta i intuicyjna.

Słuchaj muzyki z przyjaciółmi

Urządzenie wyposażone jest w przycisk rozłączania, który pozwala na szybką zmianę źródła dźwięku, np. podłączanie telefonów przyjaciół na imprezie. Dostępna jest również funkcja czuwania („Standby”), dzięki której odbiornik jest gotowy do nawiązania natychmiastowego połączenia. 

Marmitek BoomBoom 80

Zasilanie przez USB

Odbiornik BoomBoom 80 zasilany jest przez USB. Umożliwia to wygodne podłączenie go do złącza USB w systemie audio lub dołączonego zasilacza USB.

Specyfikacja techniczna Marmitek BoomBoom 80

 • Obsługiwane profile Bluetooth: A2DP
 • Wersja Bluetooth: 5.0, klasa 1
 • Obsługiwany kodek: SBC
 • Zasięg: do 30 metrów z nadajnikiem klasy 2, do 100 z nadajnikiem klasy 1
 • Opóźnienie dźwięku: SBC 170-270 ms
 • Pamięć parowania: do 8 urządzeń
 • Obsługa NFC: tak
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz- 20 kHz (+/- 3 dB)
 • Wyjście audio: jack 3,5 mm
 • Wymiary (wys. x szer. x gł.): 18 x 60 x 60 mm
 • Waga: 55 g
 • Zasilanie: 100-240 V AC 50/60 Hz, zasilacz micro USB 5 V DC (w zestawie) lub kabel micro USB (w zestawie)

 

 

 

 

 

 

 

Specyfikacja Marmitek BoomBoom 80

Opinie o Marmitek BoomBoom 80

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: