Poprzedni
Następny

Hegel wprowadza na rynek wzmacniacz zintegrowany H190v

Hegel to marka, którą tworzą pasjonaci muzyki. Dlatego Norwedzy starannie dopracowują swoje urządzenia, dążąc do tego, by były odpowiednie dla wszystkich typów głośników, gatunków muzycznych i scenariuszy codziennego użytkowania. Doskonałym przykładem jest nowy wzmacniacz H190v. Wyposażony w szereg przydatnych funkcji, jak np. zaawansowany DAC, obsługa serwisów streamingowych, wyjście słuchawkowe, możliwość integracji z systemami smart home oraz topowy przedwzmacniacz gramofonowy, pozwala po prostu cieszyć się muzyką w taki sposób, w jaki lubisz najbardziej. Dowiedz się więcej.

wzmacniacz zintegrowany hegel H190v na półce w salonie

Wyrafinowany, bezkompromisowy, uniwersalny

Wzmacniacze zintegrowane Hegla od lat stanowią punkt odniesienia, jeśli chodzi o jakość i precyzję wykonania. Najnowsze dzieło marki, czyli H190v, kontynuuje tę tradycję. To przemyślana ewolucja największego hitu sprzedażowego Norwegów – modelu H190 – która łączy wyrafinowanie i świetną wydajność poprzednika z jeszcze większą uniwersalnością. Dlatego sprosta oczekiwaniom wszystkich miłośników dobrego brzmienia, którzy szukają bezkompromisowego, wielofunkcyjnego wzmacniacza.

H190v odznacza się typową dla marki, minimalistyczną stylistyką. Starannie dobrane podzespoły umieszczono w solidnej, stalowej obudowie. Na przedniej ściance – wykonanej z aluminium – znajdują się dwa pokrętła do regulacji oraz dyskretny wyświetlacz. Wszystko to podkreśla wyrafinowanie urządzenia i stanowi jego znak rozpoznawczy. Ponadto H190v jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i białym – dzięki czemu doskonale odnajdzie się we wnętrzach o różnej stylistyce.

biały wzmacniacz zintegrowany hegel H190v

Wnętrze wzmacniacza to z kolei bezkompromisowa konstrukcja nastawiona na uzyskanie jak najwyższej mocy przy jednoczesnej minimalizacji zakłóceń. Duży transformator toroidalny i wysokiej jakości tranzystory zapewniają do 150 W mocy na kanał w klasie AB. Z kolei oddzielna sekcja przedwzmacniacza korzysta z udoskonalonego zasilacza, co skutkuje jeszcze niższym poziomem zakłóceń. Dzięki temu DAC przetwarza sygnał z wysoką precyzją, zapewniając imponujący poziom detali i niuansów.

Wysokiej klasy przedwzmacniacz gramofonowy

Najbardziej znaczącą innowacją, która nadaje H190v jeszcze bardziej uniwersalny charakter, jest wysokiej klasy przedwzmacniacz gramofonowy. To odpowiednio przystosowany układ, znany z przedwzmacniacza V10. Dzięki niemu do nowej integry Hegla podłączysz gramofon z wkładką MM i będziesz cieszyć się szczegółowym, potężnym dźwiękiem, który ożywi Twoją kolekcję czarnych płyt.

złącza wzmacniacza zintegrowanego Hegel H190v

Po prostu ciesz się muzyką

Żeby pozwolić Ci czerpać radość z każdego odsłuchu, H190v wyposażono w szereg praktycznych rozwiązań. Pierwszym z nich jest efektywny wzmacniacz słuchawkowy z wyjściem jack 6,3 mm, odpowiedni nawet dla najbardziej wymagających słuchawek.

Nie zapomniano też o łatwym dostępie do serwisów streamingowych i przydatnych funkcjach sieciowy, jak np. Apple AirPlay 2, Roon Ready i Spotify Connect.

Zwieńczeniem jest gotowość do integracji z systemami smart home, jak Control4, Crestron i Savant.

Podsumowując: Hegel H190v to po prostu kompletne rozwiązanie typu all-in-one, które pozwoli Ci cieszyć się muzyką w taki sposób, w jaki lubisz najbardziej.

wzmacniacz hegel h190v w salonie

Przewidywana dostępność

Dostępność Hegla H190v w naszych salonach przewidujemy już w maju tego roku.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: