Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Devialet Gemini - słuchawki True Wireless

Wiedza, pomysłowość i bogate doświadczenie zespołu inżynierów Devialet po raz pierwszy zostało wykorzystane do opracowania konstrukcji mobilnej. Efektem tych prac badawczo-rozwojowych są douszne słuchawki True Wireless Devialet Gemini, które zapewniają najlepszy możliwy dźwięk w każdym wymiarze. W końcu, jak zaznacza francuski producent, „dźwięk jest muzyką, którą kochamy, hałas elementem, który staramy się wyeliminować, a głosy tym, czego nie chcemy utracić”.

Devialet Gemini

Angażujący i emocjonujący dźwięk

Sposobem na zrewolucjonizowanie dźwięku jest sięgnięcie po najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Jednym z nich jest układ EAM (Ear Active Matching), automatycznie dostosowujący sygnał audio do kształtu ucha wewnętrznego użytkownika. Przekłada się to na fantastyczne i bezkompromisowe wrażenia dźwiękowe.

Opatentowany algorytm EAM sprawia, że użytkownicy słuchawek Devialet Gemini mogą cieszyć się wspaniałą jakością dźwięku. Algorytm jest w stanie natychmiast „rozpoznać” specyficzny kanał słuchowy dowolnego słuchacza i automatycznie dopasować sygnał do ucha, nawet 10 000 razy na sekundę, oferując w pełni angażujący i emocjonujący dźwięk.

Devialet Gemini

Skuteczna izolacja od hałasów

Dzięki autorskiemu układowi redukcji hałasu możesz odizolować się od swojego otoczenia – po prostu wybierz jeden z trzech poziomów: „niski”, „wysoki” lub „płaski”. Hybrydowa konstrukcja z dwoma mikrofonami współpracuje ze specjalnymi filtrami cyfrowymi, wykorzystując opatentowaną technologię IDC (Internal Delay Compensation) – wszystko po to, aby poprawić skuteczność redukcji hałasu i zapewnić efektywną przepustowość. IDC doskonale kompensuje wewnętrzne opóźnienie generowane przez pętlę redukcji hałasu, znacznie poprawiając redukcję szumów, zwłaszcza przy wyższych częstotliwościach.

Devialet Gemini

Usłysz świat takim, jakim jest

Intuicyjny tryb przezroczystości pozwala usłyszeć świat takim, jakim jest. Dwa pracujące synchronicznie mikrofony skutecznie przesyłają dźwięk z zewnątrz. Chcesz porozmawiać? Słuchawki True Wireless Devialet Gemini są wystarczają inteligentne, aby aktywnie odfiltrowywać hałas otoczenia, skupiając się na zakresie częstotliwości 300-3000 Hz, odsłaniając jednocześnie wszystkie niuanse ludzkiego głosu. Ponadto użytkownik może wybrać swój preferowany stopień przezroczystości na jednym z dwóch poziomów: niskim lub wysokim.

Devialet Gemini

Pressure Balance Architecture

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem jest akustyczna architektura kaskadowych komór dekompresyjnych, których zadaniem jest zapewnienie idealnego ciśnienia wewnętrznego. Każda komora pokryta została specjalną siatką akustyczną, która ma za zadanie aktywnie chronić przed przenikaniem zewnętrznego hałasu do układu, gwarantując efektywność układu ANC. W rezultacie słuchacz może liczyć na najwyższej jakości dźwięk.

 

Zachęcamy też Państwa do zapoznania się z artykułami o słuchawkach Devialet Gemini, dostępnymi w zakładce "Publikacje", znajdującej się nad opisem produktu.

 

 

Pasmo przenoszenia (Hz)5 Hz - 20,000 Hz
Zniekształcenia (%)<0.1% 1kHz, 94dB
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówTak
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0,008/sztuka
InneBT 5.0; Siri & Google Assistant; SBC, AAC, Qualcomm aptX; czas ładowania: słuchawki 1,5 godz.; case: 3,5 godz.;

Marka: Devialet

Gemini

849 zł
/ komplet
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 5 Hz - 20,000 Hz
  • Zniekształcenia (%): <0.1% 1kHz, 94dB
  • Konstrukcja: Zamknięta
  • Odłączany przewód: Nie

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 42 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: