Marka: IsoAcoustics

Gaia II

Special Price 999 zł Regular Price 1 349 zł i
/ komplet
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 899 zł

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 50 zł

Sprawdź szczegóły

IsoAcoustics Gaia II - izolatory akustyczne


Seria IsoAcoustics GAIA  to linia specjalnych izolatorów, które korzystnie wpływają na czystość i otwartość dźwięku wolnostojących kolumn głośnikowych. Scena dźwiękowa rozkwita, otwierając trójwymiarowy obraz naturalnych, przestrzennych dźwięków.

 isoacoustics-gaia

Najważniejsze cechy izolatora GAIA II:

 • wysoki poziom izolacji,
 • wykonane z chromowanej stali,
 • udźwig do 54 kg.

 

IsoAcoustics Gaia II

 

Izolatory zostały zaprojektowane dla modeli o wadze do 54 kg. Wykorzystujące elegancką metalową obudowę z czarnego chromu, izolatory GAIA II gwarantują wysoki poziom izolacji przy zachowaniu odporności na ruch boczny i oscylacje, aby utrzymać optymalną pozycję odsłuchową. Ponadto dzięki wytłumieniu odbić od twardej powierzchni brzmienie zyskuje większą czystość i otwartość.

 

IsoAcoustics Gaia II

 

Aby uzyskać optymalne efekty, izolatory GAIA II należy instalować z logo skierowanym w stronę pozycji odsłuchowej lub obrócone o 180 stopni. Ma to na celu wyrównanie izolatorów z siłami napędowymi głośnika. GAIA II mają wysokość 26 mm i dostarczane są z elementami z gwintami M8, M6 i ¼-20.  

 

isoacoustics-wymiary

 

isoacoustics-gaia2

 

 

Recenzja:

„Zainstaluj GAIA IsoAcoustics, zastępując wszelkie stopki, w które są wyposażone głośniki. W każdym przypadku, który znam, GAIA spowodowały znaczną poprawę ogólnej przejrzystości… ”

Robert Deutsch, Stereophile's Editors 'Choices z 2018 roku

isoacoustics-audiophile

isoacoustics-nagrody

Specyfikacja IsoAcoustics Gaia II

Opinie o IsoAcoustics Gaia II

4.8
Ocena:
Średnia ocen: 4.8

(9 ocen)

 • 5 8
 • 4 0
 • 3 1
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

9 opinii

 1. Marcin

  Ocena:
  Ocena: 5
  Pod Elac Vela 408 spisują się świetnie. Najbardziej zyskał bas. Stał się bardziej uporządkowany i szybszy. Dzięki temu zyskała też czytelność przekazu i selektywność. U mnie głośniki stoją na deskach, więc stawiając kolumny na Gaia konkretnie się do podłogi przyssały. Przy tym produkcie nie ma mowy o żadnej magii. To tylko wytłumianie rezonansów i wibracji. Nie wiem jak w innych salonach, ale w Poznaniu można bez problemu wypożyczyć na domowe testy, a kupować nikt nie karze.
 2. Robert

  Ocena:
  Ocena: 5
  Prawdopodobnie najlepszy "ulepszacz" jaki można zastosować kolumnom i całemu systemowi. W moim przypadku wziąłem je do domu by dać ostatnią szansę kolumnom, które już prawie wystawiłem na sprzedaż - zdecydowanie nie radziły sobie z akustyką wprawdzie niezbyt dużego salonu, al za to otwartego na kuchnię i przedpokój (w sumie jakieś 32-35 m2). Z moimi kolumnami dźwięk "uciekał po kątach" zamiast wypełniać pomieszczenie. Zamiana poprzednio używanych Izolatorów na Gaię II polepszyła jakość dźwięku w każdym możliwym aspekcie - szczególnie czuć jak się podniosła scena i jak pięknie zaakcentował się pierwszy plan jednocześnie nie spychając w tło reszty sceny.
  Zdecydowanie warto je wypożyczyć do testów zamiast czytać na forach opinie "znawców", którzy nie widzą świata poza 40-letnią Unitrą i Altusami :)
 3. Artur

  Ocena:
  Ocena: 3
  Podobny efekt soniczny można uzyskać znacznie taniej, poprzez usytuowanie kolumn np. na marmurowych cokołach, tudzież innych podstawkach dodatkowo wyposażonych w jakieś elementy izolujące. Wadą takiego rozwiązania jest słabsza stabilność kolumn. Ów efekt klarowności dźwięku, o którym piszą inni opiniujący wynika jak mi się zdaje ze znacznego podwyższenia kolumny względem standardowych kolcy. Tweeter grając w wyższej pozycji nieco podkreśla wyższe częstotliwości (w tym górną średnicę) i stąd efekt lepszej przestrzenności. Bas jest faktycznie lepiej kontrolowany, ale wynika to z gumowego podłoża samych izolatorów. Dokładnie taki sam efekt można uzyskać stosując gruby filc albo podkładki gumowe (chyba za 1,5 zł w dowolnym markecie budowlanym) pod wspomniane granitowe / marmurowe cokoły. Oczywiście pozostają jeszcze względy estetyczne, ale to już subiektywna ocena. Ogólnie opiniowane izolatory spełniają swoją rolę, ale cena ich jest kosmiczna względem tego co oferują - w końcu w para tego kompletu kosztuje tyle co para przeciętnych jednak kolumn, które jednak grają... w przeciwieństwie do tych maleństw.
 4. Ferdek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Dział, działa i to jak!!! Aż takiej zmiany na plus się nie spodziewałem. Działają pod kolumnami ProAc D48. Efekt jest taki, że bas ma lepszą kontrolę, scena ma lepszą namacalność. W zasadzie tak jak piszą o nich w sieci. Robotę robią i to jak! Trochę się tylko namęczyłem z ustawienie, ponieważ kolumnę trzeba postawić dokładnie pionowo, aby równo obciążyć wszystkie Iso. Jak już staną na podłodze, to guma przyssie się do podłogi i ciężko coś przesuwać.
 5. Rychu

  Ocena:
  Ocena: 5
  Do ich przetestowania zachęciliście mnie na forum audiostereo. Wiadomo, że w sponsorowanych tekstach wszystko jest super. Tam jednak jest sporo opinii od użytkowników no i praktycznie wszystkie są bardzo pochlebne. Wypożyczyłem zatem no i oczywiście także u mnie zostały. Tu nie trzeba nic wkręcać i wykręcać, ponieważ po ich zamontowaniu dźwięk się zmienił diametralnie na plus. Wszystko jest lepiej. Nie będę się rozpisywał, jest dokładnie tak jak piszą ludzie powyżej. Nie myślałem, że zrobię sobie aż tak dobrze podstawkami pod kolumny :)
 6. Dominik

  Ocena:
  Ocena: 5
  Dopisuję się do klubu słyszących te ustrojstwa. Przy moich B&W 702 S2 Signature zmiany wprowadziły bardzo słyszalne, na tyle słyszalne, że nawet żona stwierdziła, że mam kupować… za swoje pieniądze oczywiście hehe. Poprawa basu, holografii, wybrzmień. Byłem ostrzegany w salonie jak wypożyczałem, że już nie oddam i faktycznie tak się stało. Kurde chłopaki wiedzą co sprzedają
 7. Michał

  Ocena:
  Ocena: 5
  Kupiłem trochę w ciemno za namową znajomych. Nie chciało mi się pożyczać, trochę na prezent mikołajkowy. Faktycznie kopara opada jak te ustrojstwa działają i jak wielkie zmiany w dźwięku. Pod moimi B&W 703 przede wszystkim uporządkowały scenę muzyczną. Przekaz stał się bardziej klarowny. Jak gram nawet nie jakoś specjalnie głośno, to przykładając palec do samej kolumny i Iso Acoustics czuć pod opuszkiem palca jak działają.
 8. Janusz

  Ocena:
  Ocena: 5
  Idealny do "Podrasowania" swoich kolumn. Zdecydowanie robią różnicę
 9. Dyzio

  Ocena:
  Ocena: 5
  Basu jakby mniej ilościowo, jednak kontrola i porządek w dźwięku się pojawia. Działa zdecydowanie, jednak nie polecam do systemów, albo pomieszczeń, gdzie brakuje basu. U mnie zrobiły ogromna robotę. Iso Acoustics ma bardzo ciekawe produkty, które działają i wypadają wcale nie tak aż drogo, patrząc na konkurencję.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: