Poprzedni
Następny

Kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins z serii 700 S2 w promocyjnych cenach

Poszukujesz wysokiej jakości kolumn głośnikowych do systemu audio? Teraz masz wyjątkową okazję na zakup modeli z uznanej serii 700 brytyjskiej marki Bowers & Wilkins. Sprawdź listę tych, które obecnie są oferowane w obniżonych cenach. Promocyjne ceny dotyczą egzemplarzy ekspozycyjnych, prezentowanych w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins z serii 700 S2

Seria 700 S2 marki Bowers & Wilkins łączy zaawansowane rozwiązania techniczne oraz klasyczne wzornictwo. Cechą wyróżniającą modele do niej należące jest szerokie wykorzystanie innowacji zarezerwowanych dotychczas dla serii 800 Diamond tego brytyjskiego producenta, która przez wielu specjalistów, jak i samych użytkowników uważana jest za jedną z najlepszych w swojej klasie. Inżynierowie i projektanci pracujący dla firmy Bowers & Wilkins zastosowali tu także nowe, specjalnie opracowane technologie, które zadebiutowały wraz z serią 700 S2 w 2017 roku. Od tego czasu modele z serii 700 S2 zdobyły uznanie wielu miłośników dobrego brzmienia.

Bowers & Wilkins Seria 700 S2

Zróżnicowana linia produktowa

Serię 700 S2 tworzy szeroka gama wszechstronnych kolumn głośnikowych o wyjątkowym potencjale brzmieniowym. Wybierając ją do systemu audio możesz przenieść studyjny dźwięk do własnego domu. Z wykorzystaniem modeli z serii 700 S2 Bowers & Wilkins stworzysz zarówno zestaw stereo, jak i kino domowe. Znajdziesz w niej kolumny podłogowe – 702 S2, 703 S2 i 704 S2, podstawkowe – 705 S2, 706 S2 i 707 S2, a także głośniki centralne – HTM71 S2 i HTM72 S2. Zestaw kolumn możesz wzbogacić także o subwoofer DB4S (nieobjęty akcją promocyjną).

Kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins z serii 700 S2

Dostępna kolorystyka kolumn to satynowa biel, błyszcząca czerń i drzewo różane. Taka różnorodność modeli pozwala skonfigurować system audio perfekcyjnie dopasowany do potrzeb użytkownika, a także do aranżacji pomieszczenia odsłuchowego.

Liczne testy i prezentacje

Kolumny Bowers & Wilkins z serii 700 S2 od momentu swojej premiery były testowane, a jednocześnie doceniane przez wiele magazynów i portali branżowych, również tych polskojęzycznych. Zachęcamy do lektury m.in. testu kolumn podłogowych 705 S2, który opublikowaliśmy w naszej Strefie Wiedzy na tophifi.pl.

Zobacz również film prezentujący serię 700 S2 marki Bowers & Wilkins:

Zapraszamy do salonów

Objęte akcją promocyjną egzemplarze ekspozycyjne Bowers & Wilkins z serii 700 S2 możesz sprawdzić w naszych salonach Top Hi-Fi & Video Design, które dysponują specjalnie przystosowanymi salami odsłuchowymi. Dostępni na miejscu specjaliści pomogą Ci w przetestowaniu wybranych modeli i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanym sprzętem.

Bowers & Wilkins Seria 700 S2Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: