Marka: IsoAcoustics

Orea Bordeaux

Special Price 275 zł Regular Price 399 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 299 zł

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 14 zł

Sprawdź szczegóły

IsoAcoustics Orea Bordeaux - izolator akustyczny

Seria OREA zapewnia najwyższy możliwy poziom izolacji dla komponentów i gramofonów hi-fi.

 

IsoAcoustics Orea Bordeaux

 

Izolatory OREA Bordeaux eliminują niekorzystne wibracje i gwarantują czystszy, precyzyjniejszy dźwięk. Wersja Bordeaux kierowana jest do takich urządzeń jak wzmacniacze, przetworniki c/a, odtwarzacze CD, głośniki i gramofony. Wykonane z obrabianej stali nierdzewnej, izolatory Bordeaux są niskie, aby ograniczyć do minimum ryzyko zwiększenia wysokości.

 

IsoAcoustics Orea Bordeaux

 

Każdy izolator Bordeaux wytrzymuje ciężar do 14,5 kg i ma kolorowy pierścień w swojej dolnej części, określający model i nośność izolatora. Seria OREA pakowana jest indywidualnie, co zwiększa elastyczność przy określaniu liczby niezbędnych sztuk. Zalecana ilość to minimum trzy izolatory pod każdym komponentem w zależności od ciężaru urządzenia.

 

IsoAcoustics Orea Bordeaux

 

Górny kołnierz izolatora OREA działa niemal jak przyssawka i przylega do dolnej części podtrzymywanego urządzenia. Z kolei dolny kołnierz opiera się bezpośrednio na powierzchni, na której ustawiony zostaje sprzęt audio. Cała energia kierowana jest do rdzeni izolatorów OREA, które dopasowane są do pracy w określonych zakresach wagowych. Efektem jest czystsze i precyzyjniejsze brzmienie, przekładające się na prawdziwy, trójwymiarowy dźwięk.

 

IsoAcoustics Orea Bordeaux

 

Często zadawane pytania i odpowiedzi:

 

Czy izolatory OREA mogą być używane z głośnikami?

Tak.

 

Jak wybrać między Bronze, Indygo i Bordeaux?

Decyzja powinna być podjęta przede wszystkim w oparciu o wagę komponentu, który izolatory będą wspierały. Każdy element będzie wymagał 3 lub więcej izolatorów OREA. Limity wagowe zilustrowano na wykresie.

 

Jak określa się limity wagowe?

Limity wagowe są określane na podstawie krzywych wydajności. Produkty są w stanie utrzymać dodatkową wagę bez szkody, ale wydajność izolacji zaczyna spadać powyżej określonych wag.

 

Jakie są zalety sprzętu izolującego?

Sprzęt może być wrażliwy na wibracje i siły. Usunięcie szkodliwych wibracji uwalnia nowe poziomy jasności i otwartości dźwięku w przypadku używania OREA ze wzmacniaczami, przetwornikami DAC, odtwarzaczami CD, gramofonami i innymi.

 

 

Recenzje: 

„Oferują fantastyczne wsparcie izolacji i kontrolę wibracji dla ogromnej liczby urządzeń i komponentów w cenie, która jest po prostu niespotykana w tej nieco przeszacowanej branży”


Dan Worth
HiFi Pig


„Z czterema Oreas pod każdym wzmacniaczem Stellar M700, dźwięk zyskał nowy wymiar jasności i przejrzystości…”


Robert Deutsch

Stereophile Magazine

Luty 2018 r

 

 isoacoustics-nagrody

Specyfikacja IsoAcoustics Orea Bordeaux

Opinie o IsoAcoustics Orea Bordeaux

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(4 oceny)

 • 5 4
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

4 opinie

 1. Henryk

  Ocena:
  Ocena: 5
  Świetny produkt i dość uniwersalny. Zacząłem zabawę z gramofonem i tutaj od razu był efekt. Te cudeńka było bardzo mocno słychać, a właściwie to ich wpływ na dźwięk. Poprawa zdecydowana. Po jakimś czasie pożyczyłem Oreę pod wzmacniacz i tutaj o dziwo także słychać poprawę. Aktualnie już mam Orea pod gramofonem, przedwzmacniaczem, końcówką mocy i aktualnie zamówiłem pod przetwornik C/A. Zobaczymy jak przyjadą.
 2. Viktor

  Ocena:
  Ocena: 5
  Pod wzmacniaczem Luxman słychać je dość mocno. Wypożyczyłem na testy domowe. Kilka dni potrzymałem pod wzmacniaczem, aby się przyzwyczaić. W ostatni dzień testów wyciągnąłem i wzmak wrócił na swoje własne nóżki. Tak na prawdę nie było co testować, bo zmiana była na tyle wyraźna i strata na tyle duża, że kupiłem pod wzmacniacz i pod odtwarzacz tyle, że te mniejsze Indigo. Ważne aby dobierać wagowo pod sprzęt.
 3. Jarek Polska

  Ocena:
  Ocena: 5
  Pod moim Heglem H390 słychać ich wpływ i to bardziej niż się spodziewałem.
 4. Tadeusz

  Ocena:
  Ocena: 5
  Robi robotę i to bardzo. Pod moim Heglem H300 świetnie się sprawdziły. Bas jest teraz bardziej zróżnicowany. Pojawił się większy porządek w dźwięku. Zdecydowanie polecam te gadżety, miałem też Nordosty Sort Kone i te sprawdziły się zdecydowanie gorzej mimo, że są sporo droższe. EISA dla Iso Acoustics patrząc na ten produkt zdecydowanie zasłużona. Trochę odsapnę i pożyczam model GAIA pod kolumny. Z pewnością efekt będzie także pozytywny.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: