Marka: Marmitek

Invisible Control 2

159 zł
/ sztuka

Produkt w przedsprzedaży

Sprawdź szczegóły

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 8 zł

Sprawdź szczegóły

Marmitek Invisible Control 2 – przekaźnik podczerwieni dla 2 urządzeń

Przekaźnik podczerwieni Invisible Control 2 umożliwia obsługę za pomocą własnego pilota maksymalnie dwóch zamkniętych w szafce urządzeń audio-wideo, takich jak np. amplituner, odtwarzacz czy dekoder TV. Model Invisible Control 2 składa się z modułu podczerwieni zawierającego odbiornik podczerwieni oraz dwóch diod LED emitujących podczerwień. Na każdym urządzeniu, które ma być sterowane zdalnie, umieszcza się jedną diodę LED. W ten sposób można obsługiwać do dwóch urządzeń w zamkniętej szafce za pomocą posiadanego pilota. Moduł podczerwieni to małe „pudełko”, które umieszcza się w polu widzenia pilota.

Marmitek Invisible Control 2

Obsługuj urządzenia zamknięte w szafce

Urządzenie Invisible Control 2 pozwala na obsługę za pomocą własnego pilota zamkniętych w szafce dekoderów, przystawek multimedialnych, odtwarzaczy Blu-ray czy amplitunerów. Jest to podstawowa wersja przekaźnika podczerwieni firmy Marmitek, która pozwala na obsługę maksymalnie dwóch urządzeń.

Marmitek Invisible Control 2

Prosta instalacja i schludny wygląd

Wystarczy umieścić w polu widzenia pilota mały odbiornik podczerwieni zamknięty w srebrnej obudowie i przykleić nadajniki do urządzeń audio-wideo. Sygnał z Twojego pilota będzie przesyłany do nadajników przez odbiornik podczerwieni. Nadajniki będą bezpośrednio obsługiwały Twój sprzęt AV. W ten sposób nie będziesz musiał już otwierać drzwi do szafki, aby zdalnie korzystać ze swoich urządzeń audio-wideo, takich jak np. dekoder TV, odtwarzacz Blu-ray, amplituner czy przystawka multimedialna.

Specyfikacja techniczna Marmitek Invisible Control 2

  • Zakres częstotliwości: 30 – 60 kHz
  • Zasięg odbioru podczerwieni: ok. 8 m
  • Kąt odbioru podczerwieni: 60° (+30°/-30° od środka)
  • Złącza nadajników podczerwieni LED: 2 x jack 3,5-cala (mono)
  • Wymiary (W x S x G): 30 x 90 x 75 mm
  • Zasilanie: 100-240 VAC 50/60 Hz, zasilacz 12 V DC
  • Długość przewodów nadajników: 300 cm (200 cm od wtyku do rozdzielenia, 100 cm od rozdzielenia do diody), wtyk jack 2,5 mm

 

 

Specyfikacja Marmitek Invisible Control 2

Opinie o Marmitek Invisible Control 2

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: