Poprzedni
Następny

[Wideo] Bowers & Wilkins 700 S3 – nieustanny postęp, istotne zmiany | prezentacja Top Hi-Fi

Światowa premiera nowej serii 700 S3 już za nami, a pierwsze głośniki są już u nas. Seria 700 od samego początku cieszy się szczególnym uznaniem wśród fanów najwyższej jakości brzmienia i klasycznego ponadczasowego designu. Zastępując wielokrotnie nagradzaną i cenioną serię 700 S2, ta całkowicie nowa linia kolumn głośnikowych podnosi jakościową poprzeczkę w swojej kategorii cenowej. Specjalnie na jej potrzeby opracowano zupełnie nowe rozwiązania techniczne oraz wykorzystano najbardziej zaawansowane technologie Bowers & Wilkins, zaczerpnięte wprost z referencyjnej serii 800 Diamond. Zapraszamy na film, w którym Janek przeybliży Wam "sylwetkę" tego wyrafinowanego projektu. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Seria 700 S3 - premiera Bowers & Wilkins | Top Hi-Fi

=

Bowers & Wilkins 804 D4 Diamond | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Głośniki Bowers & Wilkins 803 D4 Diamond – dźwięk, który zapada w pamięć | Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: