Marka: Marmitek

Start MA

Special Price 299 zł Regular Price 399 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399 zł

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 15 zł

Sprawdź szczegóły

Marmitek Start MA – zestaw startowy inteligentnego domu

Zestaw Marmitek Start MA to doskonałe rozwiązanie na początek przygody z „inteligentnym” domem. Zawiera kamerę View ME, „inteligentne” LED-owe źródło światła Glow ME oraz „inteligentną” wtyczkę Power SI. Do instalacji tego zestawu potrzebujesz jedynie sieci Wi-Fi i aplikacji mobilnej Marmitek Smart me. Użyj tego zestawu do stworzenia rozmaitych scenariuszy we wspomnianym oprogramowaniu, które dostępne jest na smartfony i tablety bezpłatnie w Google Play i App Store. Możesz na przykład zaprogramować automatyczne włączenie „inteligentnej żarówki” Glow ME lub wtyczki Power SI, gdy kamera View ME wykryje ruch.

 

Marmitek Start MA

Kamera View ME

View ME to kamera do użytku wewnątrz pomieszczeń, którą można wykorzystać do monitoringu na odległość za pomocą urządzenia mobilnego i aplikacji Smart me. Urządzenie ma wbudowany mikrofon i głośnik, co pozwala na zdalną komunikację z domownikami. Model View ME to urządzenie typu plug & play – nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników czy wykorzystania bramki sieciowej. Urządzenie ma wejście na karty microSD, co umożliwia zapis nagrania z kamery na przenośną pamięć flash. Rejestrację obrazu nocą ułatwiają diody na podczerwień (zasięg do 10 m).

Marmitek Start MA

„Żarówka” Glow ME

Glow ME to „inteligentna żarówka” LED z gwintem E27, którą możesz sterować zdalnie praktycznie z dowolnego miejsca za pomocą smartfona lub tabletu z zainstalowaną aplikacją Smart me. Możesz zaprogramować np. czas kiedy „żarówka” Glow ME ma się automatycznie włączyć lub wyłączyć. Możesz ją też łatwo przyciemnić za pomocą oprogramowania, a także połączyć z Asystentem Google, Amazon Alexą lub Apple Siri. Model Glow ME firmy Marmitek do obsługi, oprócz aplikacji Smart me, nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników czy innego oprogramowania.

Wtyczka Power SI

„Inteligentna” wtyczka Power SI pozwala na zdalne włączanie i wyłączanie zasilania urządzeń do niej podłączonych, np. lampy. Oprócz gniazda sieciowego urządzenie firmy Marmitek ma też dwa porty USB obsługujące natężenie prądu o wartości 2,4 A, co umożliwia szybkie i wygodne ładowanie baterii urządzeń mobilnych. Model Power SI jest też wyposażony w licznik kontrolujący zużycie energii przez podłączone do niego urządzenia. Wtyczka jest kompatybilna z protokołem transmisji Zigbee (wymagany model Link ME – bramka Zigbee), a także współpracuje z Asystentem Google i Amazon Alexą.

 

Specyfikacja Marmitek Start MA

Opinie o Marmitek Start MA

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: