Marka: IsoAcoustics

Orea Indigo

Special Price 239 zł Regular Price 299 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 249 zł

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 12 zł

Sprawdź szczegóły

IsoAcoustics Orea Indigo - izolator akustyczny

Seria OREA zapewnia najwyższy możliwy poziom izolacji dla komponentów i gramofonów hi-fi.

 

IsoAcoustics Orea Indigo

 

Izolatory OREA Indigo eliminują niekorzystne wibracje i gwarantują czystszy, precyzyjniejszy dźwięk. Wersja Indigo kierowana jest do takich urządzeń jak wzmacniacze, przetworniki c/a, odtwarzacze CD, głośniki i gramofony. Wykonane z obrabianej stali nierdzewnej, izolatory Indigo są niskie, aby ograniczyć do minimum ryzyko zwiększenia wysokości.

 

IsoAcoustics Orea Indigo

 

Każdy izolator Indigo wytrzymuje ciężar do 7,2 kg i ma kolorowy pierścień w swojej dolnej części, określający model i nośność izolatora. Seria OREA pakowana jest indywidualnie, co zwiększa elastyczność przy określaniu liczby niezbędnych sztuk. Zalecana ilość to minimum trzy izolatory pod każdym komponentem w zależności od ciężaru urządzenia.

 

IsoAcoustics Orea Indigo

 

Górny kołnierz izolatora OREA działa niemal jak przyssawka i przylega do dolnej części podtrzymywanego urządzenia. Z kolei dolny kołnierz opiera się bezpośrednio na powierzchni, na której ustawiony zostaje sprzęt audio. Cała energia kierowana jest do rdzeni izolatorów OREA, które dopasowane są do pracy w określonych zakresach wagowych. Efektem jest czystsze i precyzyjniejsze brzmienie, przekładające się na prawdziwy, trójwymiarowy dźwięk.

 

IsoAcoustics Orea Indigo

 

Często zadawane pytania i odpowiedzi:

 

Czy izolatory OREA mogą być używane z głośnikami?

Tak.

 

Jak wybrać między Bronze, Indygo i Bordeaux?

Decyzja powinna być podjęta przede wszystkim w oparciu o wagę komponentu, który izolatory będą wspierały. Każdy element będzie wymagał 3 lub więcej izolatorów OREA. Limity wagowe zilustrowano na wykresie.

 

Jak określa się limity wagowe?

Limity wagowe są określane na podstawie krzywych wydajności. Produkty są w stanie utrzymać dodatkową wagę bez szkody, ale wydajność izolacji zaczyna spadać powyżej określonych wag.

 

Jakie są zalety sprzętu izolującego?

Sprzęt może być wrażliwy na wibracje i siły. Usunięcie szkodliwych wibracji uwalnia nowe poziomy jasności i otwartości dźwięku w przypadku używania OREA ze wzmacniaczami, przetwornikami DAC, odtwarzaczami CD, gramofonami i innymi.

 

Recenzje: 

„Oferują fantastyczne wsparcie izolacji i kontrolę wibracji dla ogromnej liczby urządzeń i komponentów w cenie, która jest po prostu niespotykana w tej nieco przeszacowanej branży”


Dan Worth
HiFi Pig


„Z czterema Oreas pod każdym wzmacniaczem Stellar M700, dźwięk zyskał nowy wymiar jasności i przejrzystości…”


Robert Deutsch

Stereophile Magazine

Luty 2018 r

 

isoacoustics-nagrody

Specyfikacja IsoAcoustics Orea Indigo

Opinie o IsoAcoustics Orea Indigo

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(3 oceny)

 • 5 3
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

3 opinie

 1. Hubert

  Ocena:
  Ocena: 5
  Mam pod CD i wzmacniaczem. Działa bardzo wyraźnie. Dźwięk stał się jakby bardziej kontrolowany? Nie potrafie tego opisać, jednak cała rodzina słuchała i każdy różnice wychwycił bez problemu.
 2. Stanek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Gadżeciarzem raczej nie jestem ani audiofilem, ale te ustrojstwa działają. Salony oferują możliwość wypożyczenia na testy.
 3. Michael

  Ocena:
  Ocena: 5
  Te podstawki działają cuda. W gadżety nie wierzę, lecz tutaj żadnej magii nie ma. Warto pożyczyć na testy. W poznańskim salonie można bez problemu wypożyczyć na testy we własnym systemie.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: