Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

 

ROTEL CD11 Tribute

Rotel CD11 Tribute to odtwarzacz płyt kompaktowych opracowany we współpracy z legendą świata audio, Kenem Ishiwatą. Staranne wyselekcjonowanie akustycznie dostrojonych komponentów urządzenia pozwoliło wejść na jeszcze wyższy poziom pod względem wydajności i czystości dźwięku. Konstrukcja ta jednocześnie jest gotowa do odtwarzania ponad 200 milionów płyt CD, które zostały sprzedane na przestrzeni ostatnich 30 lat.

ROTEL CD11 Tribute

Japoński Rotel zajmuje się projektowaniem i produkowaniem odtwarzaczy CD już od 1989 r., od chwili debiutu modelu RCD-855 nieustannie patrząc w przyszłość. Stąd też możliwość nawiązania współpracy z Kenem Ishiwatą, legendą świata audio, została z radością przyjęta przez zespół projektantów Rotel – wszystko po to, aby móc opracować jeszcze lepszą wersję niezwykle cenionego modelu CD11. Tym samym ta owocna współpraca pozwoliła stworzyć coś naprawdę wyjątkowego – wersję CD11 Tribute.

ROTEL CD11 Tribute

CD11 Tribute może pochwalić się daleko idącymi modyfikacjami zasilania, odwodów przetwornika cyfrowo-analogowego, jak również precyzyjnie dobranymi komponentami w torze sygnałowym audio. Zastosowane rozwiązania przełożyły się na zwiększone poczucie przestrzeni, lepszą precyzję, detaliczność i autentyczność dźwięku.

ROTEL CD11 Tribute

Rotel CD11 Tribute wyposażono w wyjścia analogowe RCA i cyfrowe koncentryczne, a w obsłudze urządzenia pomagają wyświetlacz na przednim panelu i pilot zdalnego sterowania. Najnowszy model dumnie kontynuuje tradycję japońskiej firmy, odzwierciedlając dziedzictwo Kena oraz jego niestrudzone wysiłki w opracowywaniu produktów audio, których poziom wykracza poza ich cenę.

 

Odtwarzane formaty płytCD
Przetworniki C/ATexas Instruments
Pasmo przenoszenia20-20,000Hz (± 0.5 db)
Zniekształcenia THD0.005% @ 1kHz
Stosunek sygnał/szum> 125 dB (“A” weighting)
Zakres dynamiki> 99 dB
Pobór mocy (max)15 W
Pobór mocy (standby)< 0,5 W
Wymiary (S x W x G) mm430 x 98 x 314
Waga kg5,8

Marka: Rotel

CD11 Tribute

As low as 2 099 zł Regular Price 2 299 zł
/ sztuka
  • Odtwarzane formaty płyt: CD
  • Przetworniki C/A: c
  • Pasmo przenoszenia: 20-20,000Hz (± 0.5 db)
  • Zniekształcenia THD: 0.005% @ 1kHz

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 105 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: