Poprzedni
Następny

[Wideo] Nowa seria 700 S3 Bowers & Wilkins - prezentacja zmian, napisy PL | Top Hi-Fi

Nowa seria 700 S3 ma wszelkie cechy, by stać się kolejnym rynkowym bestsellerem. Idąc ścieżką przetartą przez flagową serię 800 Diamond D4, Bowers & Wilkins przeniosło wiele technologii tam użytych właśnie do serii 700 trzeciej generacji. Zmiany są zauważalne i słyszalne, to kolejny postęp, który pozwoli przenieść studyjnej klasy dźwięk do domowego zacisza. Ponadto głośniki z nowej serii 700 od Bowers & Wilkins zyskały nowy, odświeżony wygląd. To piękne szlify projektu, który od lat cieszy się ogromnym uznaniem wśród audiofilów-estetów. Zapraszamy na film, w którym Andy Kerr przybliża nam szczegóły techniczne i zmiany jakie zaszły w nowej serii 700 S3.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 805 D4 Diamond - mały diament, duże aspiracje | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

=

Bowers & Wilkins 804 D4 Diamond | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Głośniki Bowers & Wilkins 803 D4 Diamond – dźwięk, który zapada w pamięć | Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: