Poprzedni
Następny

Słuchawki True Wireless Audio-Technica ATH-TWX9 – testy, opinie, recenzje i wideorecenzje

Słuchawki douszne w różnych formach są z nami od dawna – przewodowe jak również te bez kabla niezbędnego do odsłuchu muzyki. Bezprzewodowe konstrukcje są wystarczająco zaawansowane, by dać inżynierom niemałą zagwozdkę w procesie projektowania. Co jednak, gdy producent postanawia pójść krok dalej z innowacyjnymi rozwiązaniami?

W odpowiedzi powstał model ATH-TWX9 od znanej i cenionej przez wielu marki Audio Technica. Jakie rozwiązania techniczne je wyróżniają? Czy warto zwrócić na nie uwagę poszukując słuchawek True Wireless w segmencie premium? Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję zakupową, sprawdź recenzje i testy tego modelu. Z artykułu dowiesz się również, gdzie możesz kupić ten model.

Spis treści:

1. Recenzja Top Hi-Fi

2. Recenzja Hi-Fi i Muzyka

3. Recenzja audiostereo.pl

4. Opinie

5. Wideorecenzja

6. Gdzie kupić?

Audio-Technica ATH-TWX9

Najważniejsze cechy

 • bezprzewodowe słuchawki douszne True Wireless z funkcją redukcji hałasu

 • ergonomiczny design i konstrukcja spełniająca normę wodoodporności IPX4

 • jeden wariant kolorystyczny – klasyczna czerń z nowocześnie prezentującymi się metalicznymi akcentami w ciemnobrązowym kolorze

 • silikonowe wkładki douszne w 4 rozmiarach dla uniwersalnego komfortu użytkowania - XS/S/M/L

 • wydajny system ANC z funkcjonalnością hear-through umożliwiającą odsłuch dźwięków otoczenia bezpośrednio przez słuchawki

 • automatyczna dezynfekcja słuchawek w etui ładującym z wykorzystaniem światła UV

 • przetwornik elektrodynamiczny o średnicy 5.8mm opracowany przez inżynierów Audio-Technica dla obszernej dynamiki oraz klarowności brzmienia

 • łączność Bluetooth w standardzie 5.2 z obsługą kodeku aptX Adaptive

 • bateria umożliwiająca 6 godzin słuchania muzyki i multimediów oraz do 12,5 godziny dalszego działania z etui ładującego

Audio-Technica ATH-TWX9 - recenzja Top Hi-Fi

Wygląd i komfort użytkowania

Wśród wielu obecnie dostępnych i nowo prezentowanych słuchawek True Wireless, design Audio-Techniki wyróżnia się z tłumu. ATH-TWX9 łączą nieco futurystyczną formę z ergonomicznymi rozwiązaniami, które usprawniają codzienne użytkowanie. Kształty poliwęglanowej obudowy prezentują się nowocześnie, a całość optymalnie układa się w uchu. Spasowanie całości jak przystało na słuchawki klasy premium daje poczucie solidności. Projektanci zdecydowali się na nieco inne rozwiązanie elementów sterujących – poszczególne funkcje rozdzielono między panel dotykowy, a fizyczny przycisk na zewnętrznej, lekko odstającej części obudowy. Więcej o samej obsłudze słuchawek powiemy w oddzielnym fragmencie testu. Na plus zasługuje charakter pracy wspomnianych przycisków. Łatwo wyczuć je pod palcem i przyzwyczaić się do ich umiejscowienia, a klikanie jest wyraziste co usprawnia zmianę głośności oraz innych ustawień.

Audio-Technica ATH-TWX9

Ergonomiczny kształt oraz cztery rozmiary dołączonych końcówek silikonowych przekładają się na komfort użytkowania. ATH-TWX9 stabilnie utrzymują się nawet w mniejszych uszach, a wkładki douszne dostarczone przez producenta są wysokiej jakości. Miękki silikon skutecznie wypełnia wewnętrzną część małżowiny, dając tym samym skuteczne pasywne wyciszenie otoczenia. W słuchawkach można komfortowo przemieszczać się po ulicy w godzinach szczytu i nawet bez włączonego ANC odciąć od miejskiego zgiełku. Audio-Technica plasuje się w czołówce najbardziej komfortowych słuchawek dokanałowych True Wireless.

Testowany model otrzymał jeden wariant kolorystyczny – czerń z metalizowanymi akcentami o ciemnobrązowej barwie. Zarówno etui ładujące jak i same słuchawki są w większości pokryte matowym wykończeniem, co korzystnie wpływa na ergonomię użytkowania. Wymiary oraz kształt etui są optymalne do komfortowego przenoszenia w kieszeni spodni czy plecaku, nie odbiegając objętością od konkurencyjnych modeli w zbliżonym segmencie cenowym.

Możliwości połączeniowe i obsługa

Łączność ATH-TWX9 bazuje na energooszczędnym module Bluetooth w standardzie 5.2. Dynamika brzmienia zostaje zachowana dzięki obecności najlepszych obecnie kodeków audio – aptX, aptX Adaptive, AAC i SBC. Aby usprawnić synchronizację dźwięków podczas oglądania filmów zastosowano technologię opracowaną przez firmę Qualcomm, która daje tryb niskiej latencji. Sprawdza się to w codziennym użytkowaniu, a głębię dźwięku odczujemy zarówno w muzyce jak i filmach. Do sparowania z urządzeniem mobilnym nie jest potrzebna aplikacja, ale Audio-Technica stworzyła bezpłatne oprogramowanie dostępne na systemy Android oraz iOS.

Audio - Technica ATH-TWX9 słuchawki True Wireless z redukcją hałasu

Słuchawki obsługują jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth, między którymi można płynnie przechodzić bez dodatkowych ustawień. Początkowa konfiguracja to szybki i intuicyjny proces – po otwarciu etui wystarczy wyjąć z niego obie słuchawki. Pięć diod LED najpierw zaświeci białym światłem, a następnie zacznie pulsować (również białym kolorem) dopóki nie wybierzemy urządzenia na liście Bluetooth w smartfonie lub komputerze. Każde kolejne połączenie po początkowym sparowaniu jest dużo szybsze – dokładnie tak, jak w przypadku większości słuchawek bezprzewodowych.

Konstrukcja ATH-TWX9 została przemyślana, by ułatwić dostęp do kluczowych funkcji wprost ze słuchawek. Sterowanie głośnością, odtwarzaniem czy trybami systemu ANC może przebiegać bez sięgania po urządzenie źródłowe. Czynności te rozdzielono między panele dotykowe, a fizyczne przyciski.

Pojedyncze klawisze na zewnętrznej, odstającej części obudowy służą do sterowania odtwarzaniem i głośnością. Kliknięcia na prawej słuchawce działają następująco:

 • pojedyncze kliknięcie: pauza/odtwarzanie

 • dwukrotne kliknięcie: następny utwór

 • trzykrotnie kliknięcie: poprzedni utwór/powrót do początku utworu

 • naciśnięcie i przytrzymania (około 2 sekundy): rozłączanie/anulowanie połączenia telefonicznego, to samo można zrobić przy użyciu lewej słuchawki

Poziom głośności reguluje się równie intuicyjnymi sekwencjami, tym razem przyciskiem na lewej słuchawce:

 • pojedyncze kliknięcie: zwiększa głośność o 1 stopień

 • dwukrotnie kliknięcie: zmniejsza głośność o 1 stopień

Atutem testowanego modelu jest niezależna regulacja poziomu w samych słuchawkach. Można dostosować jedno stałe ustawienie przyciskami, a następnie kontrolować głośność precyzyjnie z poziomu smartfonu lub innego urządzenia. Nie każde słuchawki True Wireless posiadają te przydatne rozwiązanie. Plus dla japońskich projektantów za dbałość o szczegóły.

Ustawienia systemu redukcji hałasu zmieniamy naciskając czujnik dotykowy. Sprawnie reagują one na dotyk i podczas testów nie zdarzyło się samoistnie przełączanie – na przykład podczas wkładania lub wyjmowania słuchawek z uszu. Dwukrotne dotknięcie panelu po lewej stronie przełącza między trybem pełnego wyciszenia, a hear-through (przejrzystym). Ten drugi przydaje się w różnych sytuacjach w miejscach publicznych – komunikacji miejskiej, sklepie czy biurze. Wbudowane mikrofony precyzyjnie przekazują to co dzieje się dookoła, dzięki czemu tryb ten jest naturalny dla ucha. Dotknięcie i przytrzymanie palca na prawej słuchawce aktywuje asystenta głosowego – Google Assistant lub Siri w zależności od posiadanego smartfona.

Wydajność na baterii

Wbudowany akumulator według pomiarów producenta daje do 6 godzin bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z włączonym systemem ANC. Kolejne 12,5 godziny działania dostarcza bateria w etui ładującym. Nasze testy bazujące na sparowaniu słuchawek z urządzeniem na Androidzie pokazały, że wyniki te są osiągalne w codziennym użytkowaniu. Głośność ustawiona na poziomie 40-50 procent umożliwia komfortowy odsłuch podcastów, muzyki lub dźwięku filmów przez około 6 godzin.

Audio - Technica ATH-TWX9 słuchawki True Wireless z redukcją hałasu

Uzupełnienie energii w słuchawkach przez dołączony case trwa około 2.5 godziny od zera. Gdy akumulator litowo-polimerowy wyczerpie się całkowicie, czas ładowania do stu procent wynosi około 3.5 godziny poprzez port USB-C. Etui jest kompatybilne z ładowarkami indukcyjnymi (w najpopularniejszym obecnie standardzie Qi), ale proces ten lepiej zostawić na wieczór – zapełnienie akumulatora tą metodą potrwa około 5 godzin. Niektórzy konkurenci oferują krótsze czasy ładowania zarówno case’a oraz samych słuchawek – Audio-Technica zdecydowała się na inną strategię, ale na plus może to mieć korzystny wpływ na stan akumulatora w dłuższym okresie użytkowania. Wolniejsze ładowanie ogniwa spowolni też degradację jego pojemności. 

Etui ładujące i funkcja antybakteryjna

Innowacyjne rozwiązania widać szczególnie w etui ładującym. Minimalistyczny wygląd osiągnięto przez ograniczenie widocznych elementów – konstrukcja nie posiada nawet dedykowanego przycisku parowania Bluetooth. Zaokrąglony kształt i optymalne rozmiary ułatwiają komfortowe przenoszenie słuchawek oraz ich ładowanie. Nieco futurystyczną formę etui przełożono też na funkcje, odróżniające testowane słuchawki od konkurencyjnych modeli True Wireless.

Wyróżniającą cechą jest zastosowanie technologii światła UV do dbałości o czystość. Rozwiązanie zaczerpnięte z najnowocześniejszych osiągnięć medycyny pozwala utrzymać higienę korzystania z słuchawek na wysokim poziomie. Producent zastrzega przy tym, że dezynfekowane są zewnętrzne powierzchnie kopułek – woskowina potencjalnie zbierająca się na silikonowych końcówkach to aspekt, o który powinien zadbać sam użytkownik. Czyszczenie światłem ultrafioletowym przebiega automatycznie po włożeniu lewej oraz prawej słuchawki do etui i zamknięciu go całkowicie. Diody statusu LED pulsują rytmicznym, fioletowym światłem do czasu aż proces się zakończy.

Brzmienie i skuteczność ANC

Audio-Technica należy do producentów, którzy są zdolni skorzystać z dostępnych rozwiązań technologicznych i materiałów na dany moment, by osiągnąć realistyczne, szczegółowe brzmienie. Marka z Tokio posiada na kartach historii modele wnoszące wiele dobrego do świata hi-fi – na przykład popularne w studiach nagrań ATH-M50x, które z czasem doczekały się bezprzewodowej wersji. Charakterystycznymi cechami w brzmieniu Audio-Techniki jest przestrzenność, odczuwalna lekkość dźwięku, a całość „okraszona” wysoką rozdzielczością. Wszystko to dostarczają ATH-TWX9.

Audio-Technica ATH-TWX9

Brzmienie słuchawek całościowo dostrojono ze zwiększeniem nacisku na średnicę oraz wysokie tony. Przekłada się to na dźwięk odczuwalny jako jasny, klarowny, precyzyjny i dość lekki. Jednocześnie zaskakująco dobrze połączono te cechy z ilością oraz jakością basu – jest go wystarczająco dużo, aby podkreślić ogólną dynamikę. Jakie dokładnie są mocne strony brzmienia testowanego modelu?

Od pierwszych minut styczności z ATH-TWX9 uwagę zwraca przestrzenność, optymalne poczucie „doświetlenia” i napowietrzenia sceny dźwiękowej. Efekt ten pozostaje naturalny przy odsłuchu praktycznie każdego gatunku muzyki. Osiągnięto go głównie przez zastosowanie wysokiej jakości przetwornika dynamicznego o średnicy 5.8mm. Wielokierunkowa scena z odczuwalnym rozmieszczeniem poszczególnych warstw nagrań to wciąż rzadko spotykana cecha w słuchawkach dokanałowych. Staranne realizacje rocka, muzyki jazzowej czy klasycznych symfonii słuchane z ATH-TWX9 brzmią świetnie. Słychać dużo detali na głównym i dalszym planie, a dźwięk jest naturalny tonalnie. Ilość basu, średnicy i wysokich tonów znają swoje miejsce – pomimo nieco jaśniejszego strojenia praktycznie nie usłyszymy wyostrzenia górnego pasma. Efekt ten może się pojawić wyłącznie przy bardzo słabych realizacjach albumów. Ogólna wierność i rozmiar dźwięku sprawiają pozytywne wrażenie, bez problemu stawiając wyzwanie konkurencyjnym flagowym słuchawkom TWS.

Bas jest utrzymany w optymalnej ilości, a nacisk położono głównie na jego odczuwalną jakość – głębokie prezentowanie najniższych partii w utworach. Brzmienie pasma dostrojono, by było naturalne i nie brakowało mu szczegółowości. Rozdzielczość niskich tonów jest cechą, o której rzadko się mówi w słuchawkach, ale testowany model pozwala odróżniać między sobą teksturę poszczególnych dźwięków. Odsłuch ścieżek dźwiękowych z filmów czy dynamicznego EDMu pozwala poczuć głębię oraz dynamikę basu jaką dają słuchawki Audio-Techniki. Przy „lżejszych” rodzajach nagrań rozmiar dźwięku nie przytłacza – potrafi być relaksujący i nieco mniej techniczny. Kilkugodzinne słuchanie podcastów czy audiobooków jest w rezultacie przyjemne, a brzmienie optymalnie nasycone do komfortowego odbioru.

Audio - Technica ATH-TWX9 słuchawki True Wireless z redukcją hałasu

Średnica i wysokie tony dominują ilościowo. ATH-TWX9 wyróżniają się wśród innych topowych słuchawek TWS właśnie dzięki unikalnemu strojeniu. Lżejsze, naturalnie przestrzenne brzmienie wyższych pasm uprzyjemnia odsłuch. Jednocześnie zapewnia wysoki poziom technicznych cech dźwięku – dużo detali, precyzyjna scena oraz nasycona prezentacja wokalu. Audio-Technica dobrze wie, do jakiego rodzaju odbiorcy dociera potencjalnie najczęściej. Słychać to po strojeniu wielu poprzednio testowanych przez nas modeli. ATH-TWX9 przenoszą cechy niektórych wokółusznych modeli do bardziej mobilnej formy. Miniaturyzują brzmienie znane ze stricte studyjnych słuchawek Tokijskiej marki zachowując precyzję, lekkość i rozdzielczość. Wymagający użytkownik, który chce zachować jakość brzmienia w biegu powinien być zadowolony.

Czy warto? Plusy i minusy. Gdzie kupić?

Wciąż rosnący rynek bezprzewodowego audio wzmaga konkurencję, co ostatecznie jest korzystnie dla końcowego użytkownika. Czy warto zwrócić uwagę na propozycję Audio-Techniki szukając słuchawek TWS w segmencie premium? Zobaczmy ponownie plusy i minusy testowanego modelu.

Plusy:

 • ergonomiczny design – matowe wykończenie, kompaktowe etui ładujące oraz dobre dopasowanie słuchawek dzięki kształtom obudowy

 • dołączone akcesoria są wysokiej jakości, dzięki czemu nie trzeba niczego dokupować, by korzystać z pełni możliwości sprzętu

 • innowacja w postaci systemu dezynfekcji z wykorzystaniem światła UV

 • brak konieczności instalowania dodatkowych aplikacji, co przyspiesza proces parowania Bluetooth

 • szczegółowe brzmienie zapewniające trójwymiarową scenę dźwiękową

 • podatność na dowolny korektor EQ, umożliwiając łatwe dopasowanie brzmienia do własnych preferencji

 • stabilne połączenie bezprzewodowe obsługujące wysokie jakości kodeki aptX

 • wydajne działanie systemu ANC – mocne wyciszenie w jego głównym trybie oraz klarowny przekaz otoczenia w trybie „hear-through”

Minusy:

 • pełne ładowanie słuchawek mogłoby trwać nieco krócej – duża część konkurentów wspiera też szybsze ładowanie bezprzewodowe niż to co oferuje testowany model

 • nietypowy wygląd i jeden wariant wykończenia mogą nie przypaść do gustu każdemu

Podsumowanie recenzji Top Hi-Fi

Audio-Technica kojarzy się pozytywnie wśród melomanów i wielu studyjnych realizatorów dźwięku. Po premierze takich modeli jak ATH-TWX9 kolejny raz widać, że marka z Tokio potrafi zaprojektować kompaktowe słuchawki naszpikowane technologią – nie tylko hi-endowe konstrukcje wokółuszne. Nowy model bezprzewodowy oferuje ergonomiczne, nowoczesne rozwiązania i wydajne działanie funkcji ANC. Do tego brzmienie wciąż pozostaje charakterystycznie dopracowane. Jeśli pierwszą stycznością z możliwościami Audio-Techniki będzie przedmiot tego testu, raczej trafi do nowego nabywcy. W segmencie flagowych słuchawek True Wireless ATH-TWX9 są mocnym konkurentem.

Audio-Technica ATH-TWX9 – recenzja „Hi-Fi i Muzyka”

Słuchawki True Wireless ATH-TWX9 miała okazję sprawdzić redakcja miesięcznika „Hi-Fi i Muzyka”.

Audio - Technica ATH-TWX9 słuchawki True Wireless z redukcją hałasu

Brzmienie okazuje się bardzo spójne, co jest czymś niespotykanym w przypadku tego rodzaju konstrukcji:

„Podzakresy są ze sobą idealnie sklejone, a przejścia pomiędzy nimi – niezauważalne. Prezentację cechuje równowaga tonalna, bez uprzywilejowania niskich czy wysokich tonów (…). W ATH-TWX9 uzyskano (praktycznie niespotykane w bezprzewodowych dokanałówkach) naturalność i kulturę, co wyróżnia je na tle całej TWS-owej konkurencji”.

Ozdobą brzmienia są wysokie tony:

„Brzmienie zdobią wysokie tony (…). Aksamitna gładkość wysokich tonów przy zachowaniu gradacji detali nie ma sobie równych wśród dokanałówek w zbliżonej cenie. Jeżeli natomiast skoncentrujemy uwagę na wybranym instrumencie, np. gitarze akustycznej, otrzymamy mnóstwo szczegółów, świstów i delikatnych wybrzmień. Coś pięknego”.

Autor zwraca uwagę, że model ATH-TWX9 sprawdzi się z różnymi gatunkami muzycznymi:

„Szczytowe TWS-y Audio-Techniki nie są przy tym specjalnie wybredne w odniesieniu do repertuaru. Oczywiście, chętniej przyjmują audiofilskie realizacje nagrań na instrumentach akustycznych, ale nie robią też problemu przy rockowym łojeniu, muzyce filmowej czy elektronicznej. Ich popisowym numerem będą rozbujane kawałki soulowe, gdzie dynamicznej, pulsującej sekcji rytmicznej towarzyszą rozświetlone dęciaki, a całość zdobią spektakularne niekiedy efekty stereofoniczne”.

W podsumowaniu można przeczytać, że ATH-TWX9, jako pierwsze słuchawki True Wireless, otrzymały w magazynie „Hi-Fi i Muzyka” ocenę hi-end:

„Audio-Techniki ATH-TWX9 nie należą do najtańszych, ale pod względem jakości brzmienia, wykonania oraz obsługi są warte każdej złotówki. Po krótkiej walce wewnętrznej postanowiłem przyznać im ocenę hi-end, po raz pierwszy dla słuchawek TWS”.

Słuchawki ATH-TWX9 zdobyły też „Nagrodę Roku 2024” miesięcznika „Hi-Fi i Muzyka”. Pełną recenzję japońskiego modelu znajdziesz w numerze 09/2023 tego magazynu.

Audio-Technica ATH-TWX9 – recenzja audiostereo.pl

Słuchawki Audio-Technica ATH-TWX9 przetestowała także redakcja portalu audiostereo.pl. Jak wypadł ten model podczas odsłuchów?

Audio - Technica ATH-TWX9 słuchawki True Wireless z redukcją hałasu

Zarówno same słuchawki, jak i dołączone do nich etui, zwracają uwagę swoim ekskluzywnym wzornictwem:

„Nie da się ukryć, że Audio-Technica swoja ofertą pokrywa praktycznie pełne spectrum oczekiwań konsumenckich – od tych najbardziej podstawowych, po niemalże butikowo / high-endowe, a tytułowe ATH-TWX9 właśnie do tej drugiej, ekskluzywnej grupy z powodzeniem możemy zaliczyć. Weźmy pod lupę chociażby pozornie li tylko użytkowego case’a - to już nie jest zwykłe plastikowe etui i „pchełki” jakich wiele, gdzie bez zerknięcia na logotyp nie sposób odróżnić producenta, lecz produkt skierowany do świadomego własnych wyborów i oczekiwań, a zarazem ceniącego luksus odbiorcy”.

Jakiego brzmienia można oczekiwać od słuchawek ATH-TWX9?:

„Brzmienie ATH-TWX9 jest fenomenalnie liniowe, koherentne i wyrafinowanie eleganckie a więc dalekie od efekciarskiego ataku na nasze zmysły poprzez podbicie skrajów pasma. Tutaj każdy dźwięk ma jasno zdefiniowany czas i miejsce, nie musi walczyć o swoją egzystencję, więc jeśli tylko znalazł się na nagraniu, to możecie być pewni, że go usłyszycie. Scena budowana jest bardzo realistycznie, tzn. nie mamy do czynienia z jakąś hiper uprzestrzennioną, bądź na siłę wtłoczoną do naszego czerepu prezentacją, lecz wydarzenia rozgrywają się we właściwym od słuchacza dystansie, o ile tylko tak został dany krążek zrealizowany”.

W podsumowaniu czytamy:

„Audio-Technica ‘umie w słuchawki’, ba śmiem wręcz twierdzić, że sięgając po cokolwiek z ich oferty nie powinniśmy czuć się rozczarowani. Jednak tytułowe ATH-TWX9 to poniekąd zupełnie inna bajka, to model, którego zakup odkryje przed Wami nie tylko piękno muzycznych zakątków o których istnieniu nie mieliście pojęcia, lecz również sprawi, że zarówno od własnej plikoteki, jak i od zasobów Tidala Master (na niższą jakość szkoda czasu i pieniędzy) naprawdę trudno będzie się Wam oderwać”.

Pełną recenzję słuchawek Audio-Technica ATH-TWX9 można przeczytać na stronie www.audiostereo.pl.

Audio-Technica ATH-TWX9 – opinie

ATH-TWX9 to pod wieloma względami świetne słuchawki bezprzewodowe typu true wireless. Bardzo dobrze brzmią i świetnie leżą w uszach, oferując przy tym możliwość ich dopasowania do własnych potrzeb, a do tego bardzo dobrze wyglądają. Zapewniają przy tym zadowalający czas pracy na baterii oraz świetne i nowatorskie rozwiązanie sterylizacji wkładek dousznych. Zdecydowanie polecam”.

Źródło: myapple.pl

Rewelacja. Nie spodziewałem się aż tak dobrego dźwięku ze słuchawek bluetooth. Absolutny hit. Wygoda jak najbardziej na plus, jednak brzmienie: jest detal, przestrzeń, iście audiofilskie doznania. Jestem pod ogromnym wrażeniem, a mam też w stacjonarnym zestawie słuchawkowym słuchawki Hifiman i Audeze”.

Ocena: 5/5

Źródło: opinie na tophifi.pl

Audio-Technica ATH-TWX9 to świetna para prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych. Słuchawki brzmią dobrze, a niezliczone opcje końcówek dousznych oznaczają, że znalezienie odpowiedniego dopasowania jest osiągalne dla wielu osób”.

Źródło: soundguys.com

Audio-Technica ATH-TWX9 – wideorecenzja

Audio-Technica ATH-TWX9 – gdzie kupić?

Słuchawki True Wireless ATH-TWX9 to tylko jeden z wielu modeli renomowanej japońskiej marki Audio-Technica, której oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest firma Audio Klan, właściciel ogólnopolskiej salonów Top Hi-Fi & Video Design. To właśnie tam możesz kupić ten wyjątkowy sprzęt audio. Obecni na miejscu #EksperciDobregoBrzmienia chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania związane z oferowanym produktem oraz omówią jego funkcje i zastosowane w nim rozwiązania. Prezentowane słuchawki kupisz także za pośrednictwem naszej strony internetowej.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Supercena
ATH-TWX9

ATH-TWX9

Audio-Technica
Słuchawki True Wireless
Special Price 1 199 zł Regular Price 1 599 zł i

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: