Poprzedni
Następny

[Wideo] Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay EX – True Wireless z górnej półki | prezentacja Top Hi-Fi

Dzisiaj przed Państwem produkt mający silne znamiona sztuki designerskiej. To douszne słuchawki bezprzewodowe, które w swoim założeniu mają zapewniać nie tylko brzmienie na naprawdę wysokim poziomie, ale również mają cieszyć oko użytkownika. Bang & Olufsen BEOPLAY EX to słuchawki prawdziwie bezprzewodowe (True Wireless). W każdej słuchawce ukryto po jednym przetworniku o średnicy 9,2 mm. O tym, jakie daje to możliwości brzmieniowe, a także o czasie pracy na jednym ładowaniu, wykorzystanych materiałach i wodoodporności dowiecie się z niniejszego materiału. Serdecznie zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Słuchawki Bezprzewodowe z ANC do 1000 zł | Propozycje Top Hi-Fi

Co wybrać - słuchawki nauszne czy douszne? | Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

TOP 3 słuchawek True Wireless I połowy 2022 | prezentacja i opinia Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: